Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Akavampire - Mise splněna (od Aki-chan)

8. prosince 2009 v 13:06 | Iwka-chan |  akavampir
Je to hezký !
jenom máš zvláštní styl psaní! trochu mě sklamalo to rychle ukončení. nevím ale tak jsem se těšila na pořádný boja ona jenom bodla... no neva někdo to prostě nerad poisuje !! to chápu !


Nasedne do letadla a čeká, až se rozletí. Po pár minutách odstartovali, Aiko hned usnula. Po několika hodinách jí probudila letuška, že jsou již na místě. Aiko pobrala své saky paky a vylezla z letadla.
Kontrolou prošla v pohodě. Vyšla z haly a začalo lejt.
"No bezva..se můžeš stát jen mě..." zaklela.
Chvíli tam stála a rozhlížela se po okolí, pak k ní ale přistoupil nějaký cizinec.
"Jste Aiko?"
"Prosím?"

"Patřím k Akavampire a mám Vás tu vyzvednout.."
"Jo, jistě! Jsem Aiko.."
"Těší mě, jsem Luen. Můžeme jít?" vzal její kufr a ukázal na černé auto staršího typu.
"Jistě.." kývla a nasedla do auta.
Luen hodil její kufr do kufru a sedl si k Aiko. Pak se vydali do toho města, vzdáleného od letiště cca. 6km.
Během pár minut dorazili na místo.
"Budete ubytovaná v tomto domě. Kdybyste cokoliv potřebovala, dejte vědět." podla jí papírek se svým telefoním číslem a odjel. Aiko stála venku v dešti a prohlížela si dům, ve kterém budu po dobu dvou dnů ubytovaná. Vypadal jak z nějakého hororu. Vešla dovnitř. Dveře za ní práskli. Aiko se lekla.
"Nejspíš to byl jen průvan..." řekla si pro sebe do ticha. Popadla kufr a vystoupala po schodech nahoru, zabočila do leva a otevřela první dveře.
Místnost byla menších rozměrů Byla tu postel, skříň, noční stolek a cosi, co by se dalo přirovnat k psacímu stolu. To jí bohatě vyhovovalo. Mrskla kufrem o stůl a sedla si na postel. Chvíli se rozhlížela po místnosti.
"Fajn..dneska se vyspím, zejtra zjistím vše co se tu děje, pak si ho vypátrám a vrhnu se na něj. Když to nevyjde, vrhnu se na něj druhý den..." řekla si pro sebe svůj plán.
Vytáhla z kufru hygienické pomůcky a šla se vysprchovat. Pak zalehla a hned usla.

DRUHÝ DEN
Aiko se probudila brzy ráno. Protáhla se a zadívala se do stropu, pak se podívala na prázdné místo vedle sebe.
"Ach Shine, tak mi chybíš..Kéž bych už mohla zmizet.."
Oblékla se a něco posnídala. Pak vyrazila do vesnice. Procházela se jen tak vesnicí, tam a zpět. Byla tu mlha. Nikde ani živáčka. Jakoby se veškerý život vypařil.
Došla k nějakému lesu na konci vesnice. Něco jí lákalo jít do lesa. Koukla do leva, do prava. Nikde nikdo. Vydala se tedy do lesa. Došla pár metrů od kraje, když zrovna zahlídla něco u stromu. Rozeběhla se k tomu stromu. Ležela tam mrtvá mladá dívka. Otočila její hlavu na stranu. Na krku byli stopy od upíra. Podívala se po okolí, jestli záhledne nějakou stopu. Nic. Pak si ale všimla trochu krve v listí. Přišla blíž. Podívala se střídavě na krev, pak na dívku. Na dívce nebyli stopy žádné krve. Usoudila, že krev nebude její. Musí být tedy jeho. Chvíli tam ještě procházela po okolí, jestli najde další stopy. Nic. Vydala se tedy zpět do toho baráku. Z batohu vyndala spis, který jí dal šéf. Pročetla si a poznamenala si pár věcí.
Odpoledne se naobědvala a šla si zdřímnout, aby byla v noci vzhůru.

NOC
Aiko se probudila kolem desáté večer. Sedla si na postel a chvíli se rozkoukávala. Vstala a sešla dolu. Udělala si kafe. Lokla si a z venku se ozval něčí řev. Aiko se zakuckala. Vyběhla nahoru, pobrala katanu. Z okna spatřila mladou dívku jak utíká k lesu. Za ní se pak hnal jakýsi mladík. Aiko seskočila z okna a rozeběhla se jejich směrem. Běžela do lesa. Hnala se za dívky křikem. Za chvíli doběhla k těm dvoum.
"Hej! Ty! Nech ji být!" křikla na něj a vrhla po něm dýku. Ta se mu zabodla do ruky. Otočil se k Aiko a prohlížel si jí. Dívka se mezitím rozutekla pryč. Upír se za ní otočil a chtěl za ní běžet, Aiko po něm ale tentokrát vrhla nůž. Upír se naštval, vyrval si dýku z ruky a vrhl jí zpátky po Aiko. Ta dýku odrazila. To na ní už ale letěl nůž. Tomu se včas vyhla. Vrhla se na upírů a sekla po něm katanou. Upír se vyhnul, ale Aiko ho škrábla na ruce.
"Tak krásně voníš.." začuchal do větru.
Aiko nasadila vražedný výraz a vrhla se přímo na upíra. Ten vyskočil na strom a pak prostě zmizel jako pára nad hrncem. Aiko vzteky praštila pěstí do stromu a pak odešla "domů".

DALŠÍ DEN
Aiko se probudila odpoledne. Vstala, oblékla se, učesala se a vyrazila najít toho upíra.
Došla k tomu lesu, zhluboka se nadechla a vešla. Prošla celý les tam i zpět, nikde nic. Vrátila se na začátek a les obešla. Za lesem byla nějaká cestička. Šla po cestičce až došla do dalšího, menšího a méně hlubšího lesa. Na konci toho druhého lesa byl jakýsi zchátralý domek. Vešla dovnitř. Dům už se pomalu rozpadal. Praskala pod ní podlaha. Aiko vyšla pomalu po schodech nahoru. Vešla do jediné místnosti nahoře. Uprostřed místnosti jedna velká, zakrvácená postel, jinak nic. Sešla zpátky dolu a prošla dole všechny místnosti. Nic. Pak objevila nějaké dveře. Strčila do nich a dveře se s vrzotem otevřeli. Sešla dolu po kamenných schodech.
Byla tam dlouhá a úzká chodba. Aiko jí prošla až na konce. Vešla do menší místnosti. Praskal tam oheň v krbu. Bylo tam jedno křeslo, pak už nic. Rozhlédla se po místnosti. Pak si všimla nějakého obrazu na stěně. Pozorně se na něj zadívala.
Náhle se přímo za ní otevčeli skryté dveře.
"Vida! Kdopak mě to přišel navštívit?" Byl to ten upír ze včerejší noci.
Aiko pevně uchopila katanu. Upír se k ní rozeběhl. Aiko bodla. Upír padl mrtvý k zemi.
Aiko si ho chvíli prohlížela, jestli je to opravdu on. Pak z něj prudce vytáhla katanu a vyšla ven z domu. Vytáhla z kapsy komunikátor a kontaktovala šéfa.
"Mise splněna..."
Během několika okamžiků se nad ní vznášel vrtulník, který jí pak odvezl na letiště, odkud letěla soukromým letadlem rovnou zpátky domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 8. prosince 2009 v 20:34 | Reagovat

díky! ;) jj, já vim..často když to po sobě čtu tak si říkám jak divně to píšu xD
no a promiň, že je to tak rychle ukončené, ale neměla jsem moc náladu a byla to taková rychlovka...kdybych měla lepší náladu tak by z toho byl masakr xD

2 me-and-dark-world me-and-dark-world | Web | 9. prosince 2009 v 17:37 | Reagovat

Hele...nepřeskočili jste mě náááhodou? :D

3 Deny Deny | Web | 11. prosince 2009 v 12:10 | Reagovat

jee pěknej díl ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama