Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Tak to dopadá, když si sednu a ...

18. května 2011 v 19:06 | Iwka-chan
Tak to dopadá, když si jednou tak sednu a mám špatnou náladu.

Nevím jestli jsem jediná nebo jestli to tak prožívá víc lidí, ale někdy si prostě sednu a mám chuť zase vstát, jít někam k rybníku a prozkoumat jeho dno s cihlou přivázanou k noze.
A proč bych tento vědecký kousek ačkoli trochu škodlivý k mému zraví chtěla vyzkoušet?
Já vám ani nevim. Možná to bude tím že si samotná přijdu jako ... jako hračka jejíž výrobce byl nějaký středoškolský nešika, takže to co mu vzniklo pod rukama nějak ztratilo hodnotu dříve než nějakou mělo. Takže si tak jako hračka stojím v regále, snímo o tom že si mě koupí nějaké skvělé dítě a bude mě tahat všude sebou. Bude si se mnou hrát na vojáky, nebo mě přejíždět autíčkem jak už to tak ti malý parchantíci dělají.
No ale co se nestane ... nikdo takový se neobjeví. Sice je to dost malých lidiček kteří na mě se zájmem koukají v obchodě, ale jakmile si mají vybrat jednu hračku, kterou jim je maminka ochotná teda koupit, po dlouhých hodinách naplněných fňukáním a škemráním, šáhnou po té vedle mě a já si najednou uvědomím, že nekoukali na mě, ale na tu vedle mě!

Aby jste to pochopili. Prý jsem skvělej člověk .... bla bla bla .... jenom se trochu podceňuju ....
Hmmm hezky číst to od někoho kdo vás v životě viděl jednou .. nanejvýš dvakrát. Těžko se tomu ale věří, když vám rodiče nakonec řeknou, že jste k ničemu, hloupí a bla bla bla ...

Proč to sem vlastně píšu? Není toho ani polovina z čeho bych se chtěla vypsat, ale říkám si že delší článek by vážně už vůůůbec, vůbec nikdo nečetl.... píšu to sem protože "kamarádům" to říct nemůžu a ani by je to nezajímalo, protože oni mají přece mnohem horší život a i tak to dokáží překonat s nadhledem filmového hrdiny.
Píšu to sem protože až si jednou pujdu zaplavat chci vědět, že to víte ;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 terexka terexka | Web | 19. května 2011 v 7:01 | Reagovat

Jako by jsi mi psala z duše. Někdy to na tebe prostě přijde a nemůžeš si od toho pocitu pomoct. :-(  Já údajně trpím občasnými úzkostmi, jak mi bylo řečeno, a to, co popisuješ, je přesně to, čemu se úzkost říká.
A kamarádům to taky nemůžu říct, protože by to nejspíš nepochopili a jak jsi sama řekla, mají svých starostí dost.
Jenom tě prosím, až si půjdeš zaplavat, vezmi si místo cihly rukávky, ano? :-D

2 elwenkaa elwenkaa | E-mail | Web | 23. května 2011 v 18:10 | Reagovat

ÁÁle simtě, jestli zase budeš takhle přemýšlet a vydáš se k rybníku, tak mě zavolej, přivolej a nebo se nějak se mnou spoj a já ihned přiletíím a zastavím tě :-) Protože bez tvejch článků a skvělejch názorů nepřežila (ehh, nepřeháním!!!!) I když někdy se taky tak cejtím...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama