Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Pohádka o neexistující princezně

9. února 2011 v 17:35 | Iwka-chan |  mé povídky
Ani nevim proč ...
ale mám dobrou naladu takže jsem dala vzniknout takovémilé krátké POHÁDCE (ano to je takové to bez krve a mlácení, jak to vždy dopadne romanticky a dobře ;) - ale to by nebyla pohádka ode mě MUHAHA :D)

Bylo nebylo, spíše nebylo než bylo ale pro ty co se kamarádí s fantazií bylo jedno malé údolí. A v tom údolí žila byla - nebo spíš nežila a ani nebyla princezna se zlatou korunkou na hlavě a se stříbrnou hvězdou na čele. Tato vymyšlená princezna byla sestřenicí známé princezny z existujícího údolí za sedmero horami, princezny se zlatou hvězdou na čele.
Obě dívky měli jeden charakteristický společný znak, který jsem ještě neuvedla a byli to křivé nohy a pro ty všímavé i ty hvězdy na čele. Protože princezna, která doopravdy neexistovala , ano myslím tu se stříbrnou a ne se zlatou hvězdou na čele, byla hrozně divná protože vládla údolí které neexistovalo zavřeli ji do blázince. Tam poznala bratrance střednice od prince který si vzal její sestřenici princeznu se zlatou hvězdou na čele a zamilovali se. Protože byli ale rodina, zavřeli i zmiňovaného bratrance sestřenice prince od princezny se zlatou hvězdou na čele do vězení za matení neexistujících pohádkových bytostí a tam umřel na žloutenku.
a nežili šťastně až do smrti ...

prrr
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

KLIK /nande natabajo/

klik 100% (1003)

Komentáře

1 Kat-chan Kat-chan | Web | 9. února 2011 v 18:23 | Reagovat

Škoda, že umřeli na žloutenku. Já bych brala raději syfilis :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama