Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Full moon wo Sagashite recenze

22. února 2011 v 15:55 | Iwka-chan |  Anime
12-ti letá Kouyama Mitsuki má v krku zhoubný nádor,kvůli kterému nemůže dělat svou nejmilejší činnost-zpívat. Odmítá operaci,která by jí zachránila život,protože by ztratila hlas. Žije u své babičky,která hudbu nenávidí, protože její maminka Hazuki zemřela když se Mitsuki narodila a tatínek Aoi když jí byl jeden rok. Potom se dostala do dětského domova,kde se seznámila s Eichim. O šest let starším klukem do kterého se zamilovala. To by bylo aby se i on nezamiloval do ní. Bohužel,před 2-ma lety ho adoptovali do Ameriky a Mitsuki na něj nemá žádný kontakt. Než se rozešli dali si slib,že až se příště setkají budou oba blíže svým snům: Eichi jako astronom a Mitsuki jako zpěvačka.
Jednoho dne k Mitsuki přijdou dva shinigami-andělé smrti Takuto a Meroko a oznámí jí,že jí zbývá přesně rok života. Mitsuki se odhodlaně vrhne do splňování svého snu. S pomocí Takuta,který jí proměňuje do 16-ti leté Full Moon,vyhraje kasting společnosti Seed Records. Vydá první debut Myself a stává se z ní hvězda. Další důležitou osobou je její svérázná,střelená a milá manažerka Ooshige-san. Též její doktor a přítel jejího otce se kterým hrál v legendární skupině Route L,Wakaouji
-sensei je velmi důležitý. Mitsuki se dovídá o svých rodičích a stává se z ní velká hvězda. Ale...
Jakou spojitost má Takuto s Route L? Překoná Mitsuki všechny překážky? Kdo je záhadný Izumi a co s ním má společného Meroko? Setká se Mitsuki s Eichim? Překoná Mitsuki smrt a najde svou lásku?
Odpovědi na tyto i další otázky se dovíte pokud se podíváte na toto 52 dílné anime plné emocí a citů. Doporučují ho těm,kteří si rádi popláčou, protože já brečela téměř každou epizodu a ke konci bych mohla soutěžit s Niagarskými vodopády.


Názor mé maličkosti: Mám ráda takové anime kde to není ohraný příběh o obětavém klukovi a ubračené holce... Doufám že mě nezklama a taky že ho najdu česky :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KLIK /nande natabajo/

klik 100% (1003)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama