Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Akavampir - Jen pro tebe ! od jasmin

9. listopadu 2009 v 15:56 | Iwka-chan |  akavampir
V jedné chvíli mi to připomnělo Eragona ... (úžasná toť kniha !)
začina se to rozjiždět .. važně se mi líbí jak má každý jiný styl psaní ale musím se přiznat
že tenhle dil mi byl zatím k mému literárnímu srdíčku nejblíže
neni to kvůli tomu že je Jasmin moje kamaradka .. (to považuju za kamaradky všechny spisovatelky teto povidky !)
ale asi ma nejpodobnější styl psaní !!

další píšu já ... budu se snažit to napsat co nejdříve

PS: nevím jak se to má jmenovat ale kdyžtak napiš pokud se ti název nelíbí !!

První co Aiko ve škole slyšela byl školní zvonek pár vteřinek po té co se dostala do třídy. Už podruhé zaspala což nebylo dobré znamení. *Tak to bylo o chlup * vydechla si Aiko v duchu a vytáhla si ořezanou tužku a gumu jakožto vzorná studentka i když školu neměla moc v oblibě. To poslední co jí teď mohlo udělat radost byl další test z matematiky.
Stejně jako každý den ve škole se ten dnešní táhl jako šnečím tempem. Konečně zazvonil ten sladký,osvobozující tón zvonku. Zvonku oznamující dlouho očekávané prázdniny. Aiko vyběhla ze školy tak rychle jako nikdo jiný. "Konečně! Konečně jsou tu prázdniny!" zaradovala se a vykročila domů.

Konečně odhodila tašku do svého pokoje a usedla ke stolku. Vzala si papír,tužku a začala si překreslovat celý svůj příběh. Celé to dokreslila asi za půl hodiny. "Kdybych jen tak mohla zjistit co to všechno znamená." povzdechlasi Aiko a vytáhla z tašky svojí záhadnou knihu o upírech. Začala si vše předčítat. Ani si nevšimla že obsah knihy vůbec nevnímá. Přitom jí četla asi až do noci. Ale zaujalo ji jen jedna jediná věc - prázdná stránka. "Co to-?" nechápala. Položila prst na stránku a jakoby se někdo mávl kouzelným proutkem,objevil se text. Aiko se skoro až lekla. V textu bylo psáno: "Až po 14 letech, úplněk temný znovu nastane, upíří bestie znovu povstane díky -" část textu už ale byla zašifrovaná. "Znamená to vůbec -..................SHIN!" vyjekla a ihned vyběhla ven i když byla už noc. "Shine?! Shine!!!" volala jeho jméno pod oknem kde se na ní vždycky chodil dívat,ale pro její zklamání tam nebyl. Nehodlala ale s hledáním přestat. Vyrazila přímo do menšího lesíka v parku. Nikde nikdo. Ani živáčka. V takovém tichu se mohla snadno polekat. Už po několika minutách strávených s prohledáváním celého parku uprostřed noci. Opustilo jí její odhodlání hledat ho dál,tak se raději vydala zpět k domovu. "Nechápu to..." šeptla si pro sebe "Tohle užje si po páté co ho nemůžu najít.Dobře,chápu je to upír ale i tohle je na něj dost divný." utopená ve svých myšlenkách si ani nevšimla do koho to vrazila. "O-omlouvám se!" zakoktala a pohlédla osobě do očí. "Shine?! Kde jsi sakra byl?! Hledala jsem tě snad všu-" "Promiň...Měl jsem něco...ehm....na vyřízení...mimo to...proč jsi mě vůbec hledala?" přerušil jí Shin. "Uhm..to..." zarazila se Aiko a přemýšlela jestli mu má o své upíří knize říct či ne. "Tak začnu od začátku..." nadechla se Aiko a začala mu vysvětlovat co je ta kniha zač,kde jí vzala a co v ní zjistila včetně prázdné stránky. "Víš co to znamená?" podívala se na něj starostlivým pohledem. Shin na to nic neřekl,chytl jí za ruku a kamsi jí vedl. "Shine? Kam jdeme?" odpovědi se ale nedočkala. Zanedlouho oba došli k malé mýtince.
"Shi....ne?" nechápala Aiko jen se zmateně dívala na Shina který si stoupl doprostřed mýtiny. Hned jak temná mračna zmizely z měsíčního úplňku,Shin hluboce upřel svůj zrak na nepatrnou bílou zářící kuličku. Zavřel oči a kolem něj a celémýtinky se začalo objevovat hejno světlušek. Aiko to vůbec nechápala. Nevěděla co si o tom má myslet. Malé světlušky začaly Shina obklopovat.Hned jak poslední světluška usedla,Shin začal ostře zářit,až si Aiko musela zakrýt oči. Během chvilky bylo po všem. Shin k ní přišel a pousmál se. Díky dnešnímu úplňku konečně mohl být na jedinný den obyčejným smrtelníkem. Dívka překvapeně zírala. "J-jak to? Ty...?" koktala Aiko. "To ti později vysvětlím. Ale konečně jsem jako ty. Jen obyčejný člověk. Udělal jsem to kvůli tobě." naklonil se k ní a dlouze jí políbil. Nebránila se. Tashiho smrt jí sice ještě trápila ale i Shin si našel v jejím srdci místo. Opravdu se jen kvůli ní stal na den smrtelníkem aby mohli být konečně normální pár a riskoval tak,že po něm půjdou ostatní upíři o kterých ví? To už se Aiko dozvědět nemohla. Jediné co mohla udělat,bylo konečně začít Shinovi plně důvěřovat.
Druhý den začalo krásné,čisté ráno. Žádný školní zvonek,žádné školské mučení a konečně pořádný spánek. To ze všeho Aiko potřebovala. Za chvíly vstala,došla si do koupelny,nasnídala se a vyrazila ze dvěří přímo do obchodního centra za svou kamarádkou Miyou. Dneska jí moc štěstí nepřálo protože jí ujel autobus,tak musela Aiko běžet pěšky aby to stihla včas. Miya už čekala u malé fontánky ve středu obchodního centra. "To je taky dost že jsi přišla" zasmála se Miya "Nebo máš snad slabé baterky v budíku?" rejpla do ní. Aiko se pousmála. "Náhodou,vstala jsem včas,jen autobus mi nějak ujel" "Fájn,hlavně už pojďme,viděla jsem nové cédéčko cruxshadows!" radovala se Miya a zatáhla svojíkamarádku do obchodu s hudbou. Všude samá cédéčka a výběr nejrůznější hudby. Jak se takhle obě dvě rozděliy po pátrání Miina vysněného cédéčka,vrazil do Aiko jakýsi bledý a mladý kluk. "Pardon" omluvil se rychle a pokračoval dál. "Dívný..." popřemýšlela Aiko protože ten kluk byl stejně tak bledý jako Shin. Rozhodla se toho raději nevšímat takže se pustila dál do hledání Miyiny hudby.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 jirka-kun jirka-kun | E-mail | 10. listopadu 2009 v 16:32 | Reagovat

super už se těšim na dalši dil :-P  :D  :-D  :-)   :-P

2 Tve SB Any Tve SB Any | Web | 10. listopadu 2009 v 17:44 | Reagovat

rychle další díííl...sem se začetlaaa je to super příbeh

3 Deny Deny | Web | 10. listopadu 2009 v 18:00 | Reagovat

pěkný pěkný...jde to hezky dopředu :D

4 Aki-chan Aki-chan | Web | 13. listopadu 2009 v 21:31 | Reagovat

jojo..boží díl!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama