Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Tenši araši

Tenši araši 06 - Jsme rodina !

6. září 2009 v 9:38 | Iwka-chan
Na večer se utábořili zhruba uprostřed cesty skrze les. Yuuki věděla že její vyhrožování nebudou divoši ignorovat proto se pustila do broušení katany aby zahnala dlouhou chvíli. Na tváři se jí poprvé za celou dobu objevil usměv. Byla spokojená, boj jí přinášel potěšení a smrt byla jen formalita.

Tenši araši 05 - kanibalové !

2. září 2009 v 8:42 | Iwka-chan
"Zabiju vás !" křikla a prstem ukázala na Satsuki "a tebe první !" okamžitě jak dozněla slova jež nesla smrt vlčí kostry se začali pohybovat a pomalím krokem se přibližovali k satsuki.
Eleria mezitím vstala a na Satsukin povel se schovala za ni a hlídala Kiaoshi. Vlci se přiblížili na vzdálenost jednoho metru a zaútočili. Satsuki je okamřitě odrazila. Prvního kopem do čumáku nebo spíše do míst kde býval čumák a druhého zablokovala katanou. Okamžitě usekla jednomu vlkovy kostěnou lebku ale ta se za pár sekund vrátila zas na své místi a ještě s větší verbou začal vlk který měl už být po smrti více utočit ! Jakmile si satsuki uvědomila, že nejdou zabít změnila taktiku boje. Odkopla obě kostry na stranu a přiskočila k neznámé. Svalila ji na zem a přitiskla jí katan opět ke krku.
"řekni mi aspoň jméno abych věděla koho jsem zabila !" zašeptala zlomyslně !"
"Yoko Ayme to jsem já ta která tě zabije !" usmála se spiklenecky a zmizela v dýmu který se objevil místo ní. I vlčí kostry se tak vypařili.

Tenši araši 04 - Smrt nesou i náhody !

26. srpna 2009 v 12:00 | Iwka-chan
U bran města Denter postávali dva stráže promrzlí až na kost. Brána byla zavřená a lidé mohli procházet jen malými dveřmi v ní.
"Stát ! nahlaste jméno a za jakým účelem jdete do města !" křikl jeden ze strážných a zabránil Arikeshi a Aki ve vstupu.
"Jsme sestry a měli by jsme se tu sejít s jednou osobou !" řekla honem aby Arikeshi zabránila v běsnění.

Tenši araši 03 - Vzhůru k obzoru snů !

24. srpna 2009 v 8:45 | Iwka-chan
"Anděl smrti ?" lekla se Aki a vstala "Takže tvoje sestra ! To je ta tvoje soupeřka ?!" zašeptala a pomalu si začala spojovat jedno ke druhému. Arikeshi k ní přistoupil blíže a přitiskla si k sobě plášť co jí Aki dala.
"Odstup ! Někdo je za dveřmi !" zašeptala a přiblížila se ke dveřím. Aki okamžitě ustoupila a obrátila se čelem ke vchodu aby viděla toho kdo je špehoval.
Arikeshiny do teď hnědé vlasy které jí splývali až na ramena začali z nenadání lítat kolem její hlavy jako by se v místnosti zvedl silný vítr a pomalu jí zbělali. Roztáhla křídla která jí z tmavě rudé úplně zčernali.

Tenši araši 02 - Budem žít !

23. srpna 2009 v 21:38 | Iwka-chan
"Ne !" vykřikla dívka s temně rudými křídly a posadila se na posteli.
"Kde to jsem ?!" zašeptala se podívala se na Aki. Ta si jejího zájmu nevšímala. Dál cosi psala na papír a hledala ve staré otrhané knížce.
"Kde to jsem ?!" zeptala se ještě jednou neznámá a v jejím hlase se objevil hněv. Notnou chvíli trvalo než Aki zvedla hlavu a začala ji věnovat pozornost.
"U mě doma !" řekla prostě a vrátila se k práci kterou do teď dělala.

Tenši araši 01 - usvit andělů

20. srpna 2009 v 9:33 | Iwka-chan
Jeskyni zaplavila rudá záře a z lávové jámy vyšlehli plameny zla. Aki se zlověstně usmála a začala odříkávat starou formuly. V jejích hlubokých očích se skvěla nenávist a touha po pomstě.
Starověké verše dozněli a Aki ovál ledový severní vítr což v horké jeskyni uvnitř sopky nebylo obvyklé. Následoval dunivý otřes země a z jámy vylétla podivná dívka s temně rudými křídly. Aki leknutím uskočila dozadu a zalapala po dechu. Něco takového nečekala.
Hnědovlasá dívka s křídli se snesla na zem a jako by omdlela.

Tenši araši - PPV 2

15. srpna 2009 v 8:25 | Iwka-chan
Tákže obsazení vy jsme měli a teď .. rotože nikdo nepopsal svoji postavu ...
i když většinu znám na spaměť ..
u některých vážně netuším
takže od Eleria Karai
a Aki Hatake
vyžaduji popis postavy .. prosím vyplňte ! -
1. Povaha
2. Popis vzhledu !
3. co chcete abych do o vás věděla .. nějaký specialní požadavek ! XD

PS: jak už jste si jistě všimli vymyslela jsem jméno
Tenši araši
volný překlad
Anděl bouře

povídka .. začínáme od začátkuc - válečný anděl !

12. srpna 2009 v 22:05 | Iwka-chan
Bude to povídka o válečném andělovi .. základní děj mam už tak něja vymyšlenej ale nechte s epřekvapit .. teď bych vás ráda poprosila aby jste se zapojili a vybrali si za koho chcete být a zároveň napsali něco o sobě .. stačí stručně !! :-)Klaďas
  1. hlavní postava ! - Válečný anděl ! - Kioshi
  2. Jeho/její osobní ochránce (druhá hl. postava) - Satsuki
  3. Sestra/bratr hl. postavy - Eleria Karai
  4. společník na cestách (něco jako ochránce až na to že neumí tak dobře bojovat !)

Záporńáci !
  1. hlavní záporník černý anděl temnoty
    - OBSAZENO !!
  2. člověk bojovník který osvobodil hl. postavu záporňáka ! - Aki Hatake
 
 

Reklama