Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Leden 2010

Vyhrála jsem v soutěži !!

21. ledna 2010 v 20:33 | Iwka-chan |  moje kecy
Lidičky Lidičky vyhrála jsem soutěž XD
no ale .. heh jaksi jsem byla jediná kdo sa nakonec vážně zůčasnil !!! Protože ostatním se nechtělo kraslit T_T
Docela mě ta jejich lenost nasrala !!!

Jedna super adminka a hlavně šikovná holčina udělala soutěž - nakresli nějaký šperk...
to kolem toho bylo keců od ostatních. Přihlásilo se tam 10 lidí a jenom já jsem poslala obrázek ...
no nenaštvalo by vás to \???? mě teda jo a jak !!


Náboženství

20. ledna 2010 v 19:29 | Iwka-chan |  názory rady atd..

tohle mi posal jeden kamarád ..
musím přiznat že i když na to koukám jenom chváli
je to hodně zajímavé !!!

a v některých argumentech přesvědčivé


dávám to sem jenom úroto že mě to zaujalo nechci tím nikoho urazit
nebo tak něco je to jenom čistě ze zvědavosti na váš názor !!


Naruto is monster ?

20. ledna 2010 v 18:59 | Iwka-chan |  Videa

Chakra

20. ledna 2010 v 17:39 | Iwka-chan |  zajímavosti
Co jsou to chakry? Na našem astrálním těle se nachází sedm hlavních kanálů, kterými prochází energie, a které řídí chod energie pro různé činnosti a pocity.Nachází se většinou v oblasti páteře. Je mnoho technik na pročištění a harmonizaci těchto chaker. Nejjednodušší je harmonizace taková, že na každou z nich chvíli myslíte a soustředíte se. Potom si je je všechny představíte jako celek, kterým prochází energie. Zde je popis chaker:

1. Chakra
Nachází se někde v oblasti kostrče. Tam kde je začátek páteře.(někdy také bývá umísťovaná až někam níže mezi nohy) Je to chakra, která příjmá životní energii ze země. Přímo tu mocnou energii ze samotného jádra. Je to základ pro ostatní chakry. Tato chakra jim posílá energii a vyživuje je. (element země)

2. Chakra
Nachází se těsně nad první čakrou, někde v oblasti podbřišku. Je centrem sexuality, plodnosti a tvořivosti. Také řídí naše mezilidské vztahy a emoce. (element vody)

3. Chakra
Nachází se v horní části břicha. Tato chakra je centrem síly. Zde cítíte sílu a moc. Jsou zde řízeny citové vazby, emoce a vztah ke společnosti. Také přijímá nejvíc ze všech chaker energii ze slunce. Je totiž místem tzv jiskry nebo plamene života. (element ohně)

4. Chakra
Také nazývaná chakrou srdeční. Zde je centrum lásky a radosti. Touto chakrou vnímáme krásu, přírody, hudby, poezie a umění. Tady se vytvářejí pocity. Je středem v soustavě chaker. Spojuje horní duchovní chakry s dolními fyzicko-emočními. (element vzduchu)

5. Chakra
Sídlí někde v oblasti úst, brady a krku. Je takovým malým základem pro vyšší duchovní chakry.Je centrem komunikace, vyjadřování atd... Přez ni vyjadřujeme všechny emoce a pocity. Propojuje myšlení s emocemi. (element éteru)

6. Chakra
Je umístěna v oblasti mozku. Je sídlem myšlení, uvědomování, paměti, vůle, instinktu atd.... Tato chakra je také centrem telekineze, telepatie a jiných nadsmyslových schopností.

7. Chakra
Často se používá označení chakra vyššího já. Zde se nachází naše dokonalost. Tady je to nejlepší z nás. Je to posvátná chakra. Je centrem naší duchovní cesty, Tato chakra příjímá energii vesmíru. Toto je brána k osvícení.

Tělem prochází vlastně dva proudy energie. Jedna z vesmíru skrze 7. chakru a druhá ze země skrze 1. chakru. Energie prochází hlavním kanálem v páteři a dále malými kanálky nádí po celém těle. Dále okolo páteře putují dva proudy a ovíjí páteř. Začínají u první chakry a končí u kořene nosu.Tato energie je zivot. Používáme ji na každou činnost. Někteří lidé ji využívají také pro léčení.


Reiki

20. ledna 2010 v 17:18 | Iwka-chan |  Japonsko
Reiki je víceméně uznávaná léčitelská metoda vycházející z východních filozofií. Za zemi původu Reiki se uvádí Japonsko a jako zakladatel/objevitel je uváděn dr. Mikao Usui. Skutečný počátek Reiki vysledovat patrně nelze z toho důvodu, že jsou zde podobnosti s ještě staršími metodami. Reiki předpokládá existenci energetických center(čaker) a drah(meridiánů) v lidském těle. Pokud jsou čakry vyrovnané a v meridiánech proudí energie bez překážek je pak člověk zdravý a vitální.

Japonské panenky

20. ledna 2010 v 15:39 | Iwka-chan |  Japonsko
Po dlouhá staletí probíhal s vývojem japonské kultury i vývoj japonských loutek a panenek. Reprezentativní výběr z nich byl představen na výjimečné výstavě v Novoměstské radnici na Karlově náměstí v Praze, která již bohužel skončila. Pořádaly ji Ministerstvo kultury ČR, Japonské velvyslanectví v Praze a The Japan Foundation, a protože šlo skutečně o unikátní výstavu, vracíme se k ní alespoň tímto článkem.

čajový obřad

20. ledna 2010 v 14:39 | Iwka-chan |  Japonsko

Čajový obřad - Čado

Čaj jako takový do Japonska přišel z Číny společně s buddhismem, ale čajové obřady se dočkaly svého rozmachu až kolem 13. století a mají za sebou dlouhou historii. Japonci si je oblíbili a tradují je dodnes.

Gomen Gomen

20. ledna 2010 v 14:32 | Iwka-chan |  moje kecy
Omlouvám se
všem se moc omlouvám za moji neaktivitu. Byla to pauza spojená se zákazem.
Tak nějak jsem nevěděla co sem dát
a ani jsem na to neměla moc času ale řekla jsem si že už bych to tu neměla nechat jenom tak
takže jdu na to.
Snad sem přidám zajímavé články !!
které se vám budou líbit !!


Mám zákaz T_T

10. ledna 2010 v 20:51 | Iwka-chan |  moje kecy
SATE MINA (Ahoj všichny)
moc se omlouvám že jsem tu teď dlouho nic nepřidala ale asi to tak delší dobu i zůstane páč mám dlouhodobí zákaz T_T moc mě to štve !!!
takže nějaké nové díli ovídek nebo nějaké nové obrázky a vůbec články se tu ve větším objeví nanejvíš v úterý pač mam infošku !!!

snad to zítra ukecám na dýl jak na 30 min !!! držte mi palce !!

SAYONARA !!!!


Zkáza Konohy - 1 díl

6. ledna 2010 v 19:15 | Iwka-chan
Takže je to jenom tak na rozjezd... Ještě si musím zvyknout na vaše povahy a tak! Proto se omlouvám když jste tam někteří byli zmíněni třeba jenom jednou ale je vás moc a musíte se třídat !! a taky se chci omluvit : May Wong - Kate Seyora Wong a Endaria - Endaria Temako Tiyjari jste na straně "zla" takže na vás se s NamaT_o_ zaměříme v dalších kapitolách !!! (a ode mě osobně můžete čekat celou kapitolku jenom pro vás ;) jako vynahrazení :) )
a ještě jednou se chci omluvit Tii aKameko (nevim jestli to skloňuji dobře - Tia) že jsem vám zabila Naruta a gaary ztratila ještě jsem vám zničila písečnou ale nebojte ono to neni tak horký jak to vypadá !!
Noo a teď už jenom popřeju hezké čtení (kvalita mého psaní v této povídce neni nějak úžasný vím to ale slibuji že příště to bude lepší, budu se snažit )
Konoha už nějaký čas nebyla tím čím by měla. Smrt nejslavnějšího a nejznámějšího Hokage Uzumaki Naruto byla velká rána pro všechny. Polovina vesnice připomínala spíše skládku, nebo zbořeniště než místo kde by měli bydlet lidé. Ekonomika a úroveň žití den ode dne klesala a i když se hlavní rada konohy snažila zastavit tuto hroznou zkázu předtím tak známé vesnice, bylo to zbytečné. Lidé se stěhovali do jiných, lépe prosperujících vesnic v okolí a ninjové zrazovali čím dál častěji. Jediná organizace která ještě dokázala plnit nějaké úkoly byla ANBU.

Zkáza konohy - úvod

6. ledna 2010 v 19:11 | Iwka-chan
Takže s NamaT_o jsme vymysleli společnou povídku !!
Zde na tomto blogu ji budu vydávat pod názvem Zkáza konohy

Jde o povídku do které jste se mohli přihlásit ale protože nikdo z návštěvníků mého blogu neprojevil zájem nebude se vás to asi týkat ale i přesto budu nesmírně ráda když si přečtete aspoň první díl :D


Kakashi Colorizace

2. ledna 2010 v 14:14 | Iwka-chan |  my vytvory
Tak jsem si hrála s barvičkama jako malé dítě a vybarvila jsem kakashiho ...
na hodně místech to přesahuje ale to je prosím schválně !!!
(myslím to vážně !)
Byla to sranda vybarvovat se s tím !!! Asi se pustím ještě do něčeho XD

WC má přednost

1. ledna 2010 v 17:10 | Iwka-chan |  komixy

Umění opět zvítězilo

1. ledna 2010 v 17:09 | Iwka-chan |  komixy

Itachiho překvápko

1. ledna 2010 v 17:00 | Iwka-chan |  komixy

SasuNaru pusinka

1. ledna 2010 v 16:59 | Iwka-chan |  komixy


Kakashi :)

1. ledna 2010 v 16:49 | Iwka-chan |  tym 7
Kakashi už tu dlouho nebyl tak zase nějaký ten obrázek přidávám !!Je nový rok

1. ledna 2010 v 0:00 | Iwka-chan
a je novej rok ... sláááva
užijte si ho ve zdraví :)

naruto-school.png NARUTO image by ceser2008