Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...



pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu










Věrná láska !

28. listopadu 2009 v 21:39 | Iwka-chan |  mé povídky
Nevím co mě to včera popadlo ale musela jsem napsat nějakou tragickou jednorázovku ! Kdo si to
přečte zjistí, že tam mám hooodně hloupých spojení slova divné věty ale psala jsem to jak jsem to cítila a už jsem to nepřepisovala !! bohužel lidi !

PS: lidi nenechte se zmást sladkým nadpisem XD




Dívka se procházela pod rozkvetlými sakurami jako by byla doma. Všechny události posledních dnů se ztratili a zanikli pod záplavou růžových květů. Hedvábné kimono zdobící a zahalující tělo mladé dospívající ženy se zdálo jako by z obyčejné tulačky z mnoha šrámy a špatnou minulostí udělali princeznu nebo snad Gejšu. Kroky utišovali plátky květů které stále přibývali na vydlážděném chodníku každým závanem větru. I přesto na stromě bylo stále dost květů aby se kdokoliv procházející zahradou cítil jako v růžovém království. Sluneční paprsky hladili mladou tvář. Osvětlovali každý vlas poletující okolo hlavy a z temně hnědých vlasů se náhle stali zářivě bronzové nitě.
Mitsumi se zastavila a do plic nasála čerstvou vůni sakur a jarního vánku. Svoboda kterou cítila pro ni byla nová a zvláštní. Lákavá. Dlouho až příliš dlouho strávila zavřená ve věznici v teď už dalekém Elvíru. Ocelové mříže, kamenné zdi, skromný příděl jídla a to nejdůležitější žádná svoboda jí zhyzdili tvář ,vzpomínky a duši.
Dívka pokrčila čelo a rychle otočila hlavu k přicházejícímu muži. Vlasy jí zakryli na vteřinku výhled ale ona věděla kdo se to blíží. Někdo kdo jí chce vzít vše co na malou chvíli získala. Pocit svobody a štěstí. Byl to přece jenom klam. Hedvábné kimono už zažilo mnoho krve a ona měla být jenom další z dlouhého seznamu popravených. V očích se jí objevila beznaděj a zároveň touha. Věděla za co jí byl uložen trest a odmítala ho. Jediné čím se prohřešila bylo že milovala. Král jak se teď nechal nazýval její milovaný jí slíbil volnost a lásku,ale ani jedno nesplnil.
Bojovala za mír a blahobyt jenž jí byl slíbený a možná ho také dostane ale až v nebi. Nemínila přijmout takové vyhlídky do budoucnosti! Nechtěla odevzdat život tak snadno ale už byla chycena. Oči se ztratila v dálce a naposledy pocítila závan neskonalého odhodlání a touhy. Jenom rok ji dělil od dospělosti a oni ji chtěli připravit o to co mohla zažít. Svým nadáním pro boj s katanou a střílení lukem byla světoznámá. Ona nesměla a nemohla zemřít!
Všude kolem ní byli ninjové. Do teď si jich nevšímal. Vlastně je přehlížela protože i když byli maskováni všiml by si jich podle Mitsuriného úsudku i slepí. Byla obklíčena bez jediné šance na útěk. Na možnost dostat se ven živá a zdravá.
Pomalu se otočila a z prstu sundala skromně zdobený prstýnek s malým kamínkem obmotaným hady. Dostala ho od krále do kterého se tak zbláznila a pro kterého byla ochotna zemřít. Tedy až do teď. Byla za něj připravena položit život až do chvíle kdy pochopila celou tu věc. Tu past a hnusné využívání jenž se na ní dopustil.
Celý ten dlouhý rok doufala že se jednoho dne objeví a vysvobodí ji. Řekne že to byl jenom omyl, ale on nepřišel ani teď když měla zemřít ani tenkrát když ho potřeboval.
Kovový krouže dopadl na zem s tichým zazvoněním a skryl se pod růžovým lístkem.
Muž který byl dlouhý rok jejím poradcem se zastavil metr od ní a pomalu zavrtěl hlavou. Věděl co chce udělat.
"Nezemřu v zajetí!" zašeptala a pohledem našla nejbližší ochranku stojící na větvi nad ní.
Mladí ji se zděšením sledoval "Ne.." hlesl potichu ale věděl že už ji nezastaví.
Mitsumi se vyhoupla na větev a jedním jediným pohybem maskovanému muži zlomila vaz. Ladnou otočkou mu vytáhla z pochvy katanu a nechala ho spadnout na zem. Ninjové se okamžitě pustili do útoku. Věděli co mají udělat. Porušila dohodu a proto musela být zabita, okamžitě. Trochu se zdráhali, hlavně starší ninjové, kteří věděli co všechno dokáže. Bylo nad slunce jasné že se tento boj neobejde bez prolití krve. Tulačka seskočila ze stromu a srazila dva muže k zemi kteří ani nestihli ucítit bolest jak jím hladná ocel oddělila hlavu od těla. Další menší čtyřčlenná skupinka ji obklíčili a zaútočili společně. Na zem dopadla krev a rudé kapky zašpinili hedvábné kimono. Dívka ještě dříve než se stačili ostré čepele ponořit do jejího těla vyskočila a s nedobrovolnou pomocí jednoho z útočníků se dostala z kroužku a ninjové se probodli navzájem. Už zbývalo jenom pár posledních mužů. Avšak přesto že jich bylo málo jejich řady zaplnili nejzkušenější a nejlepší zabijáci království.
"Stůj oni.." muž nestihl doříct slova které mohli zachránit několik životů. Jeho has zanikl v řinčení oceli. Chodník pokryli další kapky krve a na zem dopadlo několik těl. Na dívku se vrhlo pět nejsilnějších mužů v černém. Předčili ji rychlostí i ovládání katan.
Pomalu začal ztrácet rychlost i sílu a za par minut dopadla tulačka která se teď zdála jako princezna, na zem. Kimono bylo proděravělé na několika místech jak ji ocelové ostří pronikli tělem a způsobili nenapravitelné škody.
"Uhněte !" křikl muž a klekl si k umírající. "On tě nezradil !" zašeptal k ní zoufale a přitiskl ruku k ráně na hrudi která jí bez ustání prudce krvácela "Miloval tě a zemřel pro tebe! Král se mu jenom podobá ! Tvoje láska byla věrná !"
Mitsuri zakašlala "Umřu svobodná… a v nebi .. se ..snad .. setkáme!" v očích se jí objevili slzy které tiše dopadli na okvětní lístky sakur a tulačka naposledy vydechla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 LoLa LoLa | Web | 28. listopadu 2009 v 21:45 | Reagovat

awoj... mas super blog... pls pozri si ten moj a ak mas trocha casu tak napis koment :))

2 Slečna Exrém Slečna Exrém | 28. listopadu 2009 v 23:27 | Reagovat

líbí se mi to :) nevím proč...A KAWAII dezz ...:)

3 me-and-dark-world me-and-dark-world | Web | 29. listopadu 2009 v 1:01 | Reagovat

Nádhera!!!

4 ČokolátQaa ČokolátQaa | Web | 29. listopadu 2009 v 9:17 | Reagovat

Ahojda zvu tě ke mně na blogísek,máš kvásnej bloček jen tak dále xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama