Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Uchuu gendžucu - 2.díl

15. března 2010 v 22:13 | Iwka-chan
Tak tu máme další díl užijte si ho nic jiného ani dodávat nemusim... snad jenom ale to jste si všimli nového .. nebo spíš prostě názvu který sjem nakonec musela vymyslet sama..¨¨
Uchuu gendžucu - vesmír magie :)
"jsem přesně taková jaká jsem vždy !" zamumlala s předstíranou sebedůvěrou a rázným krokem zamířila ke své posteli div starou ženu nepovalila. Ta si z toho ale nic nedělala, ba právě na opak její ústa se zkřivila do spokojeného úsměvu a chvíli ještě sledovala roztřesené dívky než se konečně vytratila z místnosti.
"Tak teď jsi to přehnala !" zamumlala s náznakem obdivu Takara. Její zářivě zelené oči přelétli po špinavých šatech a zavrtěla hlavou.
"Takhle se před mistral neměla ukázat! Vypadáš jako strašidlo do zelí a to jsem ještě mírná!" řekla s mírným odporem ale potom se její ústa proměnila v zářiví usměv "to jsem zvědavá co s tím uděláš!"

Itemi jenom pokrčila rameny "snad se to nějak vymrví! A dobře to dopadne …" prohlásila prostě a v duchu si přála aby aspoň jednou v životě bylo její prohlášení pravdivé.
Rissa obě své kamarádky sledovala z postele u okna na které spávala a s kamenným výrazem přemýšlela nad tím, čím se chtěla stát. V hlavě měla spoustu nápadů ale kdykoliv se podívala do budoucnosti a zjistila že by tu samou práci měla dělat nadosmrti udělalo se jí nevolno. Milovala nejistotu a nespoutanost i když si jí v tomhle sirotčinci moc neužila. Vždy toužila po cetování a dobrodružství a dnes se o tom všem mělo rozhodnout.
Matně si vzpomněla na svoje rodiče a smutně se pousmála. Umřeli jí teprve před rokem takže si dobře pamatovala co jí máma na otázku budoucnosti říkala
"řiď se svým srdce!" prohlašoval tichý hlas v její mysli.
"Risso !! ….. Risso!" ozvalo se naléhavé volání a Rissa se polekaně rozhlédla po pokoji. Takara pávě seděla na posteli a v rukou žmoulala záhyby Iteminých špinavých šatů. Mávla na ni jako by ji chtěla vytrhnout ze snění a když zjistila že ji Rissa zese vnímá usmála se "podala by jsi mi prosím to oblečení co nám tu nechal ten rytíř z bojové školy ?!!"
"jistě !!" přikývla na souhlas a vešla do malého kumbálku plného všelijakých pro ostatní zbytečných věcí. Popravdě to byl jediný společný majetek všech chovanek které v tomto pokoji kdy žili. Byla to taková tradice nechat v něm vše co nastřádali za léta které zde strávili pro další dívky které se sem nastěhují.
"cože to se mám obléct jako kluk ?" zděsila se nad tou představou Itemi a pohlédla na bílou košili a černé plátěné kalhoty které Rissa právě vyhrabala z proutěného koše. Takara ji na odpověď jenom přikývla a Itemina pokožka náhle dostala odstín bile.
"Klid nebude to tak hrozné !" uklidňovala ji Sheila která do teď jenom tupě zírala z okna a zdálo se že něco pozoruje. Vlastně pozorovala. Slabé pohupování listí při každém závanu silného severního větru a kapičky děště bubnující na okno.
"to bych moc netvrdila!" zakňourala Itemi sklesle a přemýšlela o tom jestli si ji někdo všimne když bude jako kluk. Ještě že mám tak dlouhé vlasy usmála se v duchu a prohrábla si svoji blonďatou hřívu.
"Holky včera jsem se od toho kluka, víte kterýho jak se učí u mistral Lumistra !" vyhrkla náhle Rissa a celá se rozzářila. Mistr Lumistr byl její největší vzrok kterého neskonale obdivovala. Učil magii na zvláštn škole pro nadané děti. Kdyby jste ho viděli na ulici ani by jste si ho nevšimli. Byl malí podsaditý s dlouhým šedivým plnovousem a svým zarudlím nosem a větším břichem než by bylo zdravé pozřeně připomínal trpaslíka I když on sám prohlašoval že trpaslíci už neexistují s že to neni vůbec škoda protože je to líná chamraď která má ráda jenom sama sebe a zlato.
Sheila se k ní zvědavě nahnula a zadívala se na ni jako hladoví pes který pozoruje nějakou potravu. Milovala všechny novinky a zajímavé události které se v okolí I na zámku děly.
"tak povídej" vybídla ji a pohlédla na Itemi a Takaru které se ještě pasovali s hroznými koženými botami a nedávali až tak uplně pozor "hej !" vyhrklazčíleně a ukazala na Rissu "chce nnám něco říct tak se aspoň tvařte že ji vnímáte!"
"jestli jsi si nevšimla !" zavuněla Takara jak se snažila silou přetáhnout Itemi bodu přes patu "dělá me tu něco jinýho!" v tom bota povolila a noha sklouzla do boty takovou rychlostí že Itemi neudržela rovnováhu a svalila se na podlahu hned vedle takary která seděla před ní a pomáhala jí.
Sheila s Rissou na ně chvíli zírali a pomalu rudli v obličeji jak se už podruhé za toto deštivé dopoledne snažili potlačit smích. Nevydrželi dlouho a za chvíli se celou místností nesl zvonivý smích všech dívek.
Když se konečně všechny uklidnili a Itemi spolu s takarou vstali a přisedli si k rise a Sheile na postel, Itemi stale jenom s jednou nazudou botou, pokračovala Rissa ve svém započatém vyprávění.
"tak ten mi ukázal nový kouzlo! Prý se ho teprv učí a to už tam je rok. Prý tě nějak osvěží a dodá ti sílu jenomže ho nemůžeš použít na sebe ale na ostatní!" vykládala horlivě a rozhazovala při tom rukama ve snaze napodobit a co nejpřesněji jim ukázat jak by byla najednou čilá kdyby na ni použil to kouzlo.
"Docela mi ten nácvik šel ale potřebuju dobrovolníka abych si byla jistá žemi to vážně jde!" po těch slovech přeletla dívky a zastavila se na Itemi. Itemi byla známá tím že si ráda hrála na hrdinku a zkoušela nové věci I když nikdy nevěděla co jí to přinese teď se ale tvářila rozpačitě věděla jak jsou kouzla nebezpečené pokud je používá někdo bez prakse a aby pravdu řekla Rissa se v kouzlech většinou vyznala jenom teoreticky. Rissa si jejího zdrženlivého chování všimla a dodala "je to 100% centně bezpečný přinejhorším by jsi měla dost energie kterou by jsi určitě vypotřebovala jak tě znám … a stejně potřebuješ povzbudit!"
PO těch slovech Itemi nemohla nic dodat a proto přikývla. Posadila se na proti ní a čekala co se stane. Rissa si odkašlala a zřetelně vyslovila několik slov a ukázala dvouma prstama na Itemi.Hrozně se soustředila aby jí kouzlo vyšlo a taky že vyšlo ale jinak než by chtěla. Místností se rozlynul zápach spálených vlasů a křik všech dívek. Item imísto toho aby byla plan energie měla ve tváři děs a na vlasech malí plamínek který se ohromnou rychlostí rozrůstal po celých vlasech. Sheila byla pohotová a uhasila ho dekou ale nebylo to dost v čas aby sachránila její dlouhé vlasy před částečným spálením.
"I..Itemi !!" koktala ohromeně Rissa a rotržitě těkala očima od vyděšeného obličeje své kamarádky a dlouhých vlasů kterých teď bylo dvakrát míň jak normálně " já .. já .. promiˇnjá nevím jak se to mohlo stát"
Itemi jenom zírala s otevřenou pusou a neodpovídala. Očima pozorovala spálené konečky vlasů a kdyby se někdo zahleděl pozorněji do jejích ořčí uvyděl snad I náznak slz I přesto že Itemi za celou dobu co byla vychovávaná jako schovanka brečela jenom jednou a to když si zoržízla ruku od loktě až po zápestí. Byl to hrozný pohled. Krev byla všude.
"jsi spálená?" vyzvídala takara a prohlížela jí záda a krk. Itemi jenom zavrtěla hlavou a naprázdno polkla.
"to asi bylo špatné kouzlo" zašeptala směrem k risse která ji teď sledovala s hrůzou v očích. NEodpověděla. Chvíli jenom mlčky seděli a pot é se Itemi podařilo vyčarovat úsměv.
"Už dlouho jsem se chtěla ostříhat!" řekla a snažila se aby její hlas zněl odlechčeně a nedůležitě. Po té vstala s zmizela v kumbálku odkud Rissa před chvílí vynesla chlapecké oblečení.
Dívky se po sobě podívali a na každé šlo vidět že je dočista zmatená z obratu Iteminého chování.
"Dívky ke mně !" ozval se hlas madam Huksové a do místnosti vtrhla stará žena s velkýma brýlemi a prohlížela si tři vystrašené dívky. Přehlédla jako by náhodou že je jich tak malo a pokračovala.
"Musíte si pospíšit za deset minut budou mistrové v hlavní věži nachystáni na vybírání
učňů"
"Ale madam .." ozvala se Takara ale stará vychovatelka ji rázným zvednutím ruky zarazila. Všechny dívky se ohlédli ke kumbálku a poslušně zamířili za madam Huksovoul. Prošli několika chodbami a ve všech stoupala nervozita jako rtuť v teploměru v létě. Všechny za chvíli zapomněli
na Naomi a Itemi který s nimi nebyli a soustředili se hlavně na to co je čekalo.
Prošli přes nádvoří a zamířili k hlavní věži. Byla asi dvacet metrů vysoká z šedého kamene a když jste vyšplhali až nahoru viděli jste až na temné hory.
Nahoře v nejvyšší místnosti na ně čekalo několik mistrů a baron Horác seděl za masivním dubovým stolem a prohlížel si vstupující dívky svým zkoumavým ale přesto příjemným pohledem a mile se na ně usmíval jako by se snažil říct "klid vždyť se nic neděje" i přes jeho mlčenlivé uklidňování se ale dívky neuklidnili spíše naopak, byli čím dál nervóznější jenom z počtu pohledů které se na ně upírali. Chvíli bylo ticho jako by chtěli aby se dívky nervozitou utrápili když najednou vstal baron Horác a začal svoji slavnostní řeč.
"tak vás tu milé dívky vítám. Abych pravdu řekl myslel jsem že vás bude víc. Podle informací které mi madam Huksová včera podala vás mělo být pět a pr.."
náhle se zarazil protože na chodbě před jeho kanceláří e ozvali hlasy jak se někdo hádal se strážemi před dveřmi. Baron chvíli poslouchal a když zachytil pár slov jako " já jsem taky chovanka " a nebo "já nejsem kluk" ho natolik zaujmul že přešel místnost a vykoukl na chodbu. Po pár slovech spoklu s ním vyšla Itemi, ale zdaleka nevypadala jako itemi. Byla oblečená ve chlapeckém oblečení a vlasy měla nakrátko ostříhané jako kluk. Než stačil kdokoliv cokoliv říct za zády všech schovanek které vypadali jako dívky se ozvalo tiché třesknutí a v bělavé páře se objevil nejvyšší kouzelník Medvik a ku podivu všech Naomi a oba se usmívali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christine Lost Christine Lost | 15. března 2010 v 22:33 | Reagovat

Nádhera :)

2 Saya Saya | E-mail | Web | 16. března 2010 v 12:31 | Reagovat

Jako vždy, krása :-)

3 Saya Saya | E-mail | Web | 16. března 2010 v 12:31 | Reagovat

Dej vědět, až bude pokračování *slint* :D

4 Evik Katsumi Evik Katsumi | Web | 16. března 2010 v 16:14 | Reagovat

Krása ale jak si popisovala toho mistla Lumistra tak mi nedošlo že popisuješ jeho a né toho kluka o kterém si tam mluvila !! XD  Ale jinak povídka byla skvostná honem další !! XD

5 Rissa Evans Rissa Evans | Web | 17. března 2010 v 20:35 | Reagovat

parada :) uzasnej dil :D ... a rikam.. retard, kterej vsem skodi :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama