Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


An Cafe

An Cafe info

1. října 2009 v 21:39 | Iwka-chan
shikisai_page1.jpg An Cafe image by raiwings
AN CAFE je japonská skupina stylu Oshare/Vizual Kei. Vznikla roku 2oo3, původně ji tvořili 4 členové [Miku, Kanon,Bou, Teruki], všichni pocházející z japonského města Kanto. Miku, Kanon a Bou [Teruki se stal členem až později] se našli tak, že na internetu hledali lidi, kteří mají podobné zájmy a styl jako oni sami, seznámili, 17.o6.2oo3 nahráli první demo ''Oopu.ngu'' a nepříliš dloho potom, tedy o2.o7. nahráli své druhé demo ''Uzumaki Senshokutai/Hatsukoi''. Poté se ke klukům přidal i Teruki.
Členové skupiny se nezměnili až do roku 2oo7. V dubnu 2oo7 odešel od kapely Bou [můj 2. nejoblíbenější x( ], sháněl zbytek kapely kytaristu a na začátku května se přidali Takuya a Yuuki.
Texty písnišek kapely hovoří o lásce a každodenním životě, jak to už tak u japonských kapel většinou bývá.
Prvním singlem byl 24.o3.2oo4 singl ''Candyholic'', následovaly poté ''Hatsukoi'', ''Touhikairo'', ''√69'', ''Cosmos''...
Své prní soolo kapela odehrála v květnu 2oo4, od té doby vystupují kluci po celém Japonsku a jsou velmi oblíbení, protože mají trochu jiný styl, než většina j-rockových kapel >> jsou víc hraví a jejich hudba má dost veselou, někdy i bezstarostnou atmosféru.
První album, ''Amedama Rock'', které vyšlo 23.o3.2oo5 obsahuje 7 songů.
ČLENOVÉ - who is who
>> KENZO .
.
.
.
>> BOU už z kapely odešel
.
.
.
.
>> TERUKI
.
.
.
.
>> MIKU
.
.
.
.
.
.
>> TAKUYA
.
.
.
.
.
.
.
.
>> YUUKI
 
 

Reklama
Reklama