Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


mé povídky

Peklo, očistec a zrada

28. března 2011 v 20:37 | Iwka-chan
Okec autorky: Chybí mi na hodně místech čárky a určitě tam jsou překlepy a to nemluvím a podmětu a přísudku - ty divný i/y, ale vzhledem k tomu že to byla povídka na vybití zlosti ("karate" máme až zítra -.-) jsem to nějak neřešila!

Kdo nemá rád krev ať se to ani nezkouší číst!

Itemi si přidržela zpocenou tvář před obličeje a ústa se jí zkřivila do potěšeného úšklebku. Její dlouhé nehty, které byli zpevněné kouzlem a v několika případech posloužili jako nůž si teď prořezávali cestu slabou kůží a jemnou vrstvou masa až ke krční tepně. Muž se rozeřval bolestí a jeho nářek se mezi skalními stěnami rozléhal a opakoval ještě dlouho po tom co se mrtví svalil k zemi. Itemi si utřela horkou krev z obličeje, tak aby jí nebránila v rozhledu a špičkou jazyku si olízla zakrvácené rty. Armáda které voják, teď ležící vykrvácený na zemi, velel ji s děsem v očích pozorovala. Itemi udělala několik sebejistých kroků vpřed směrem k rytířům a jejich koně automaticky polekaně zafrkali a zacouvali o pár kroků zpět než je muži uklidnili. Šla z ní hrůza a přirozený respekt i když se ho vojáci na koních snažili nevnímat pronikal skrz jejich kůži a otravovala jejich jindy nezdolnou odvahu.

Pohádka o neexistující princezně

9. února 2011 v 17:35 | Iwka-chan
Ani nevim proč ...
ale mám dobrou naladu takže jsem dala vzniknout takovémilé krátké POHÁDCE (ano to je takové to bez krve a mlácení, jak to vždy dopadne romanticky a dobře ;) - ale to by nebyla pohádka ode mě MUHAHA :D)

Bylo nebylo, spíše nebylo než bylo ale pro ty co se kamarádí s fantazií bylo jedno malé údolí. A v tom údolí žila byla - nebo spíš nežila a ani nebyla princezna se zlatou korunkou na hlavě a se stříbrnou hvězdou na čele. Tato vymyšlená princezna byla sestřenicí známé princezny z existujícího údolí za sedmero horami, princezny se zlatou hvězdou na čele.
Obě dívky měli jeden charakteristický společný znak, který jsem ještě neuvedla a byli to křivé nohy a pro ty všímavé i ty hvězdy na čele. Protože princezna, která doopravdy neexistovala , ano myslím tu se stříbrnou a ne se zlatou hvězdou na čele, byla hrozně divná protože vládla údolí které neexistovalo zavřeli ji do blázince. Tam poznala bratrance střednice od prince který si vzal její sestřenici princeznu se zlatou hvězdou na čele a zamilovali se. Protože byli ale rodina, zavřeli i zmiňovaného bratrance sestřenice prince od princezny se zlatou hvězdou na čele do vězení za matení neexistujících pohádkových bytostí a tam umřel na žloutenku.
a nežili šťastně až do smrti ...

prrr

Valentýn = Gay

9. února 2011 v 16:49 | Iwka-chan
Tak tohle jsem s pomocí Týnuš-chan stvořila
!!!!!!! NEMÁ TO DÁVAT SMYSL !!!!!!!
MÁTO BÝT CO MOŽNÁ NEJŠÍLENĚJŠÍ

(hezké počtení)

***

Ach ty můj zelený maličký kloučku
Tvoje obočí je jak pár černých broučků
Tvoje oči kulaté jako dvě sluníčka
Nebo možná spíš jako tři klubíčka

Každý odstín zelené padne ti skvěle
Obtáhne svaly na tvém mužném těle

Chtěl jsem ti z chakry srdíčka tvarovat
Nakonec mohl jsem jen kytičky malovat
Pastelky zlomil mi praděda kakashi
Držku mu rozbiju úplně na kaši

S naší láskou stvoříme milostný ráj
Krásný valentntýn navždy tvůj Gay

Secret Letter - ajina Baka des !!!

7. března 2010 v 0:13 | Iwka-chan
aby jste chápali je to taková kravina do angličtiny .. měli jsme vymyslet 150 slovní příběh anglicky..
musim přiznat že kdyby nebyli kamoši a slovník jsemv háji !!!
ale nějak jsem se k tomu nakonec dopracovala
tadadadááááááá
↓ zde to je ↓

Secret Letter
A brunette with hair that extended down to her ankles, while standing, was sitting at a desk. She was wearing a blue dress, high blue boots and a black belt with a pouch for scrolls above her left side of her lower back. The beautiful Godaime Mizukage unrolled scroll and she read very important letter from Hokage. Suddenly,as she popped u pand she was looking arend, become heard voice. Behind her stood a tall man and smiled. He had in hand katana." hello baby " say man and stole her letter. "Umm it is interesting !"
"Give me the letter back" cried a brunette
" why should I do ? " asked ugly tall man with black hair and beard. Him clothes was old and dirty. On forehead had headband with symbol Sandy.
"You are ninja from Sandy" she said surprised. She watched on men and added "What do you want me ?"
To be continued

Boj mezi skalami

3. února 2010 v 20:37 | Iwka-chan
Dneska ve škole jsem měla takovou naladu na masakr a jak jsem začala rozepisovat stala se z tooho taková slabota.. sakra .. snad to bude v ddalších dílech (plánuju nanejvíš dva !!) lepší !!!

užijte si čtení

Itemi pozvedla čepel meče do výše očí a připravila se na souboj. Proti ní stálo několik svalnatých kolosů se zelenou kůží a rypákem podobným praseti. Jeden z protivníků, ten největší a asi i nejsilnější zvedl pravou ruku a ukázal obrovským prstem na čarodějku.
"Vzdej se a zabijeme tě rychle!" jeho hlas se mezi skalnatými stěnami rozlehl jako předzvěst něčeho velmi špatného.
"Nikdy!" křikla na odpověď Itemi a snažila se aby se v jejím hlase neodrazil hrozný strach který ji teď málem ovládl. Jenom silou vůle držela své končetiny a v podstatě celé tělo aby se jí netřáslo. Oči jí tikali z jednoho orka na druhého. Jedna, .. dva .. dohromady jich napočítala asi sto i s velitelem. V rukou se jí abnormálně pomalu začali formovat ohnivé koule. U pasu se jí pohupoval meč do rytmu jejího hlasitě tlukoucího srdce.
"Jak myslíš. Zemřeš pomalu a bolestivě a nikdo si nikdy nevzpomene na někoho jako jsi ty!" Ork se zasmála ozvěna jeho slov výhrůžku opakoval ještě dlouho.
Itemi už nedopověděla slovy nýbrž činy. Poslala oheň zformovaný v rukou na dva krajní orky ale oba se jim lehce vyhnuli. Nasucho polkla a ustoupila o krok dozadu. Země pod nohama se jí začala třást jak se skupina zelených netvorů vydala jejím směrem. Itemi se přikrčila a čekala silný náraz a bolest jak ji hned první z orků zasáhne a zabije.
Náhle se však skupina kterou dělilo už jenom pár posledních kroků ke svému cíli, zastavila. Z čista jasna jako by uviděli něco hrozného. Itemi na ně zamračeně hleděla a snažila se pochopit co se stalo. Jediné co ji napadlo bylo ohlédnout se. Za jejími zády se objevila nevídaná armáda. Byli tam všichni které Itemi znala. Řád černé ruky, vlci, chiméry, královská garda, trpaslíci a dokonce i pár draků.

Šódžo=dandži 2

29. prosince 2009 v 11:51 | Iwka-chan
No tak jsem se na pobídku Katou-sama pustila do dalšího dílu Šódžo=dandž. Nedivte se jak je to napsaný měla jsem dobrou náladu a trochu mě poskvrnila vzpomínka na Claymore jedno z prvních anime co jsem viděla ! :D
No snad se bude líbit . přeji příjemné čtení !


Nervózně jsem tikala pohledem z jedné strany na druhou jako bych čekala že se Karl objeví přede mnou. Ušla jsem ještě pár kroků než se moje špatná předtucha vyplnila. Znovu jsem ucítila prudké trhnutí a nedobrovolně jsem zabočila za roh.
"Už zase ty !" naštvala jsem se když se přede mnou objevil Karlův obličej "Jak si to představuješ tahat mě za rukáv kam se ti zlíbí?" nepřestávala jsem nadávat.
"Klid jsi jak holka !" zastavil moje nadávky a ze mě div neutekla dušička. Jsem jako holka?! To bude tím že jsem holka ty tupče ! zakřičela jsem v duchu ale navenek jsem raději nasadila naštvaný výraz co možno nejméně podobný tomu co jsem používala doma kde mě všichni brali jako holku.

Šódžo=dandži

28. prosince 2009 v 18:40 | Iwka-chan
Tak jsem se odhodlala napsat další povídku ! Jmenuje se docela podivně ale když si to přeložíte a přečtete si začátek tak pochopíte..
přeji pěkné čtení

Překlad- Šódžo=dandži - holka=kluk

Hrubé rysy po tátovi jako kluk. Žádné prsa jako kluk.Vlasy schované pod čepicí. Není divu že si nikdo nevšiml že jsem holka.
Zamyšleně jsem hypnotizovala chléb před sebou. Prsty mi běhali po desce stolu do rytmu neznámé písničky a před očima mi běhali obrázky všech těch kluků co na mě koukali jako na sobě rovného. Nevadilo mi to. Vždy jsem nesnášela ten povýšenecký tón který na mě všichni používali jenom protože jsem holka. Život byl nespravedlivý.
"Ahoj" uslyšela jsem tichý hlas a někdo se posadil vedle mě. Trochu jsem znervózněla. Nevěděla jsem jestli se mám chovat jako kluk a nebo jestli už mě prokoukli. Stále jsem hleděla před sebe jenom moje prsty se zastavili ve vzduchu. Chvíli jsem takhle nehybně čekala co se bude dít dála ale když neznámí kluk neřekl nic víc moje prsty se znovu pustili do vybubnovávání neznámé melodie.

"Já jsem Richard !" oznámil mi trochu hlasitěji mladík když poznal že mu asi neodpovím "ty jsi tu nový ?"

Zkouška lásky

12. prosince 2009 v 15:53 | Iwka-chan
Tak jsem se pokusila a takový romanťák .. nevím ja natohle moc nejsu a plus mi k tomu nepomohla ani ICH forma kterou jsem to psala... pač v ní neumim vůbec psát !!
Konec je hodně divnej tak pardon ale to už jsem vážně úplně ztratila smysl pro psaní XD..
překonala jsem se takže to vyšlo na 3 A4 ... tak ale doufám že se to přečte aspoň jeden člověk XD.. vážně by mě zajímalo kde všude jsem udělala chyby takže prosím kritiku !!

"Miluji tě a nikdy nedopustím aby se ti něco stalo !!" tyhle slova mi Shouhei řekl asi před půl rokem když jsme se vydali na hodně těžkou misi. Nahnul se ke mě a polibkem ztvrdil svoji přísahu. Dnes už bych tomuto slibu moc nevěřila. Od té doby co jsme se před 5 dny vrátili z mise ve městě, kde nám byl přidělen úkol pozorovatelů, se změnil. Jeho pohled a chování jako by byl jiným člověkem. Jako by láska která mezi námi byla vyprchala. Zezačátku jsem si toho nevšímala ale teď když mám možnost nad tím přemýšlet se mi v představách zjevuje co vše se změnilo. Zdá se mi že miluje někoho jiného. Ne nebudu sentimentální.. určitě si něco namlouvám !!
Vyhnula jsem se malé větvičce která mi stála v cestě a trochu jsem zavrávorala při dopadu na větev. Většinou jsem při takové situaci ucítila dotek svého senseie jak mě jemně zachytil ale tentokrát ne. Shouhei byl až příliš zabrán do rozhovoru se Shikou že si mě nevšiml. Zdálo se mi to podezřelé. Vždy k ní choval náklonnost ale mě před ní upřednostňoval ale nyní ne. Moje už tak dost smutné oči ještě potemněli. Rychle jsem vyvážila a nabrala ztracenou rychlost"Mise třídy S" Říkala jsem si "to je to co mě čeká".

FF-Konec pomsty ! + hádanka XD

29. listopadu 2009 v 13:07 | Iwka-chan

Tak je tu další jednorázovka!
je nedokončená a to hlavně proto abych nepokazila to tajemno protože teď by měli vyslovit svoje jména a mě by zajímalo jestli poznáte ty lidi o kterých je tam psané !
je to z anime Naruto (jak jinak XD)

ke každému bodu mi napište jedno jméno .. bacha na to ten domov je jméno vesnice .. XD
doporučuji prvně přečíst a až potom hádat XD
  • naivní hloupí blonďáček jenž se snažil mu změnit život
  • ten zatracený hlupák s maskou na obličeji s příjmením stejně zvučným jako má on
  • Na maskovaného muže jenž ho vyděsil k smrti když ho stáhl pod zem
  • A nakonec na tu nejkrásnější dívku kterou kdy spatřil. Prvně ji nesnášel kvůli její neschopnosti a bláznivosti ale postupem času ji začal mít rád. Po každé když vyslovila jeho jméno ať už v zoufalství nebo v radosti v něm srdce trochu poskočilo. Její hlas ho vždy dokázal uklidnit i když to nikdy nedal najevo.
  • Ani kdyby chtěl jeho domov byl zničený. Domy se ztratili v plamenech a celé okolí se pokrylo zlověstným prachem
  • a naposled hlavní hrdina tohoto FF XD


Věrná láska !

28. listopadu 2009 v 21:39 | Iwka-chan
Nevím co mě to včera popadlo ale musela jsem napsat nějakou tragickou jednorázovku ! Kdo si to
přečte zjistí, že tam mám hooodně hloupých spojení slova divné věty ale psala jsem to jak jsem to cítila a už jsem to nepřepisovala !! bohužel lidi !

PS: lidi nenechte se zmást sladkým nadpisem XD

Beznaděj !

27. září 2009 v 21:26 | Iwka-chan
Seděla u prostře malého zašedlého pokoje plném prachu a nepotřebných věcí. Dívala se tupě do stěny a připadala si úplně nepotřebná, zbytečná, hloupá. Jak mohla doufat že ji má někdo rád ? Proč někdy poslouchala ty naivní hlasy v jejím podvědomí které jí šeptaly "jsi něco ! Jednou tě uznají !"
Teď konečně věděla že to je hloupost. Jen výkřik do tmy. Touha která se nikdy nesplní. Snad čekala prince na bílém koni. S kyticí růží jí přijde zachránit z vězení její nevědomosti a bezcennosti. Chtěla vidět tvář která by se na ni upřímně s uznáním usmála.
Její sny se rozplynuli a ona si uvědomila že už je pozdě. Snad by už měl jít spát, ale věděla že neusne. Šáhla po kusu papíru a tužce. Chvíli přemýšlela a potom začala hrotem tužky jezdit po papíře. Postupně se před ní začala rýsovat postava. Bílí kůň, jeho napjaté šlachy. Muž s výstavním oblečením a tím nejhlavnějším. Upřímným milujícím pohledem to byl její princ. Po půl hodině odložila tužku a pozorně si prohlédla výkres. Nadechla se a přitiskla si obrázek k srdci.
Sny jsou jen sny! Skutečnost je skutečnost. Ta dívka si v ten okamžik uvědomila že už nechce žít. Vzala malí nožík jež se skrýval pod harampádím nepoužívaných věcí a ucítila jak jí jeho ledové ostří přejíždí po zápěstí. To je konec života a snů! Už nikdy nebude doufat v lepší budoucnost protože budoucnost je smrt !

Poznámka:
tuhle kravinu jsem napsala ve své špatné náladě! Depky jsou svině ale tohle byla zatím nejhorší !
doufám že se mi nebudete smát ! i když pochybuji že si to někdo přečte !

Mikoto v útoku

17. září 2009 v 16:06 | Iwka-chan
Ahojte tady je taková jednorázovečka doufám že se bude líbit je o matce Sasukeho a Itachiho ;)

Uchicha Fugako - otec Sasukeho a Itachiho
Uchicha Mikoto - Matka Sasukeho a Itachiho

Sueshijyuu Arigato→0.1 - 0.2 - 0.3. 0.4

21. února 2009 v 14:07 | Iwka-chan
Tuhle povídku píše moje kamarádka Nele .... o ní a o mě .. skvělí ;o) ....... odehrává se to v anime Bleach XD

Prokletá Mise

Pomozte Sakuře - Lili /1 díl

13. ledna 2009 v 21:04 | Iwka-chan
Tak si vlastně uvědomuju že jsem vám zapoměla říct o tom
že patřím do otaku-club
A mám tam dvě rubryki
- povídky
- FF galerie

a píšu i povídky na přání a tohle je první z nich ↓
doufám že se bude líbit
....

"Lili pomoc", ozval se výkřik. Lili sebou cukla, zrovna spala.
"Sakuro??!!", zavolala a rychle se zvedla. Pozorně se rozhlédla, ale okolo nikdo nebyl. Rozběhla se za hlasem, který postupně slábl. Po pár minutách se jí úplně vytratil.
"Do háje co se jí zase stalo", pomyslela si Lili a znovu se zaposlouchala do ticha noci.
"Křup"........ v houští se cosi pohnulo. Lili neztrácela ani sekundu a hodila tam shuriken. Když, ale rozhrnula hromádku listí zjistila že zabila matku malého, bílého veverčátka. Lili se ušklíbla a otočila se.

Nele a Iwka / icq povidka

12. ledna 2009 v 20:24 | Iwka-chan
"Matusofoto ?!" Zavolala tiše Iwka

,,Coze?"podivila se Nele.

"Ticho" řekl Byaukya. "díky kapitáne" poděkovala Iwka zavolala znovu

Naruto a nemilosrdná pravda - 6 dil

30. prosince 2008 v 22:52 | Iwka-chan

Uporný souboj

upozorňuji vás že jsem se snažila popsat boj ale nic moc tak buďte ohleduplní XD

"Katon, housenko no jutsu"ozval se výkřik a krajinu zasáhl další nával spalujícího ohně. Naruta to nezasáhlo.
"Rasengan"……… Naruto a jeden jeho klon se řítili na Sasuke . Ten jim na poslední chvíli uskočil a odrazil se od stromu. Chystal se mu to vrátit.
"Chidory" zařval Sasuke a natáhl před sebe jiskřící ruku. Naruto dostal plný zásah do levé ruky.

Shikamaru se znaveně posadil.
"Člověka ani nenechají v klidu vyspat " řekl otráveně a rozhlédl se aby zjistil odkud se nese ten zvuk. Najednou si protřel oči a vyvalil je. Vypadal jak …
"Co se děje Shikamaru ??" stoupl si Choji a zadíval se na stejné místo na které zíral Shikamaru. Bez jakéhokoliv slova se oba rozběhli… Z vyhřáté louky na kopci který se tyčil nad celou vesnicí.Viděli část hrozného boje.

Naruto se zhroutil na zem . Jeho ruka byla silně popálená. Rána byla dost hluboká. Určitě ji měl aspoň dvakrát zlomenou .Zázrak bylo že o ni úplně nepřišel. Tsunade obratem vstala aby zastavila tonhle hrozný boj.
"Tsunade-sama" řekla tichým, chraptivým hlasem Naruto a snažil se postavit.
"Prosím celé dlouhé roky jsem snil že jednoho dne porazím svého největšího rivala…. Nenechám vás do toho zasahovat i kdybych vám měl ublížit." Tsunade se s údivem zastavila . Poprvé ji vykal a o něco žádal. Věděla že pokud ho nechá dál bojovat určitě zemře ,ale ….. Neochotně se znovu posadila na stranu a dále sledovala co se bude dít.
Naruto se nemotorně zvednul.
"Konečně to začne být zajímavé že Sasuke?" řekl arogantně Naruto a udělal jednou rukou pečeť. "Kage bushi no Jutsu" Kolem Naruta se objevilo okolo 30-40 klonů.
"Ano" řekl slizky Sasuke . Znovu použil Chidory. Ruka mu zlověstně zářila.
"Rasengan" všichni klonové udělali ve dvojici Rasengan. Sasuke ustoupil o krok dál.
"Jak to že máš ještě dostatek chakry na to abys tolikrát udělal Rasengan" pomyslel si naštvaně Sasuke (orochimaru)….
Stáli a čekali kdo začne první.

"V nitru Sasukeho a Orochimarova vědomí"
"Orochimaru pust mě nemůžeš mě ovládat je to mé tělo" řval Sasuke . Odpověď mu ale stále nepřicházela. Stál uprostřed děsivé temnoty. Cítil jak padá do neznáma.
"Musím to zastavit " říkal si sám pro sebe Sasuke a snažil se sílou vůle probrat. Po chvíli úporného snažení něco ucítil.

Jako odstartovaní jim posloužil lístek z javoru. Javor se tyčil uprostřed bojiště. Byl jako Král celé okolní krajiny. Lístek se pozvolna snášel k zemi. Několik očí se upíralo na tu bezcennou ale přece důležitou věc. Špička Listu se nepatrně dotkla země. Nepatrně ale přece. Všichni se rozběhli (myslím Orochimara"Sasukeho " a Naruta a jeho klony..)
Sasuke "Zabil"(jiné slovo mě bohužel nenapadlo) několik Narutových klonů a dostal se doprostřed kruhu. Oháněl se kolem sebe a zabíjel klony Naruta jako na běžícím páse. Za pár chvil si už tam zbylo posledních pár klonů . Sasuke udýchaně stál uprostřed Kruhu a těžce oddychoval. Měl na sobě několik nových škrábanců a docela dost hlubokou ránu na pravé noze. Poslední uder který rozhodl. Naruto se rozběhl s Rasenganem v ruce a zasáhl Sasukeho přímo doprostřed hrudi. Sasuke odletěl o několik metrů dále.

Po chvíli úporného snažení něco ucítil. Znovu otevřel oči. Ležel na zemi a cítil že konečně ovládá svoje tělo.
"Au" chytnul se za hrudník. Nemohl pořádně dýchat. Rychle se posadil. Celé jeho tělo bylo jako v ohni. Byla to takřka nesnesitelné bolest. Pohlédnul na Naruta klečel naproti němu. Měl ošklivě zraněnou ruku a vypadal velmi zmoženě.
"CO se to stalo ??" pomyslel si Sasuke a matně si vzpomínal na záblesky souboje co se mu míhali před očima když byl potlačený Orochimarem.
"Naruto ??" řekl udiveně Sasuke a pokusil se vstát. Moc mu to nešlo pochroumaná noha mu to velmi znesnadňovala..Konečně chytnul rovnováhu.
"Naruto !!" ozval se výkřik a z lesa se vynořila ………..

Naruto a nemisrdné pravda - 5 dil

29. prosince 2008 v 13:00 | Iwka-chan
Oba se otočili . Za nimi se objevila vysoká rozčepýřená osoba. Sasuke málem neuhnul Kunai který se kolem něj prohnal. Jejich pohledy se střetli . Před nimi stanul Naruto v ruce svírající čelenku . Nebyla jeho byl na ni znak listové přeškrknutý jako už viděli mnohokrát u akatsuki. Kolem Naruta se začala shromažďovat červené chakra . Byl čím dál naštvanější . Jen tam tak stáli zírali na sebe.

Jakože jsem si nevšimnul jeho přítomnosti určitě nás sledoval celou cestu a tsunade-sama si ho také nevšimla - brumlal si Saske sám pro sebe. Tsunade si toho všimla a odpověděla mu.
"Ty jsi se zlepšil, Naruto se zlepšil je to nejlepší ninja v překvapování lidí " Sasuke pokývl i když si myslel něco jiného, ale tahle odpověď mu stačila. Věděl co se Naruto chystá udělat chtěl ho porazit jako už mnohokrát. Vždy z toho vyšli oba se škaredými zraněními. Pomalu si stoupl a vytáhl svůj katan. Tsunade jim v tom nebránila . Věděla že to nemá cenu.

Naruto se z nenadání usmál a hodil Sasukemu k nohám jeho starou čelenku. Saske mu opětoval usměv.
"Tak to rozjedeme " zařval Naruto když si Sasuke uvázal čelenku na hlavu. Vytáhl kunai a rozběhl se proti němu . Tězně před ním použil Kage bushi no Jutsu a roztrojil se. Všichni tři Narutové zaútočili naráz . Sasuke se jim ale najednou ztratil. Naruto už jen slyšel jak jeho klonové ztrácí formu.
"Jdeme na to Synu čtvrtého." Zašeptal Sasuke a stoupl si znovu proti němu. Naruto jeho poznámku neslyšel .
Boj byl ze začátku klidný. Každý se chtěl dozvědět co se ten druhý naučil. Několik kopů a škrábanců od kunae ale za chvilku přestali bavit obě strany. Sasuke chytl Naruta za ruku a hodil s ním o zem z 5 metrové výšky. Naruto se rozplácnul na zemi ale ukázalo se že je to jen klon. Sasuke dopadl na zem a rozhlídl se
"Koho hledáš ??" ozval se výsměšný hlas . Naruto stal přímo za ním. Najednou Sasuke ucítil silnou bodavou bolest. Narutův kunai mu zajel do břicha (zezadu jako do zad ale zasáhl břicho doufám že to chápete.)
"Cože" procedil bolestivě Sasuke mezi zuby a přemístil se rychle do koruny stromů. Z rány se mu valila horká krev a nešla zastavit. Kuni byl totiž posílen větrnou chkrou.. To Sasukeho dopálilo. Najednou se mu znovu Zatmělo před očima a on jen cítil jak se hýbá a že mluví ale on to neovládá .-
Ach ne Orochimaru tu haj***.- zařval sasuke ale už jen v podvědomí..
"Tak pojď" vylezl Saske z ukrytu. Byl stále ošklivě zraněný ale vypadalo to že mu to nevadí . Proud krve se zastavil a v očích se mu lesknula touha … Touha zabíjet. Pevně stiskl svůj katan a rozběhl se proti Narutovi začal další šílený boj. Naruto uhýbal jeho ránám a blokoval je kunaem. Ani na chvilku se nezastavili.

"Podívej támhle" ukázala Hinata na místo nad hlavami Hokagů. Vířil se tam prach a ozívali se hrozné zvuky. Kiba přikývl .
"Musíme se podívat co se tam děje !!" rozhodl .
"Nemusíme " řekla tiše Hinata a aktivovala byukan. Chvíli se soustředila ale najednou vykřikla.
"Co se stalo ??" vylekal se Kiba .
"Je tam hrozný boj Naruto a .." chvíli se odmlčela "Naruto a Sasuke." Oba se bez dalšího zkoumání rozběhli na místo boje. Akamaru je pochviličce předbíhání a čekání naložil na záda . Prý aby tam byli rychleji..

"Katon, housenko no jutsu"ozval se výkřik a krajinu zasáhl další nával spalujícího ohně. Naruta to ani nezasáhlo.
"Rasengan" ………………

Naruto a nemilosrdná pravda - 4 díl

28. prosince 2008 v 21:09 | Iwka-chan

Odhalení


"TY?!!!!!!" zvolala Tsunade a postavila se. Tázavě pohledla na Sakuru.
"Tsunade - sama" uklonil se zdvořile Sasuke.
"Sasuke co tu proboha děláš ??" řekla Tsunade znovu se posadila.
"Chtěl jsem vás požádat o svolení vrátit se do Konohy " začal Sasuke.
"Cože ty se chceš vrátit po tom co jsi třikrát málem zabil Naruta a několik mích nejlepších shinobi přivedl k hrozným zraněním ??" začala křičet Tsunade . Nejednou uhodila do stolu.Po chvíli uklidnila a potichu řekla .
"Víš že bych tě musela zavřít nebo při nejmenším dát pod stálí dohled ??" Sasuke přikývl. Jeho tvář byla kamenná úplně bez náznaku citu nad tím co mu teď Tsunade řekla.
"Sakuro??" podívala se na ni Tsunade .
"Ano Tsunade-sama ??"
"Chtěla bych aby jsi……" Tsunade se zastavila. Sasuke se najednou začal chovat divně. Vytáhl Katan (doufám že se mu tak říká) …
"Tsunade tak pojď ty stará škatule !!" Začal řvát Sasuke to Tsunade strašně dopálilo a stoupla si.
"CO to tady sakra zkoušíš Sasuke ??" zeptala se naštvaně Tsunade a chystaje se mu dát pěstí. Sasuke se usmál a zabodnul svůj katan do Tsunadiného kancelářského stolku. Tsunade odkočila.
"Přestaň Sasuke" začala křičet Sakura a vrhla se Sasukemu okolo krku. Sasuke ji bez mrknutí oka odhodil a pokračoval v útoku na Tsunade.
"Katon, Goukakyuu no Jutsu" řekl tiše Sasuke a z plic mu vyšel vražedný plame. Tsunade mu s lehkostí uhnula ,ale všechny seskládané papíry co byli na tsunadině stole byly na prach.
"Aspoň jsem se zbavila papírování" řekla výsměšně a snažila se na Sasukeho zaútočit Ranshinshounem (porušení důležitých tělních bodů). Bohužel vždy minula.
Náhle se Sasuke skácel na zem a začal se zmítat v hrozných křečích jako předtím v noci. Tsunade si k němu hned klekla. Po pár minutách když se Sasuke konečně uklidnil Tsunade poslala Sakuru ven a tvářila se smrtelně vážně když ji oznamovala že sem nemá chodit kdyby slyšela cokoliv.
"Sasuke??" spustila Tsunade hned jak se zaklapli dveře za Sakurou.
"Tsunade -sama " zachraptěl Sasuke . "Já"
"Takže Orochimaru se převtělil ???" řekla tiše a úplně vážně Tsunade. Chvíli bylo ticho Sasuke se zahleděl do Tsunadiných očí a souhlasně přikývl.
"Jsem překvapená že ho dokážeš potlačit !!!" přiznala uznale Tsunade a pomohla mu vstát.
"Budeš mi muset vše vysvětlit " řekla přisně Tsunade .
"Sakuro!!!" zavolala a hned na to se rozrazili dveře. Sasuke se na Tsunade vyděšeně podíval.
"Sakuro prosím nikomu neříkej o Sasukeho přítomnosti a zbytek dne mě nevyrušuj budu mít mnoho práce" oznámila jí Tsunade jako by se nic nestalo.
"Pojď Sasuke !!" řekl Tsunade a vyšla z kanceláře. Sakura na ně jen nechápavě hleděla.

*za 20 minut na okraji skály*
"Tak sem jsem tě chtěla vzít . Jsem ráda že nás nikdo nezpozoroval "
"Tsunade -sama …" Sasuke se na chvíli odmlčel "omlouvám se" Tsunade chápavě přikývla.
"Takže Orochimaru s tebou bojuje o tvé tělo ??"
"Ano i tak by se to dalo říci ale někdy to nezvládnu a on mě na chvíli ovládne"
"Jako před chvílí v kanceláři ?" ujistila se Tsunade
"Ano nevěděl jsem kam mám jít už takhle žiji půl roku a pře pár týdny jsem si uvědomil že to sám nezvládnu bolesti se začali stupňovat a Orochimaru mě začal ovládat čím dál častěji….. a"
"A tak tě napadlo jediné místo viď ??? ….. Konoha"
"To ne spíše ten nejlepší medik na světě ….. vy"
"Cože já ??" začervenala se Tsunade..
"Doufal jsem že by jste mi mohla nějak pomoci…."
"To nebude tak snadné" řekla Tsunade a zamyslela se… Najednou se ozval hlas který by nikdo v téhle chvíli nečekal.
"Sasuke!!!!!!!!"

Další díl - Setkání

Naruto a nemilosrdná pravda - 3 dil

27. prosince 2008 v 13:35 | Iwa-chan

Návštěva u Tsunade

Proč jsi mě nezabil Sasuke - kun ?" zeptala se skoro neslyšně Sakura a do očí se jí nahrnuli slzy. V tom Sasuke vytáhl svůj meč a pomalím trhavým krokem se přibližoval k Sakuře.
"Sasuke co to děláš ?! " Zeptala se vyděšeně Sakura když si toho všimla.
"Sakuro uteč!!! " procedil mezi zuby Sasuke jako by mu v tom něco bránilo. Sakura se vyděsila udělala krok dozadu. Nevěděla jestli má bojovat nebo utíkat.
"Sasuke co se to s tebou děje ?!" zeptala se ho naléhavě Sakura. Sasuke se rychle přibližoval v jeho očích byl žal.
+On mě nechce zabít ale pohyby jeho těla napovídají něčemu jinému+ přemýšlela Sakura.
"Sasuke !! ty mě přece nechceš zabít !!!" vykřikla Sakura a pohlédla mu znovu do očí. Už zbívalo poslední 2 kroky na dosah ostří meče.

Sakura zavřela oči a čekala na rozsudek smrti. Asi po minutě je znovu otevřela . Nebyla mrtvá Sasekeho meč se zastavil přesně 1mm nad její hlavou.
"Sakuro uteč prosím !!" řekl bolestivě Sasuke a zmítal se děsivých křečích.
"Sasuke" oslovila ho jemně Sakura a položila mu ruku na tvář. Oba se usmáli a Sasuke omdlel.

*Asi za hodinu tajně v Sakuřině pokoji*
"ahhmmm, kde to jsem ?" řekl rozespale Sasuke a posadil se.
"A, už jsi vzhuru to jsem ráda " Usmála se Sakura a donesla mu sklenici vody.
"Co se stalo….. malem jsem tě zabil že ??" zeptal se rozpačitě Sasuke .
"Ehm , ano něco se ti stalo byl jsi jak šílený v jednu chvíli jsi mě málem skalpoval ale zastavil jsi a potom jsi omdlel." Oznámila mu Saskura jako by se nic nestalo. Oba se znovu mirně usmáli a čekali co ten druhý udělá.
"Sasuke ??"
"Ano…"
"Vážně se chceš vrátit ?" zeptala se potichu Sakura a sklonila hlavu.
"Vážně" zašeptal ještě potišeji Sasuke a jemně pohladil Sakuřiny růžové vlasy. Znovu se na něj podívala. Upřeně se na sebe dívali.
"Sakuro !!!" ozval se hlas její matky .
"Ano mami ?!" otočila se Sakura a zašeptala "Moje mamka o tobě neví tak buď tiše "
Sasuke jen přikývl a znovu si lehl.

*Za 20 minut*
Sasuke otevřel oči věděl o všem co se stalo a tento čas po který tu sakura nebyla využil na přemítání o všem co se za tuto noc stalo. Venku už svítilo bylo časné ráno.
"Bum" dveře se rozletěli a do pokoje vešla zřejmě rozlobená Sakura. Bez jediného slova si sedla na postel vedle Saského a hleděla do země ..
"Co se stalo ?" zajímal se Sasuke.
"Ale " povzdychla si Sakura "Musím jít na jednu hloupou misi kterou zvládnu raz dva a je pro mě úplně zbytečná ,ale to by nebyl zas takový problém ale když jsi tu ty nemůžu tě tady nechat o samotě "
"Aha tak tohle ti dělá starosti " řekl chápavě Sasuke.
"Půjdu za Tsunade-sama aby tu misi přidělila někomu jinému a ty pujdeš semnou jestli jsi to myslel vážně s tím návrat měl by jsi to prvně oznámit Hokagemu !!" rozhodla razně Sakura a stoupla si.
"Cože ? Vždyť mě zabije ?!" oklepal se Sasuke i když věděl že za ní stejně bude muset jít. Zachvilku už stali před hlavní budovou .(Tam kde má Tsunade kancelář)
"Opravdu myslíš že je to dobrý nápad ??" zeptal se nervózně Sasuke i když znal dopředu odpověď.
"Samozřejmě nemůžeš se tady potulovat jen tak považovali by tě za vetřelce."
Sakura potichu zaklepala a vešla dovnitř Sasuke zůstal venku.
"Tsunade-sama" uklonila se Sakura a spustila "Tsunade-sama někoho jsem přivedla pry by se rád vrátil " řekla nervózně Sakura .
"Pozvi ho dál " přikývla Tsunade. Najednou vešel Sasuke a Tsunade malem nevypadli oči z důlků .
"TY?!!!!!!" zvolala Tsunade a postavila se …….

Další díl - Odhalení

Naruto a nemilosrdná pravda / 2 dil

26. prosince 2008 v 11:45 | Iwa-chan

Návrat Ztraceného

*Tentýž den v noci*
Štíhlá plavovlasá dívka se procházela šerem noci. Byla lehce oblečena a na Konohu začala padat mlha.
"Tady před 5 lety .." vzpomínala matně na dávnou minulost a před očima se ji objevili dávné vzpomínky jako by se to stalo včera.
"Už je to mnoho let a od té doby se toho tolik změnilo. Naruto dospěl, Sasuke se někde toulá po světě nebo už dávno odevzdal své tělo Orochimarovi a já …. jsem se také stala silnější" šeptala si sama pro sebe aby nevyplašila divokou zvěř v okolním lese.
"To jsem rád " řekl neznámí hlas za dívčinými zády"
+Ten hlas + otočila se prudce dívka aby zjistila komu patří .
"Sasuke ?!!!" vykřikla polohlasem dívka
"Ticho Sakuro !!" snažil se ji zklidnit Sasuke, ale moc mu to nešlo.
"Co tu sakra děláš ?! Proč jsi se vrátil ?! Nebo jsi jen sen ?" nabírala Sakura na hlase.
"Pšššt ticho Sakuro vždyť mě prozradíš !" šeptal stále Sasuke.
"Proč bych měla zmlknout jsi zrádce a zrádce by měl být ve vězení " nedala se uklidnit Sakura a křičela čím dál tím víc.
"Ticho !!" křikl Sasuke a políbil ji.
"Co ! co! co to děláš " odtrhla ho od sebe Sakura. Ruka ji začala mírně zařit modrou chakrou .Chystala se ho udeřit. Sasuke ji ale pevně sevřel ruku .
"Ztichla jsi to je důležité" usmál se mírně Sasuke a pustil ji.
"Co si o sobě myslíš ty …. ty ." Sakura nevěděla co má říct stalu před mužem kterého celé ty roky vroucně milovala . Ale on ji vždy odháněl a potom je zradil. Jedna její půlka ho chtěla znovu políbit a druhá ho chtěla zabít.
"Proč jsi se vrátil ?" zeptala se smutně Sakura a udělala krok zpět.
"Chtěl jsem znovu vidět domov. Chci se vrátit" zašeptal Sasuke a udělal krok k Sakuře.
"Jak jsi se zbavil Orochimara ?" Najednou si Sakura Uvědomila jednu věc.+ Co když je to Orochimaru převtělený do Sasukeho a chce ji obelhat aby se znovu pokusil zničit konohu!!+
Sakura ho rychle odžduchla od sebe a skočila asi 3 metry dozadu.
"Co to sakra děláš " zeptal se naštvaně Sasuke .
"Orochimaru si chtěl vzít tvé tělo jak mužu vědět že nejsi on ?!"
"Aha tohle " narovnal se Sasuke a umál se "Po té co jsem zabil Itachiho si chtěl Orochimaru vzít mé tělo ,ale já jsem odmítl. Bojovali jsme a já vyhrál." Dokončil hrdě větu Sasuke .
"To by mohl říct každý" rozčilovala se Sakura. Náhle se proti němu rozběhla aby ho udeřila ale sasuke si toho všimnul a uhnul. Začal Boj . Saseke spíše uhýbal a branil se.
"Saske nebo mam říkat Orochimaru přece nejsi taková padavka" snažila se ho vyprovokovat Sakura ale Sasuke se jen usmíval.
"Notak zabi mě vím že ne to máš ." řvala na něj Sakura ale bezučelně. Sasuke se vyhýbal všem jejím úderům a kopům i technikám které na něj zkoušela použit. Po chvíli je tato hra na honěnou unavila. Oba stáli na jednom konci chodníku a čekali co ten druhý udělá .
"Proč jsi mě nezabil Sasuke - kun ?" zeptala se skoro neslyšně Sakura a do očí se jí nahrnuli slzy. Vtom Sasuke vytáhl svůj meč a …..

Pokračování příště - příští díl - Návštěva u Tsunade.

 
 

Reklama