Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Červenec 2010

Svět ninjů 01 - Základní kameny

26. července 2010 v 12:34 | Iwka-chan

Základní kameny

"Nebylo to tak dávno kdy měli lidé ještě naději. Ninjové nebyli jenom legendou a síla chakry ve světě něco znamenala. Skryté vesnice nebyly jenom pohádky a velcí hrdinové jako Uzumaki naruto, Gaara-godaime kazekage, Itachi Uchiha byli nesmazatelně zapsáni v paměti lidí." Stará žena si odkašlala a odhrnula si kdysi zářivě zlatavé vlasy, nyní protkané šedavými nitěmi stáří, z obličeje. Prohlédla si nevěřícné tváře svých posluchačů a povzdechla si. Nevěřili.
"Mohla bych vám dlouhé hodiny povídat o těchto statečných mužích, ale stejně by jste mi neuvěřili, proto raději půjdu dál."
"Ne nechoď" ozval se něčí hlas a stařena zkoprněla. Rozhlédla se, aby zjistila jestli se jí to jenom nezdá a pak ho spatřila. Zjizveného, ale přece stále tak tajemně krásného rudovlasého muže.
"Jsi to ty ?"
"Ano jsem to já gondaime hokage-sama" muž poklekl na kolena a nabídl stařeně pomocnou ruku, ta si toho ale nevšímala a místo toho aby vstala mu položila ruku na rameno.
"Gaara godaime kazekage" usmála se a prohlédla si několik jizev a četné odřeniny rozeseté po celém jeho těle.
"Neoslovujte mě tak prosím Tsunade-sama dnes už jsem jenom obyčejný tulák. Příležitostný dělník."
"Časy jsou těžké, ale neměli by jsme se vzdávat našich titulů, které jenom před pár roky budili posvátnou úctu."
"Vy se také nepředstavujete jako bývalá hokage zapomenuté skryté listové."
"To máš pravdu!" pousmála se "jsi stále stejně vychytralí jako v dobách hojnosti pro obě naše vesnice, ale co tu děláš?"
"Sháněl jsem práci a potom jsem zaslechl své jméno a spatřil vás. Okamžitě jsem poznal, kdo jste hlavně kvůli té jizvě ve tvaru kosočtverce,"
Tsunade si bezděčně přejela prsty po čele a její potěšený výraz z toho, že po dlouhé době spatřila někoho, kdo si pamatuje zlaté, dávno zapomenuté časy, zmizel.
"Kde teď bydlíte?" zeptal se rychle Gaara když si všiml její reakce a rozhlédl se okolo jako by čekal že někde uvidí šipku s nápisem "Tsunadin příbytek"
"Kousek odsud se Saiem. V té době kdy jsem ho poznala bych nikdy neřekla že semnou zůstane i po tom všem co se stalo, ale jak řekl, nemá žádnou rodinu a ty co za rodinu považoval, zmizeli nebo zemřeli."
"Takže je to pravda, že Naruto zmizel?"
"Po té co ovládl Kyuubiho zaútočil spolu s tebou a několika dalšími ninji na Madari a zbytek Akatsuki to přece víš, byl jsi u toho. Madara zničil Konohu a ostatní skryté vesnice v celé mě známé zemi a sám se tím šíleným výdajem energie zabil. To Narutovi ale nestačilo. Chtěl svoji pomstu za to, že Sakura zemřela. Jeho nerozvážný slib mojí učednici se ztratil za vlnou nenávisti posílenou liščím ponoukáním a zabil Sasukeho. Byl to krutý boj. Byla jsem u toho, vypadalo to jako by byl v tranzu a když zasadil poslední uder a Sasukemu zbývala poslední kapička života, jako by se náhle probral a uvědomil si, co se stalo. Sasuke mu něco pošeptal do ucha než zemřel a Naruto." Tsunade se odmlčela a její povzdech dal celému vyprávění nádech ještě větší zkázy "Naruto zmizel. Jediné na co si ještě pamatuji, než se ztratil mezi stromy je ten jeho beznadějný, zmatený výraz. Snad prosba za odpuštění, nevím."
Nastalo dlouhé ticho, které nakonec přerušil Gaara.
"Donesly se ke mně zvěsti o potulném ninjovi ze starých dob. Brání nevinné lidi proti zloduchům a vždy když je zachrání, zase odejde bez jakéhokoliv slova. Prý si říká Namikaze."
Opět nastalo ticho do kterého zaznělo hlasité kručení v břiše. "Pardon!" omluvil se Gaara a pod temnými kruhy, jež k jeho očím patřili jako ke slonu chobot, se objevil světle červený odstín, jak jeho tvář hanbou zalilo horko.
"Možná e to on, ale pro tuhle chvíli to musíme nechat být, jak slyším, máš hlad."

***

"Takže jsi přežil? A co tvoji sourozenci? Kankurou a Temari?" zeptala se Sai. Stále šlo poznat, že kdysi dávno pracoval v ANBU Root a byl zbaven chápání vztahů mezi lidmi. Jeho přímá otázka to dávala jasně znát ale Gaara se neurazil, vlastně mu to neděla příliš velké potíže, mluvit o lidech co zemřeli. Už v mládí se musel naučit ovládat svoje pocity.
"Kankurou je mrtví. Byl právě v písečné když Madara" hlas mu trochu zakolísal. "použil to jutsu. Neměl šanci. A Temari. Kde té je konec?! Po bratrově smrti se vzdala jako jedna z prvních povinnosti kunoichi a zmizela spolu se Shikamarem, už delší dobu se mi zdálo, že spolu něco mají, ale neměl jsem čas se o to zajímat."
"A to ti nevadí, že tě nechala samotného na pospas světu?"
"Sai!" okřikla ho Tsunade a zpražila ho vyčítavým pohledem.
"To je v pořádku!" zvedl ruku Gaara aby tak zastavil další příval výčitek na téma jak je Sai netaktní. "Víš i když se to snažila skrýt, Temari mi nikdy neodpustila to že jsem jako nemluvně zabil naši matku!" pohlédl na své ruce a jeho jizvy jako by se náhle zdáli ještě hlubší.
"Už jsem několikrát přemýšlel nad tím jaké by to bylo kdybychom znovu obnovili staré zvyky a založili novou skrytou vesnici, ale vždy tu byla jenom Tsunade-sama, omlouvám se" otočil se na bývalou hokege a pokračoval " ale teď jsi tu ty a jak jsem slyšel Naruto se tu také někde potuluje. Tak co kdybychom …"
"Ne" Gaara prudce zavrtěl hlavou a vstal.
"Cože?" nechápal Sai a také vstal, rozlil přitom svůj šálek s čajem.
"Ne, řekl jsem ne!"
"A proč ne?" Gaara se zdál být jako smyslů zbavený.
"Promiň jestli jsem se tě nějak dotknul ale podle knihy "vztahy ve společnosti" to není žádná troufalá otázka!"
"O čem to mluvíš?"
"O té knížce a … To je jedno" nastalo trapné ticho, které jako by chtělo prorazit ušní bubínky.
"Vážně chceš nadále žít v tomto ubohém světě a plýtvat tak svým talentem na takové ubohé věci jako je stavění chatrčí, které kvůli narůstajícímu počtu výtržníků stejně brzo spadnou nebo shoří?"
"Já.." vydal ze se Gaara a znovu se zmoženě posadil. Sai ho chtěl napodobit, ale potom si to rozmyslel, když si všiml louže na židli. Popošel ke kuchyňské lincea opřel se o něj.
"Není to snad tak že se bojíš?" zeptal se po další chvíli ticha Sai a zadíval se do Gaarových zelených očí které teď zaujatě sledovali mokrý povrch stolu.
"Čeho bych se měl bát?" zeptal se útočným tónem, aniž by se na černovlasého mladíka s bělavou kůží podíval.
"Nevím to mi řekni ty!" Když si Gaara povšiml jeho klidného vyrovnaného tónu neubránil se letmému pohledu vzhůru. Sai stál s kamennou tváří a sledoval něco za oknem, které vedlo na ulic a za kterým se míhalo nespočet neznámých postav.
"Před TOU událostí jsem se s tebou setkal jenom párkrát Sai ale už na první pohled jsem pochopil, že jsi jiný než ostatní. Možná právě ty by, jsi mě dokázal pochopit." Tsunade seděla bez hnutí, jenom oči v důlcích kmitaly, jak se střídavě dívala na oba své hosty.
"Byla to moje vina!" Vykřikl Gaara jako smyslů zbavená. "Měl jsem příležitost varovat lidi z písečné, ale místo toho jsem si myslel, že budu natolik silný a zastavím spolu s ostatními kage a ninji Madary. Mohl jsem je zachránit, ale zklamal jsem. Svými jutsu jsem už tolikrát zabil nevinné vesničany a oni mě i přesto zvolili kazekagem a já? Jak jsem se jim za to odvděčil? Tím že jsem je nechal na pospas osudu."
jediná slza dopadla na podlahu a Gaarovi rysy opět potemněly. "Už nikdy nedovolím, aby moje chyby někoho zabili."
Sai chvíli mlčel jako by si promýšlel každé slovo a po té řekl. "Možná by jsi chtěl slyšet že to není tvoje vinna, ale já vím stejně jako ty, že by ti to nepomohlo. Je to tvoje vina stejně jako moje nebo kohokoliv jiného kdo se vydal najít a zabít Madary. Vždy jsi byl silný a netečný vůči citům ostatních í tvým. Co se stalo s tím Gaarem kterého jsem znal. Kterého jsem i přes svou velkou hrdost obdivoval? Četl jsem i slyšel o tom co jsi všechno vytrpěl a přece jsi se dokázal stát Kazekagem tak proč teď? To tě vážně nenapadlo nic lepšího" Sai zvýšil hlas "než začít se obviňovat? Místo toho abys našel svoji sestru nebo se snažil o udržení v chodu světa ninjů si zalezl do skrýše, jako pes, který dostal po čumáku"
Gaara se nečekaně zvedl a Saie obalil písek který se otevřeným oknem přihnal dovnitř jako letní bouřka. Gaara, už zase se svým klidným a vyrovnaným výrazem, řekl. "Měl jsem pravdu. Jsi jiný než většina lidí a pochopil jsi mě možná lépe něž já sám ale i přesto. Co chceš získat tím, že založíš novou vesnici?"
"Chci tím udělat první krok k lepšímu světu, ve kterém budu žít a stárnout." Odpověděl stejným klidným a vyrovnaným hlasem Sai. Dnes už po několikáté nastala dlouhá odmlka s tím rozdílem, že tohle ticho jako by bylo naplněné porozuměním a vzájemnou úctou. Asi za deset dlouhých minut Gaara mávnutím ruky poslal písek zpátky ven oknem na silnic a posadil se. Sai se zmoženě opřel o zeď a zalapal po dechu. Písek ho postupně svíral víc a víc dokud mu z plic nevymáčkl veškerý kyslík.
"Dobře tedy. Pomůžu ti!" prohlásil rudovlasý mladík a ještě dodal "ale jestli mě to zklame tak to co jsi zažil před chvílí bude pro tebe jako procházka růžovým sadem."
(Gaara je tu trochu-hodně náladový ale co už lepší už to nebude. Už vidím vás jak by jste dopadli kdyby se vám stalo to co jemu. Takže berte ohledy nato že je trochu psychicky labilní XD:DD:D)

Pokémon 2: Síla jednotlivce (2000)

8. července 2010 v 13:42 | Iwka-chan |  Filmy

Připravte se na nezapomenutelná dobrodružství zcela nových Pokémonů! Starodávná pověst se naplní, když jsou Pokémoni Articuno, Zapdos a Moltres vyrušeni ze staleté harmonie. Když jsou narušeny samy síly přírody, závisí život na zemi na nečekané spolupráci legendárního Pokémona Kugia a mystického vyvoleného jenž byl předpovězen legendou. Dokáže Ash Ketchum sebrat odvahu, aby zachránil svět? Podívejte se, jak může jeden hrdina zcela změnit situaci.

jazyk: česky-dabing
Online web: LINK
Zdroj recenze: filmy.kinotip.cz

Pokémon navždy (2002)

8. července 2010 v 13:40 | Iwka-chan |  Filmy

Ash, Pikaču a pokemonští kamarádi v lese potkají Sammyho, který přišel z minulosti. Sammy chce zachránit Pokémona Celebiho, Ducha lesa, který utíká před zlým lovcem Pokémonů. V přítomnosti chce ale Celebiho polapit ještě nebezpečnější nepřítel - maskovaný zloduch Marauder, který ho jedním svým přístrojem změní na zlého ducha. Ash, Misty, Brock a Pikaču se proto musí vrhnout do dalšího dobrodružství a zachránit svět!

jazyk: česky-dabing
Online web: LINK
Online přímo: LINK
Zdroj recenze: filmy.kinotip.cz

Legenda o Mulan

8. července 2010 v 13:38 | Iwka-chan |  Filmy

Starověká Čína. Ani Velká zeď nedokázala zadržet hordy bojovných Hunů, kteří napadli mírumilovnou Říši středu. Moudrý a mezi lidem oblíbený císař proto vyhlašuje mobilizaci - jeden muž z každé rodiny musí vstoupit do armády, která má v rozhodující bitvě odrazit vojska dobyvatelů. Mezitím se v jedné zapadlé vesničce připravuje poněkud rozjívená dívka Mulan na své první setkání se svatební dohazovačkou. Nejsvatějším úkolem každé mladé ženy jsou totiž vdavky a oddaná služba manželovi. Jedině v této roli přinese Mulan své rodině radost a úctu celé vesnice. Naneštěstí Mulan je na tuctovou nevěstu trochu divoká a tak její setkání s dohazovačkou dopadne zcela katastrofálně. Tuhle holku si nikdo nikdy nevezme! A k dovršení rodinného neštěstí přijíždí do vesničky císařští verbíři. Starý otec Mulan bude muset nastoupit do armády, protože v rodině není žádný jiný muž. Ještě téže noci se Mulan rozhodne. Aby zachránila otce, ostříhá si vlasy, převlékne se za chlapce a narukuje. V nastávajících nebezpečných dobrodružstvích naštěstí nebude sama. S pomocí duchů rodinných předků a rodinného draka strážného zachrání Mulan Čínu před krvelačnými hordami divokých Hunů a pro sebe a svou rodinu získá úctu celé země.

Online web: LINK
Online přímo: LINK
Zdroj recenze: filmy.kinotip.cz

Legenda o Mulan 2

8. července 2010 v 13:34 | Iwka-chan |  Filmy

Krásná a odvážná hrdinka se vrátila. A je šťastná jako nikdy předtím, protože ji generál Shang požádal o ruku. Přesto se objeví nečekaná překvapení. Jejich štěstí se jim snaží kazit nezbedný Mushu, který se jako rodový ochránce snaží držet zamilovaný pár co nejdále od sebe. A k tomu je tu ještě jeden obtížný úkol - doprovázet tři princezny přes celou Čínu za jejich manžely. Princezny se však do svatby nehrnou. Jejich muži jim byli prostě vybráni. Když to Mulan zjistí, rozhodne se rázně zakročit.

Online web: LINK
Online přímo: LINK
Zdroj recenze: filmy.kinotip.cz

Znovuzrození světa ninjů

7. července 2010 v 8:45 | Iwka-chan
KONEČNĚ OBNOVENO A DOPSÁNO SICE NEVÍM JESTLI BUDU POKRAČOVAT ALE TAK UŽIJTE SI ASPOŇ TENHLE MALÝ KOUSEK PODIVNÉ POVÍDKY :D

"Nebylo to tak dávno kdy měli lidé ještě naději. Ninjové nebyli jenom legendou a síla chakry ve světě něco znamenala. Skryté vesnice nebyly jenom pohádky a velcí hrdinové jako Uzumaki naruto, Gaara-godaime kazekage, Itachi Uchiha byli nesmazatelně zapsáni v paměti lidí." Stará žena si odkašlala a odhrnula si kdysi zářivě zlatavé vlasy, nyní protkané šedavými nitěmi stáří, z obličeje. Prohlédla si nevěřícné tváře svých posluchačů a povzdechla si. Nevěřili.
"Mohla bych vám dlouhé hodiny povídat o těchto statečných mužích, ale stejně by jste mi neuvěřili, proto raději půjdu dál."
"Ne nechoď" ozval se něčí hlas a stařena zkoprněla. Rozhlédla se, aby zjistila jestli se jí to jenom nezdá a pak ho spatřila. Zjizveného, ale přece stále tak tajemně krásného rudovlasého muže.
"Jsi to ty ?"
"Ano jsem to já gondaime hokage-sama" muž poklekl na kolena a nabídl stařeně pomocnou ruku, ta si toho ale nevšímala a místo toho aby vstala mu položila ruku na rameno.
"Gaara godaime kazekage" usmála se a prohlédla si několik jizev a četné odřeniny rozeseté po celém jeho těle.
"Neoslovujte mě tak prosím Tsunade-sama dnes už jsem jenom obyčejný tulák. Příležitostný dělník."
"Časy jsou těžké, ale neměli by jsme se vzdávat našich titulů, které jenom před pár roky budili posvátnou úctu."
"Vy se také nepředstavujete jako bývalá hokage zapomenuté skryté listové."
"To máš pravdu!" pousmála se "jsi stále stejně vychytralí jako v dobách hojnosti pro obě naše vesnice, ale co tu děláš?"
"Sháněl jsem práci a potom jsem zaslechl své jméno a spatřil vás. Okamžitě jsem poznal, kdo jste hlavně kvůli té jizvě ve tvaru kosočtverce,"
Tsunade si bezděčně přejela prsty po čele a její potěšený výraz z toho, že po dlouhé době spatřila někoho, kdo si pamatuje zlaté, dávno zapomenuté časy, zmizel.
"Kde teď bydlíte?" zeptal se rychle Gaara když si všiml její reakce a rozhlédl se okolo jako by čekal že někde uvidí šipku s nápisem "Tsunadin příbytek"
"Kousek odsud se Saiem. V té době kdy jsem ho poznala bych nikdy neřekla že semnou zůstane i po tom všem co se stalo, ale jak řekl, nemá žádnou rodinu a ty co za rodinu považoval, zmizeli nebo zemřeli."
"Takže je to pravda, že Naruto zmizel?"
"Po té co ovládl Kyuubiho zaútočil spolu s tebou a několika dalšími ninji na Madari a zbytek Akatsuki to přece víš, byl jsi u toho. Madara zničil Konohu a ostatní skryté vesnice v celé mě známé zemi a sám se tím šíleným výdajem energie zabil. To Narutovi ale nestačilo. Chtěl svoji pomstu za to, že Sakura zemřela. Jeho nerozvážný slib mojí učednici se ztratil za vlnou nenávisti posílenou liščím ponoukáním a zabil Sasukeho. Byl to krutý boj. Byla jsem u toho, vypadalo to jako by byl v tranzu a když zasadil poslední uder a Sasukemu zbývala poslední kapička života, jako by se náhle probral a uvědomil si, co se stalo. Sasuke mu něco pošeptal do ucha než zemřel a Naruto." Tsunade se odmlčela a její povzdech dal celému vyprávění nádech ještě větší zkázy "Naruto zmizel. Jediné na co si ještě pamatuji, než se ztratil mezi stromy je ten jeho beznadějný, zmatený výraz. Snad prosba za odpuštění, nevím."
Nastalo dlouhé ticho, které nakonec přerušil Gaara.
"Donesly se ke mně zvěsti o potulném ninjovi ze starých dob. Brání nevinné lidi proti zloduchům a vždy když je zachrání, zase odejde bez jakéhokoliv slova. Prý si říká Namikaze."
Opět nastalo ticho do kterého zaznělo hlasité kručení v břiše. "Pardon!" omluvil se Gaara a pod temnými kruhy, jež k jeho očím patřili jako ke slonu chobot, se objevil světle červený odstín, jak jeho tvář hanbou zalilo horko.
"Možná e to on, ale pro tuhle chvíli to musíme nechat být, jak slyším, máš hlad."

***

"Takže jsi přežil? A co tvoji sourozenci? Kankurou a Temari?" zeptala se Sai. Stále šlo poznat, že kdysi dávno pracoval v ANBU Root a byl zbaven chápání vztahů mezi lidmi. Jeho přímá otázka to dávala jasně znát ale Gaara se neurazil, vlastně mu to neděla příliš velké potíže, mluvit o lidech co zemřeli.Už v mládí se musel naučit ovládat svoje pocity.
"Kankurou je mrtví. Byl právě v písečné když Madara" hlas mu trochu zakolísal. "použil to jutsu. Neměl šanci. A Temari. Kde té je konec?! Po bratrově smrti se vzdala jako jedna z prvních povinnosti kunoichi a zmizela spolu se Shikamarem, už delší dobu se mi zdálo, že spolu něco mají, ale neměl jsem čas se o to zajímat."
"A to ti nevadí, že tě nechala samotného na pospas světu?"
"Sai!" okřikla ho Tsunade a zpražila ho vyčítavým pohledem.
"To je v pořádku!" zvedl ruku Gaara aby tak zastavil další příval výčitek na téma jak je Sai netaktní. "Víš i když se to snažila skrýt, Temari mi nikdy neodpustila to že jsem jako nemluvně zabil naši matku!" pohlédl na své ruce a jeho jizvy jako by se náhle zdáli ještě hlubší.
"Už jsem několikrát přemýšlel nad tím jaké by to bylo kdybychom znovu obnovili staré zvyky a založili novou skrytou vesnici, ale vždy tu byla jenom Tsunade-sama, omlouvám se" otočil se na bývalou hokege a pokračoval " ale teď jsi tu ty a jak jsem slyšel Naruto se tu také někde potuluje. Tak co kdybychom …"
"Ne" Gaara prudce zavrtěl hlavou a vtal.
"Cože?" nechápal Sai a také vstal, rozlil přitom svůj šálek s čajem.
"Ne, řekl jsem ne!"
"A proč ne?" Gaara se zdál být jako smyslů zbavený.
"Promiň jestli jsem se tě nějak dotknul ale podle knihy "vztahy ve společnosti" to není žádná troufalá otázka!"
"O čem to mluvíš?"
"O té knížce a … To je jedno"
"Promiň Sai ale nerad se vracím ke starým věcem."
"O čem to zase žvaníš! Vždyť by jsme začali odznova. Vymyslíme jméno najdeme místo, zvolíme kage…. No nebude to super"
Tsunade zbledla jako by se jí udělala nevolno a pohlédla na svého mladého spolubydlícího, vůbec se jí nelíbilo že je tak nadšený, protože to znamenalo že  se toho nápadu nevzdá tak snadno. 

Full metal alchemist online

4. července 2010 v 18:13 | Iwka-chan

1.série

(megavideo.com)

01 - Souboj se sluncem
02 - Posvěcené tělo
03 - Matka
04 - Pravá láska
05 - Muž s mechanickou paží
06 - Alchymistická zkouška
07 - Noc plačící chyméry
08 - Kámen mudrců
09 - Buď tu pro lidi
10 - Tajemný zloděj
11 - Ti druzí bratři Erlicovi - část 1
12 - Ti druzí bratři Erlicovi - část 2
13 - Kov nebo plamen
14 - Destrukce pravé ruky
15 - Masakr v Ishbalu
16 - Ten, kdo ztrácí
17 - Dům čekající rodiny
18 - Marcohovy poznámky
19 - Pravda skrytá za pravdou
20 - Duše strážce
21 - Rudý žár
22 - Stvoření člověka
23 - Ocelové srdce
24 - Společné vzpomínky
25 - Slova rozloučení
26 - Její důvod
27 - Učitelka
28 - Jeden je všechno a všechno je jeden
29 - Neposkvrněné dítě
30 - Útok na jížní základnu
31 - Hřích
32 - Tajemství hlubokého lesa
33 - Al zajatec
34 - Teorie lakoty
35 - Shledání padlých
36 - Vnitřní hříšník
37 - Mladý poručík a Tajemství skladu 13
41 - Svatá matka(čeknito.cz)

2.série

(ceknito.cz)


další díly vychází na stránce Konoha.cz

Proč chodíte na můj blog? diskuze

2. července 2010 v 16:27 | Iwka-chan |  moje kecy
Tak by mě zajímalo pročpak chodíte na můj blog.... ? :)

Prosím hlasujte v anketě nebo napište do komentářů moc by mě to zajímalo mám v plánu přidávat 
obrázky
 anime
mangu
a další jiné věci

 ale nevím na co se  zaměřit ! Tak mi poraďte prosím :)


tobiho rodinka

2. července 2010 v 16:25 | Iwka-chan |  my vytvory
Tak tohle mě napadlo když jsem četla tuhle mangu → Tobiho noční můra
tobi rodina

Tobi a jeho noční můra

1. července 2010 v 19:57 | Iwka-chan
Tohle je užasný manga :D:D
...... nemám slov to si radši přečtěte sami :D:D


↓↓↓ celý článek


Konec školy

1. července 2010 v 18:36 | Iwka-chan |  Costplay

Konec školy !! jak jinak to oslavit než prohlížením cosplaye :D:D
Ta kyuubi

1. července 2010 v 18:33 | Iwka-chan |  obrázky naruta
To je mazec :D:D