Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Sentimentální zamyšlení Iwky-chan

16. března 2011 v 18:05 | Iwka-chan |  moje kecy
Mystery a Alyss mé dvě vymyšlené schizofrenní já, které ovlivňují můj život bez mého vědomí. Odděluji svoji naivitu a nezkušenost pod jméno Alyss, která s hvězdičkami v očích bere do ruky malé kotě a rozplývá se nad jeho rozkošnou srstí a malým čumáčkem. Která šišle na malé dítě v kočárku, a která se bojí i o neznámé lidské stvoření.
Smutek, zášť, krvežíznivost a neschopnost soucitu v některých okamžicích mého bytí vměstnám do osoby, kterou obdivuji a kterou nikdy nebudu - Mystery. Její lhostejný postoj k o statním a troufalé řeči pronášející i v ohrožení něčeho co miluji. Odsuzující lásku stejně jako božstvo do hlubin pekla. Zpochybňující všechny ostatní a sama v sebe věřící. To je ta, kterou obdivuji. Ta, jenž vždy ví co říct. Její osobou stvořené perverzní narážky a mými ústy proneseny.
A nakonec jsme tu já. Holá osobnost, která nikdy neví jak se ohnout. Jestli po směru větru, který fouká tam kam většina naší populace nebo jestli se mám vzpouzet a chovat se jako někdo kdo chce vyniknout. Moje názory jsou pouhé okopírované myšlenky někoho jiného a sama nevím, co vlastně cítím. Věřím v boha? Věřím v lásku? Věřím vůbec v něco? Je to snad pravda nebo není? Kdo ví?!
Já ne. Jsem neustále zmatená a proto se jako mrzáček schovávám za moje dvě osobnosti. Někdy milá a někdy zlá. A když jednou za čas chci vystoupit mezi lidi a ukázat kdo vlastně jsem, zjistím, že nejsem nikdo. Jsem nikdo s velkými sny a plány které se neuskuteční, protože jsme tři! Tři osoby, které sebou navzájem pohrdají a které mají jenom sami sebe.
Naše názory jsou jiné a přece ty samé! Jedna bez druhé bychom uschli jako květiny.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama