Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Anime

Full moon wo Sagashite

22. února 2011 v 18:30 | Iwka-chan
*

http://i.animecrazy.net/Full_Moon_wo_sagashite_wallpaper.jpg

Erementar Gerad recenze

22. února 2011 v 17:00 | Iwka-chan
Výkec Iwky-chan: Jako většinu anime jsem ani tohle ještě neviděla :D ale podle recenze by to mohlo být docela zajímavé. Pokud se nudíte vezmete v potaz vše že? :D No uvidíme jeslti to nebude moc romanťák tak se nato snad dodívám až do konce :)


Musím říct , že tohle anime patří mezi ty , které člověka chytnou za srdíčko a musíte se na to koukat až do konce :). Je fakt , že se tu nevyhnete starým dobrým otřepaným frázím jako : "ochráním tě za každou cenu" , nebo když se hlavní hrdina obětavě vhrá do smrtící střely a zázrakem to přežije :D . Každopádně se ,ale nejedná o jedno z těch horších anime , ba naopak , mě osobně přišlo vcelku dobrý :). Je to prostě klasický romantický a akční anime s hromadou skvělých hlášek. Mno a teď k příběhu : Jeden z dvojice našich hlavních hrdinů - Coud je vzdušným pirátem. Jednoho dne kdy se potlouká v pokladnici ceností pirátské posádky objeví sarkofág zdobený nádhernými kameny. Samozřejmě ho přemohne zvědavost a sarkofág otevře. - A tato událost odstartovala celou řadu dobrodružství a citů. V sarkofágu totiž byla uzamčena dívka - Ren - která je jedna z nejmocnějších Edil Raid , což jsou bytosti , které se po spojení s lidmi magickou písní stanou zbraněmi s neuvěřitelnou sílou. Ren tedy uzavře kontract s Coudem a stane se tak jeho servantem , aby ho mohla chránit , a aby on mohl chránit ji. Vznikne tak mezi nimi hluboké pouto a jejich společná síla pramenící z pocitů zkrz písně začne být obrovská. Otazkou , ale zůstavá jestli se Ren za pomoci Couda podaří dostat do vysněné Edil Garden a získat tak některé odpovědi na nevyřčené otázky....

Full moon wo Sagashite recenze

22. února 2011 v 15:55 | Iwka-chan
12-ti letá Kouyama Mitsuki má v krku zhoubný nádor,kvůli kterému nemůže dělat svou nejmilejší činnost-zpívat. Odmítá operaci,která by jí zachránila život,protože by ztratila hlas. Žije u své babičky,která hudbu nenávidí, protože její maminka Hazuki zemřela když se Mitsuki narodila a tatínek Aoi když jí byl jeden rok. Potom se dostala do dětského domova,kde se seznámila s Eichim. O šest let starším klukem do kterého se zamilovala. To by bylo aby se i on nezamiloval do ní. Bohužel,před 2-ma lety ho adoptovali do Ameriky a Mitsuki na něj nemá žádný kontakt. Než se rozešli dali si slib,že až se příště setkají budou oba blíže svým snům: Eichi jako astronom a Mitsuki jako zpěvačka.
Jednoho dne k Mitsuki přijdou dva shinigami-andělé smrti Takuto a Meroko a oznámí jí,že jí zbývá přesně rok života. Mitsuki se odhodlaně vrhne do splňování svého snu. S pomocí Takuta,který jí proměňuje do 16-ti leté Full Moon,vyhraje kasting společnosti Seed Records. Vydá první debut Myself a stává se z ní hvězda. Další důležitou osobou je její svérázná,střelená a milá manažerka Ooshige-san. Též její doktor a přítel jejího otce se kterým hrál v legendární skupině Route L,Wakaouji
-sensei je velmi důležitý. Mitsuki se dovídá o svých rodičích a stává se z ní velká hvězda. Ale...
Jakou spojitost má Takuto s Route L? Překoná Mitsuki všechny překážky? Kdo je záhadný Izumi a co s ním má společného Meroko? Setká se Mitsuki s Eichim? Překoná Mitsuki smrt a najde svou lásku?
Odpovědi na tyto i další otázky se dovíte pokud se podíváte na toto 52 dílné anime plné emocí a citů. Doporučují ho těm,kteří si rádi popláčou, protože já brečela téměř každou epizodu a ke konci bych mohla soutěžit s Niagarskými vodopády.


Názor mé maličkosti: Mám ráda takové anime kde to není ohraný příběh o obětavém klukovi a ubračené holce... Doufám že mě nezklama a taky že ho najdu česky :D

Ai Yori Aoshi roz.

21. února 2011 v 16:14 | Iwka-chan
*

Ai Yori Aoshi

21. února 2011 v 16:05 | Iwka-chan
Výkec majitelky blogu : Nevím jeslti bych se na to dokázala dívat až do konce protože nejsem moc na takové.... anime. Ale kdyby se na to někdo podíval dejte vědět jaké to je ;) Třeba se mrknu!

Kaoru Hanabishi, univerzitní student bydlící sám, potká na nádraží krásnou a zmatenou dívku v kimonu. Nabídne jí, že ji pomůže najít adresu, kterou má na papíru. Ukáže se, že je to ,ale prázdné místo. Proto ji pozve domů. Dalším záchytným bodem je fotka. Zjistí, že na ní je on a jeho kamarádka z dětství Aoi Sakuraba. Ukáže se , že Aoi Sakuraba je dívka před ním. Snoubenka, která přijela za ním z Tokya, aby si ho vzala. Její odhalení nebylo jen překvapující, ale také mu připomíná vzpomínky, proč utekl od rodiny.

Amatsuki

21. února 2011 v 15:51 | Iwka-chan
*
Obrázky
*


http://img396.imageshack.us/img396/1769/amatsuki2b2bimg042tn1.jpg

Amatsuki-recenze

21. února 2011 v 15:49 | Iwka-chan
Výkec Iwky-chan :

   Ještě jsem to anime neviděla ale planuju se na něj podívat. Vážně doufám že nějakou takovou hru jako je popsaná v téhle recenzi vynaleznou *,*... Bych nedělala nic jiného jenom hrála :D. No snad mě nezklame a pokud najdu nějaký odkaz na online mangu nebo anime určo dám věddět ;)
No řekněte... nebyla by príma taková virtuální realita? Člověk by si tam mohl dělat co chce aniž by si musel dělat hlavu s nějakými následky. Ve světě anime Amatsuki budeme sledovat příběh v celku normálního studenta jménem Rikugou Tokidoki. Na škole nepatří dějepis zrovna mezi jeho silné stránky, spíš naopak. Proto se rozhodne, že navštíví jednu vesnici z historie, která je satvárněna za pomocí virtuální reality, aby si napravil školní výsledky. Ze začátku vše vypadá naprosto úžasně a nově. Když se ale začne schylovat k večeru Toki narazí na podivnou démonickou příšeru. Nejdřív si říká, jak je úžesně zpracovaná, že vypadá jako živá, ale potom bohužel okusí tu pravou realitu. Monstrum na Tokiho zaútočí a vážně mu poraní levé oko. Život mu ale zachrání mladá dílka s dlouhou katanou. Toki nemůže uvěřit tomu co se kolem něj právě odehrálo, a když se celý otřesený pokouší vstát a zorientovat se, chatrná mostní konstrukce pod jeho nohama se zhroutí. Toki se potápí do temné vody a postupně s bolestí v hrudi upadá do bezvědomí. Nebýt toho, že tam byla ona dívka Toki by se určitě utopil... Co se, ale bude dít až se Toki probere? Co je ve skutečnosti realita?

Airbender - avatar

2. února 2011 v 21:41 | Iwka-chan
http://www.avatarthelastairbendertoys.com/images/avatar-the-last-airbender.jpg

před pár dny jsem se dodívala na jedno vynikající anime !
Airbender - avatar


online díly zde- http://www.airbender.wgz.cz

Díly ke stažení -
 
 

Reklama