Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Reiki

20. ledna 2010 v 17:18 | Iwka-chan |  Japonsko
Reiki je víceméně uznávaná léčitelská metoda vycházející z východních filozofií. Za zemi původu Reiki se uvádí Japonsko a jako zakladatel/objevitel je uváděn dr. Mikao Usui. Skutečný počátek Reiki vysledovat patrně nelze z toho důvodu, že jsou zde podobnosti s ještě staršími metodami. Reiki předpokládá existenci energetických center(čaker) a drah(meridiánů) v lidském těle. Pokud jsou čakry vyrovnané a v meridiánech proudí energie bez překážek je pak člověk zdravý a vitální.

Působit reiki může pouze člověk, který prošel zasvěcením energetických center k přijímání a dalšímu předávání energie (zasvěcení, neboli iniciace, posílí energetickou vibraci aury a vede ke zvětšení objemu energie daného adepta reiki). Zasvěcování je třístupňové (někteří učitelé dělí třetí stupeň na dvě části).

1. stupeň

zasvěcený byl naladěn na zdroj léčivé energie reiki a dokáže tuto energii přijímat a předávat pomocí přikládáním rukou (není důležité kam se ruce přiloží, energie si najde sama místo kde je potřeba léčit, či posílit organizmus příjemce). 1.stupeň reiki je hlavně určen pro samoléčení, ale i pro léčení druhých dotekem rukou.

2. stupeň

zasvěcený zná část symbolů, jejichž používání modifikuje a umocňuje účinky reiki, zasvěcený 2.stupně dokáže nyní působit nejen bezprostředním dotykem dlaní, ale i na dálku (třeba i na druhý konec země).

3. stupeň-mistr

obsahuje jak 3a tak 3b. pouze někteří mistři tento stupeň dělí. Adept reiki má nyní daleko větší možnosti léčit. Je schopen i vhodně upravit(zasvětit) předměty určené k léčení.

3a. stupeň-mistr léčitel

má všechny schopnosti mistra bez možnosti zasvěcovat další Reikisty.

3b. stupeň-mistr učitel

zasvěcený má schopnost zasvěcovat další lidi.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KLIK /nande natabajo/

klik 100% (1003)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama