Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Chakra

20. ledna 2010 v 17:39 | Iwka-chan |  zajímavosti
Co jsou to chakry? Na našem astrálním těle se nachází sedm hlavních kanálů, kterými prochází energie, a které řídí chod energie pro různé činnosti a pocity.Nachází se většinou v oblasti páteře. Je mnoho technik na pročištění a harmonizaci těchto chaker. Nejjednodušší je harmonizace taková, že na každou z nich chvíli myslíte a soustředíte se. Potom si je je všechny představíte jako celek, kterým prochází energie. Zde je popis chaker:

1. Chakra
Nachází se někde v oblasti kostrče. Tam kde je začátek páteře.(někdy také bývá umísťovaná až někam níže mezi nohy) Je to chakra, která příjmá životní energii ze země. Přímo tu mocnou energii ze samotného jádra. Je to základ pro ostatní chakry. Tato chakra jim posílá energii a vyživuje je. (element země)

2. Chakra
Nachází se těsně nad první čakrou, někde v oblasti podbřišku. Je centrem sexuality, plodnosti a tvořivosti. Také řídí naše mezilidské vztahy a emoce. (element vody)

3. Chakra
Nachází se v horní části břicha. Tato chakra je centrem síly. Zde cítíte sílu a moc. Jsou zde řízeny citové vazby, emoce a vztah ke společnosti. Také přijímá nejvíc ze všech chaker energii ze slunce. Je totiž místem tzv jiskry nebo plamene života. (element ohně)

4. Chakra
Také nazývaná chakrou srdeční. Zde je centrum lásky a radosti. Touto chakrou vnímáme krásu, přírody, hudby, poezie a umění. Tady se vytvářejí pocity. Je středem v soustavě chaker. Spojuje horní duchovní chakry s dolními fyzicko-emočními. (element vzduchu)

5. Chakra
Sídlí někde v oblasti úst, brady a krku. Je takovým malým základem pro vyšší duchovní chakry.Je centrem komunikace, vyjadřování atd... Přez ni vyjadřujeme všechny emoce a pocity. Propojuje myšlení s emocemi. (element éteru)

6. Chakra
Je umístěna v oblasti mozku. Je sídlem myšlení, uvědomování, paměti, vůle, instinktu atd.... Tato chakra je také centrem telekineze, telepatie a jiných nadsmyslových schopností.

7. Chakra
Často se používá označení chakra vyššího já. Zde se nachází naše dokonalost. Tady je to nejlepší z nás. Je to posvátná chakra. Je centrem naší duchovní cesty, Tato chakra příjímá energii vesmíru. Toto je brána k osvícení.

Tělem prochází vlastně dva proudy energie. Jedna z vesmíru skrze 7. chakru a druhá ze země skrze 1. chakru. Energie prochází hlavním kanálem v páteři a dále malými kanálky nádí po celém těle. Dále okolo páteře putují dva proudy a ovíjí páteř. Začínají u první chakry a končí u kořene nosu.Tato energie je zivot. Používáme ji na každou činnost. Někteří lidé ji využívají také pro léčení.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KLIK /nande natabajo/

klik 100% (1003)

Komentáře

1 temina temina | E-mail | Web | 20. ledna 2010 v 17:43 | Reagovat

plís di na muj blog díky plsím neber to jako reklamu díky si nej!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama