Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Únor 2011

Hraničářův učeň - Knihy online

26. února 2011 v 14:47 | Iwka-chan
Výkec Iwky-chan: Protože jsem velký fanda Hraničářova učně a také audioknih dávám sem tenhle poklad (doufám že pujde všechno dobře stáhnout-> zatím stahuju teprve 2 kihu :D)
Autorka je velice dobrá čtenářka a přidává do svých nahrávek i zvuky atd. Takže máte pocit jako by jste tam vážně byli ;)

ZDROJ: ZDEWill je na svůj věk drobný, ale zato je rychlý a neobyčejně bystrý. Celý život snil
o tom, že se stane slavným rytířem jako otec, kterého nikdy nepoznal, ale do
bojové školy pro rytíře ho pro malý vzrůst nepřijmou. Zklamaného Willa vezme
do učení Halt, tajemný hraničář, kterého se bojí i nejsilnější bojovníci. Will se
postupně učí používat zbraně hraničáře: luk a šíp, maskovací plášť a houževnatého ponyho. Ačkoli Will nemá meč ani silného koně, po kterých tolik toužil, zjistí, že dobrý hraničář je pro království přinejmenším stejně důležitý jako slavný rytíř.
John Flanagan-Hraničářův učeň 1-Rozvaliny Gorlandu ke stažení zdarma ZDE nebo ZDEErementar Gerad recenze

22. února 2011 v 17:00 | Iwka-chan |  Anime
Výkec Iwky-chan: Jako většinu anime jsem ani tohle ještě neviděla :D ale podle recenze by to mohlo být docela zajímavé. Pokud se nudíte vezmete v potaz vše že? :D No uvidíme jeslti to nebude moc romanťák tak se nato snad dodívám až do konce :)


Musím říct , že tohle anime patří mezi ty , které člověka chytnou za srdíčko a musíte se na to koukat až do konce :). Je fakt , že se tu nevyhnete starým dobrým otřepaným frázím jako : "ochráním tě za každou cenu" , nebo když se hlavní hrdina obětavě vhrá do smrtící střely a zázrakem to přežije :D . Každopádně se ,ale nejedná o jedno z těch horších anime , ba naopak , mě osobně přišlo vcelku dobrý :). Je to prostě klasický romantický a akční anime s hromadou skvělých hlášek. Mno a teď k příběhu : Jeden z dvojice našich hlavních hrdinů - Coud je vzdušným pirátem. Jednoho dne kdy se potlouká v pokladnici ceností pirátské posádky objeví sarkofág zdobený nádhernými kameny. Samozřejmě ho přemohne zvědavost a sarkofág otevře. - A tato událost odstartovala celou řadu dobrodružství a citů. V sarkofágu totiž byla uzamčena dívka - Ren - která je jedna z nejmocnějších Edil Raid , což jsou bytosti , které se po spojení s lidmi magickou písní stanou zbraněmi s neuvěřitelnou sílou. Ren tedy uzavře kontract s Coudem a stane se tak jeho servantem , aby ho mohla chránit , a aby on mohl chránit ji. Vznikne tak mezi nimi hluboké pouto a jejich společná síla pramenící z pocitů zkrz písně začne být obrovská. Otazkou , ale zůstavá jestli se Ren za pomoci Couda podaří dostat do vysněné Edil Garden a získat tak některé odpovědi na nevyřčené otázky....

Full moon wo Sagashite recenze

22. února 2011 v 15:55 | Iwka-chan |  Anime
12-ti letá Kouyama Mitsuki má v krku zhoubný nádor,kvůli kterému nemůže dělat svou nejmilejší činnost-zpívat. Odmítá operaci,která by jí zachránila život,protože by ztratila hlas. Žije u své babičky,která hudbu nenávidí, protože její maminka Hazuki zemřela když se Mitsuki narodila a tatínek Aoi když jí byl jeden rok. Potom se dostala do dětského domova,kde se seznámila s Eichim. O šest let starším klukem do kterého se zamilovala. To by bylo aby se i on nezamiloval do ní. Bohužel,před 2-ma lety ho adoptovali do Ameriky a Mitsuki na něj nemá žádný kontakt. Než se rozešli dali si slib,že až se příště setkají budou oba blíže svým snům: Eichi jako astronom a Mitsuki jako zpěvačka.
Jednoho dne k Mitsuki přijdou dva shinigami-andělé smrti Takuto a Meroko a oznámí jí,že jí zbývá přesně rok života. Mitsuki se odhodlaně vrhne do splňování svého snu. S pomocí Takuta,který jí proměňuje do 16-ti leté Full Moon,vyhraje kasting společnosti Seed Records. Vydá první debut Myself a stává se z ní hvězda. Další důležitou osobou je její svérázná,střelená a milá manažerka Ooshige-san. Též její doktor a přítel jejího otce se kterým hrál v legendární skupině Route L,Wakaouji
-sensei je velmi důležitý. Mitsuki se dovídá o svých rodičích a stává se z ní velká hvězda. Ale...
Jakou spojitost má Takuto s Route L? Překoná Mitsuki všechny překážky? Kdo je záhadný Izumi a co s ním má společného Meroko? Setká se Mitsuki s Eichim? Překoná Mitsuki smrt a najde svou lásku?
Odpovědi na tyto i další otázky se dovíte pokud se podíváte na toto 52 dílné anime plné emocí a citů. Doporučují ho těm,kteří si rádi popláčou, protože já brečela téměř každou epizodu a ke konci bych mohla soutěžit s Niagarskými vodopády.


Názor mé maličkosti: Mám ráda takové anime kde to není ohraný příběh o obětavém klukovi a ubračené holce... Doufám že mě nezklama a taky že ho najdu česky :D

Hallween

22. února 2011 v 14:58 | Iwka-chan |  my vytvory
ččč
Ukol do Informatiky :D 
Že se mi povedl ^^ ? :D

PS: Aby jste pochopili o čem to je!
HOlčička převlečená za čarodějnicu jde do domu pro bonbóny, ale když jí otevře ta ženská ona se lekne a uteče. No a ono se ukáž že jí ta ženská chtěla dát jenom bonbóny .... -> teď by jste se měli smát ;)

Nějaké to info pro další dny

22. února 2011 v 13:49 | Iwka-chan |  moje kecy
Tak jak to tak vidím tak se asi delší dobu nedostanu na PC a pokud ano tak jenom těžko na to abych napsala na blog :/
Teď máme TA - technika administrativy (snad jsem to napsala správně :D) a jaksi by jsme měli spát všemi deseti v jednom takovém sto let starém programu, ale učitelka to kontroluje jenom málo takže můžu psát všemi deseti sem :)

Držte mi palce ať mě nechytí a ať se dostanu na PC dřív jak za moc dnů ;) :D

diky a sayonara

ff

Ai Yori Aoshi roz.

21. února 2011 v 16:14 | Iwka-chan |  Anime
*


Ai Yori Aoshi

21. února 2011 v 16:05 | Iwka-chan |  Anime
Výkec majitelky blogu : Nevím jeslti bych se na to dokázala dívat až do konce protože nejsem moc na takové.... anime. Ale kdyby se na to někdo podíval dejte vědět jaké to je ;) Třeba se mrknu!

Kaoru Hanabishi, univerzitní student bydlící sám, potká na nádraží krásnou a zmatenou dívku v kimonu. Nabídne jí, že ji pomůže najít adresu, kterou má na papíru. Ukáže se, že je to ,ale prázdné místo. Proto ji pozve domů. Dalším záchytným bodem je fotka. Zjistí, že na ní je on a jeho kamarádka z dětství Aoi Sakuraba. Ukáže se , že Aoi Sakuraba je dívka před ním. Snoubenka, která přijela za ním z Tokya, aby si ho vzala. Její odhalení nebylo jen překvapující, ale také mu připomíná vzpomínky, proč utekl od rodiny.Amatsuki-recenze

21. února 2011 v 15:49 | Iwka-chan |  Anime
Výkec Iwky-chan :

   Ještě jsem to anime neviděla ale planuju se na něj podívat. Vážně doufám že nějakou takovou hru jako je popsaná v téhle recenzi vynaleznou *,*... Bych nedělala nic jiného jenom hrála :D. No snad mě nezklame a pokud najdu nějaký odkaz na online mangu nebo anime určo dám věddět ;)
No řekněte... nebyla by príma taková virtuální realita? Člověk by si tam mohl dělat co chce aniž by si musel dělat hlavu s nějakými následky. Ve světě anime Amatsuki budeme sledovat příběh v celku normálního studenta jménem Rikugou Tokidoki. Na škole nepatří dějepis zrovna mezi jeho silné stránky, spíš naopak. Proto se rozhodne, že navštíví jednu vesnici z historie, která je satvárněna za pomocí virtuální reality, aby si napravil školní výsledky. Ze začátku vše vypadá naprosto úžasně a nově. Když se ale začne schylovat k večeru Toki narazí na podivnou démonickou příšeru. Nejdřív si říká, jak je úžesně zpracovaná, že vypadá jako živá, ale potom bohužel okusí tu pravou realitu. Monstrum na Tokiho zaútočí a vážně mu poraní levé oko. Život mu ale zachrání mladá dílka s dlouhou katanou. Toki nemůže uvěřit tomu co se kolem něj právě odehrálo, a když se celý otřesený pokouší vstát a zorientovat se, chatrná mostní konstrukce pod jeho nohama se zhroutí. Toki se potápí do temné vody a postupně s bolestí v hrudi upadá do bezvědomí. Nebýt toho, že tam byla ona dívka Toki by se určitě utopil... Co se, ale bude dít až se Toki probere? Co je ve skutečnosti realita?


Hodnocení blogu od A|ex

19. února 2011 v 20:53 | Iwka-chan
Tady je hodnocení od A|ex 
v něčem má fakt pravdu a budu se snažit zlepšit!

dess 10/10 Desing je opravdu krásný strašně se mi líbí je opravdu fajn!
aktivita 8/10 No abych pravdu řekla tak aktivní jsi spíš o víkendu aspoň to na posledním článku vypadá
menu 9/10 Na menu se mi líbí,že si to můžeš i přeložit do cizích jazyků ,ale nelíbí se mi že tam máš málo věcí jako míň rozepsané
články 9/10 Tvoje články se mi líbí,ale mohlo by jich bít víc za ten týden :) 

Jak se kreslí vlasy ?!

18. února 2011 v 21:45 | Iwka-chan
35 Tutorials About How to Draw Anime

Další desing

18. února 2011 v 21:37 | Iwka-chan |  moje kecy
jj
Tak,
dneska jsem se konečně dosatala na PC na dýl jak na pár minut takže jsem se pustila do tvoření a vyšlo z toho tohle ←↑↓→

Doufám že další týden nebude tak nabytý a budu moct přidávat nějaké články :)

PS: Rurika "Ty v anime" bude asi vyplňovat přání vždy o víkendu protože jindy se s tabletem k PC nedostanu -,-"

Desing nedrží -.-"

13. února 2011 v 20:48 | Iwka-chan |  moje kecy
Tak jsem byla šťastná že mám nový desing a že mi docela vyšlo i nastavení 
když v tom dojdu na druhý PC a on je ten desing celý rozjetý -.-"
takže když tak pardon zkuste to  vydržet ja s tím něco do konce týdne udělám do té doby ale *pokrčí rameny* 
Obrázek “http://fc01.deviantart.com/fs28/i/2008/065/d/a/Neko___Angry_by_sm91.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Japanese humor

12. února 2011 v 10:08 | Iwka-chan |  jiné ...

Tohel normálně na blog nedávám ale nemohla jsem si pomoct :D

Legolas vidí vic !

12. února 2011 v 10:04 | Iwka-chan |  komixy
Tak tohle jsem našla na blogu tanesmemojsejovci.blog.cz
Je to dokonalý :D XD


Airbender

11. února 2011 v 20:30 | Iwka-chan


Ty v anime roz.

11. února 2011 v 14:33 | Iwka-chan


***

Ty v anime neznamená uplně ty v anime, ale spíš ty podle mě :DTy v anime pro Kee

11. února 2011 v 14:25 | Iwka-chan |  grafika
Kee
Zezačátku jsi vypadala uplně jinak ... a vzhledem k tomu že přesně nevim co jsi si představovala pod mafijánským oblečením dopadlo to takhle :D

snad se bude líbit ;)

PS: nakonec máš pistolku .. tu druhou máš schovanou, ale neřeknu kde XD

Zadání:

Pein si hledá ženu

9. února 2011 v 23:06 | Iwka-chan
Určitě všichni znáte jak se píšou povídky přes ICQ (QIP)
ale já a Týna jsme to zavedli ještě dála a vzniklo
SKLÁDÁNÍ BÁSNIČEK PŘES SKYPE!!!
tady máte první výtvor ..
a pokud se Týna taky tak bavila jako já tak určitě není poslední
↓↓↓

Pein se jednou rohodll že je s Konan nuda
, že je taková...no... o zajímavost chudá.

Líbila by se mu jiná, ale - kde ji najít?
Do baru tam do konohy rozhodl se zajít

Ale že byl velkej zloduch neměli ho rádi
Vyštípat se snažili ho, kreténi a smradi!

Po třetí sklence a stále bez ženy se zved,
vzpomněl si tam na léčení "alkohol je jed"

říkali mu bez ustání a on chlastal dál
Všem blbostem se jenom smál.