Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Boj mezi skalami

3. února 2010 v 20:37 | Iwka-chan |  mé povídky
Dneska ve škole jsem měla takovou naladu na masakr a jak jsem začala rozepisovat stala se z tooho taková slabota.. sakra .. snad to bude v ddalších dílech (plánuju nanejvíš dva !!) lepší !!!

užijte si čtení

Itemi pozvedla čepel meče do výše očí a připravila se na souboj. Proti ní stálo několik svalnatých kolosů se zelenou kůží a rypákem podobným praseti. Jeden z protivníků, ten největší a asi i nejsilnější zvedl pravou ruku a ukázal obrovským prstem na čarodějku.
"Vzdej se a zabijeme tě rychle!" jeho hlas se mezi skalnatými stěnami rozlehl jako předzvěst něčeho velmi špatného.
"Nikdy!" křikla na odpověď Itemi a snažila se aby se v jejím hlase neodrazil hrozný strach který ji teď málem ovládl. Jenom silou vůle držela své končetiny a v podstatě celé tělo aby se jí netřáslo. Oči jí tikali z jednoho orka na druhého. Jedna, .. dva .. dohromady jich napočítala asi sto i s velitelem. V rukou se jí abnormálně pomalu začali formovat ohnivé koule. U pasu se jí pohupoval meč do rytmu jejího hlasitě tlukoucího srdce.
"Jak myslíš. Zemřeš pomalu a bolestivě a nikdo si nikdy nevzpomene na někoho jako jsi ty!" Ork se zasmála ozvěna jeho slov výhrůžku opakoval ještě dlouho.
Itemi už nedopověděla slovy nýbrž činy. Poslala oheň zformovaný v rukou na dva krajní orky ale oba se jim lehce vyhnuli. Nasucho polkla a ustoupila o krok dozadu. Země pod nohama se jí začala třást jak se skupina zelených netvorů vydala jejím směrem. Itemi se přikrčila a čekala silný náraz a bolest jak ji hned první z orků zasáhne a zabije.
Náhle se však skupina kterou dělilo už jenom pár posledních kroků ke svému cíli, zastavila. Z čista jasna jako by uviděli něco hrozného. Itemi na ně zamračeně hleděla a snažila se pochopit co se stalo. Jediné co ji napadlo bylo ohlédnout se. Za jejími zády se objevila nevídaná armáda. Byli tam všichni které Itemi znala. Řád černé ruky, vlci, chiméry, královská garda, trpaslíci a dokonce i pár draků.

Čarodějka poprvé v životě ucítila jak se jí neovladatelně objevili slzy v očích. Rty naznačila slovo "děkuji" směřované hlavně k vládci země a jejímu blízkému příteli kterého stejně jako většinu svých dosavadních přátel poznala pře pár týdny.
Jakmile si prohlédla všechny své spojence otočila se ke svým soupeřům s mnohem sebejistějším pohledem. Orci stále ještě překvapeně zírali na stvoření které se objevili za Itemi.
"Do boje za království !" ozval se král a vyrazil na svém vraníkovi do první linie boje. Čarodějka se rozběhla spolu sním proti nim a vytáhla meč. Jedním seknutím uťala mladému asi nejmenšímu orkovi z celého oddílu hlavu a jeho bezvládné tělo kopla na zelené monstra za ním. Vypukla hrozná bitva. Zelená a červená krev se mísila s prachem který pokrývala zem a každou chvílí šlo slyšet řinčení oceli.
Itemi se bez přestání oháněla ostrou čepelí meče a zajížděla jí do masa a přetínala svali. Několik orků se zároveň rozběhli proti ní a uzavřeli ji v kolečku. Byla obklíčena ale jenom na chvíli. Jakmile se přiblížili na dosah meče vykřikla mladá bojovnice slova jenž měla být dávno zapomenuta a okolo ní jako obrana vyrostli pevné kmeny stromů a malé větvičky rozdrtili těla útočníků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KLIK /nande natabajo/

klik 100% (1003)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama