Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Září 2011

jop

4. září 2011 v 22:18 | Iwka-chan
Další vesnice byla vyvražděna. Další trosky obydlí ležely poházené okolo jako obraz šílenství a zkázy. Další lidské životy byly zmařeny. Vše kvůli válce, kvůli nenasytné touze zabíjet. Chtěli krev a měli ji. Nikdo se jim neměl sílu postavit. Kdo se pokusil vzdorovat, zemřel. Kdo se vzdal, zemřel. Kdo zavíral oči před krutou realitou, zemřel. Nebylo jiného konce a lidé pomalu ztráceli naději. Vznešené, avšak kruté národy jiných ras byli nemilosrdné. Lidská populace byla určena k záhubě a každým dnem jich rapidně ubývalo.
Ti co přežili, ti, jež se přizpůsobili, se stali otroky, zplodinou společnosti. Barbary mezi civilizovanými. Žili na okraji měst. V zapadlých nehostinných koutech světa. Sužovaly je epidemie bez pomoci, bez léků.
V této pro lidi zlé, temné době se narodilo dítě. Nebylo ničím zvláštní. Řvalo jako každé jiné když mělo hlad, plakalo, když ho něco vystrašilo. Změnila ho až věštba, kterou v opilosti pronesl jeden otrok. V té chvíli když pronášel osudná slova měl zamlžené oči a jazyk se mu přestal plést i přes litry vypité nekvalitní slivovice. Lidé, kteří stáli okolo se zděsili jeho hlasu, protože jako by skrze jeho usta mluvilo samo proroctví.