Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Po.Ps.Vš. - akavampir - ztráta nejdražších (od Iwky-chan)

11. října 2009 v 18:08 | Iwka-chan |  akavampir
Takže konečně jsem se odhodlala k napsání naší povídky pro všechny !
Příběh bude o skoro 18 leté Aiko Suzumiya. Jak se dozvíte v první kapitole je to vyvrhel
a jediné dva přátele postupně ztratí.

a také o Shinu Toshi kterému je starý 80 let v lidských ale jinak 18 let. Je to
upír a patří mezi čistokrevné zabijáky.

na první pohled je to povídka bez kouzel a nadpřirozených bytostí
ale mělo to být i o upírech .. proto bych ráda poprosila Saky Haruno
která má psát po mě aby objasnila že mladík co přišel do třídy je upír XD...

děkuji moc a doufám že se vám moje povídka bude líbit !!!

Aiko se zamyšlenš koukala z okna a poslouchala nudný výklad profesorky češtiny.
Aiko byla vyvrhelem. Ve třídě měla jedinou kamarádku která se před měsícem odstěhovala kamsi do Evropy za svým otcem a který byl podle vyprávění ten nejdokonalejší rodič na světe.
Příjemné nevnímání reality a snění o tom jaké by to bylo mít také takového otce netrvalo dlouho.
"a teď nám slečna Suzumiya" ozval se profesorčin hlas "zopakuje co jsme se dnes naučili"
Aiko sebou trhla až jí její bílé vlasy spadli do obličeje. Slečna Aosaki právě vyvolala ji. Profesorky, jak si Aiko už zvykla, vyvolávali studenty gymnázia pro výjimečně nadané příjmení.
Neschopna slova se postavila s pohledem říkajícím "co se to děje ?". Rozhlédla se po třídě jako by snad čekala že jí někdo poradí nebo aspoň naznačí, ale všichni její spolužáci se na ni jen posměšně šklebili. Potichu se smířila s poznámkou a dalším výpraskem když v tom někdo zaklepal na dveře. Blížil se konec hodiny takže to všechny překvapilo. Někdy se sice stalo že někdo přišel pozdě na hodinu ale ne tak pozdě.

"dále" zaječela profesorka a naštvaně mávla na Aiko aby si sedla. Do místnosti vstoupil mladý ředitel který byl zvolen teprve minulí měsíc. Třída zašuměla a všichni se hlučně postavili.
"děkuji třído posaďte se !" usmál se mile ředitel a všechny dívky ve třídě se začali rozplývat nad jeho neodolatelným úsměvem.
"Omlouvám se slečno Aosaki že ruším vyučování " omluvil se s mírnou poklonou ředitel směrem k profesorce "ale na naše gymnázium přestoupil nový žák !". Dveřmi vešel do třídy bledý chlapec s pečlivě uhlazenýma vlasy a dívky zopakovali svoje toužebné "ACH". Mladík měl šedé oči a Aiko přišlo že se podobají stříbru. oděný do zvláštní uniformu úplně odlišnou od ostatních co kdy viděli.
"Jmenuje se Shin Toshi a přistěhoval se k nám z Tokia !" pokračoval dále s představováním ředitel a přitom potajmu sledoval Aiko. "Takže omlouvám se že jsem rušil a pokračujte klidně dále ve výuce."ředitel odtrhl pohled od dívky a její půvabné tváře rozhlédl se po třídě a odešel.
Profesorka otevřela pusu a chtěla pokračovat ve výuce ale její nepříjemný hlas přehlušilo zvonění.
"Ano jsem zachráněna !" oddechla si Aiko. Celá třída se náhle úplně změnila. Z tiché a vzorné společnosti nadaných dětí se změnila na ohlušující neposedný kolektiv mladých lidí.

Shin si mlčky prohlížel třídu a zjistil že jediné dvě volné místa jsou mezi skupinou holek, které vypadali že by ho láskou a obdivem snědli a druhé v poslední lavici za Aiko. Zdálo se že ta si ho vůbec nevšímá proto dal raději přednost klidu. Prošel kolem oken a usedl na volné místo za neznámou dívku. Vytáhl si penál a zamyšleně si prohlédnul učebnice. Rozhlédl se po třídě a zjistil že ho každý nenápadně sleduje až na pár lhostejných lidí mezi které patřila i dívka před ním. Už když stál u dveří překvapil ho její lhostejný pohled.

Každá další hodina se vlekla jako hlemýžď ale nakonec se dočkali konce a ten úžasný zvuk zvonku vysvobodil Všechny žáky z nudných hodin. Aiko s mírným úsměvem vyšla před školu kde se dala do běhu. Proběhla několika ulicemi až se dostala k malému zapadlému parku kam málokdo zavítá.
"Tarašhi-kun !" vykřikla když u fontánky uviděla mladého ředitele. Rozběhla se ještě větší rychlostí a skočila mu do náruče. "Ani nevíš jak jsem se těšila !"
Ředitel ji k sobě přitisknu la a vlepil ji jemný polibek na tvář "já také ... "
Chvíli setrvali v obětí a potom se letmo chytili za ruce a pomalým krokem se vydali parkem neznámo kam.
"Měli by jsme být opatrnější .. pokud nás někdo přichytí ... dojdu o práci a tebe vyhodí z gymnázia !" připomněl jí celý nesvůj Taraši. "přece jen i pro ředitele platí že nesmí mít poměr se studentkami !"
"stejně se mi to zdá hloupé .. láska si nevybírá podle toho jaké máš zaměstnání !" poznamenala naštvaně Aiko s pevněji stiskla ruku svému milovanému.
"ano to je pravda !" přikývl souhlasně "ale pravda také ježe ještě nejsi plnoletá !!"
Aiko se zamračila "Ale za dva dny mám narozeniny !"
"ano to je pravda ale i tak !" řekl přísným tónem a potom chytil Aiko za nos "stejně tě stále miluji ! i když jsi jen malé nezkušené štěně !"
Aiko se naoko uraženě otočila k tarashimu zády ale ten ji chytil za ruku a pomale ji vedl k silnici "Ale no tak princezno snad by jsi netrucovala ?!!"škádlil ji dál když v tom jeho slova přehlušilo vrzaní brzd a Aiko naposledy ucítila stisk Tarashiho ruky. V tu chvíli ho totiž srazilo auto a kusem zrcátka zasáhl i Aiko. Před očima se jí zatmělo a jen ucítila silný náraz na zem.

Poznámka !
Musím se přiznat že takoví styl píšu poprvé .... Škola není moje oblíbené téma a vztah mezi učitelem (ředitelem) a studentkou mě napadl až v zápalu psaní takže i podle toho to vypadá !!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki Hatake Aki Hatake | Web | 11. října 2009 v 18:38 | Reagovat

oh!!! páni!!! mě to bere dech páč je to skvost!!!!! je to naprosto skvělý a úžasný díl!!!!!!! už se těším na pokračování od Saky xD
Můžu mít dotázek? Kdy přijdu na řadu a jestli je na to danej termín do kdy má být další díl nebo podle toho jak máme čas? A můžu si to zveřejnit prosím na blog, jestli by ti to nevadilo!? Díky předem za odpovědi a promiň, že se tak moc ptám xDD

2 Saky Haruno Saky Haruno | Web | 11. října 2009 v 19:27 | Reagovat

Ahojky tak se zitra hned rano vrhnu na psani chci se zeptat mame na to termin nebo jak mame cas a mohu to zverejnit i na svuj blog? Ja vim mooc se ptam no to je vsechno pokusim se aby byl ten dil co budu psat ja stejne uzasny jako tvuj za tim papa

3 Deny Deny | Web | 11. října 2009 v 19:40 | Reagovat

juuu to je pěkný...zajímavě nám to začíná :D...taky bych se ráda zeptala kdy přijdu na řadu ;)...a ten čas by taky neuškodil vědět :D:D:D:D...na blogu to můžu zveřejňovat??? Tak otázky máme odbitý :D...jinak fakt se ti to povedlo ;)

4 sasuke Sagara sasuke Sagara | Web | 11. října 2009 v 20:06 | Reagovat

Ahojky mam jeste jeden blogisek tak se na nej mrkni http://sasukesagara.blog.cz/
chtela bych znat tvuj nazor dik a povidu si zverejnim tedy na blog ju dik moooc

5 Roman Roman | Web | 28. listopadu 2009 v 15:50 | Reagovat

Dobrý den,Ywka-chan,rád bych Vás pozval k návštěvě mého blogu www.monarchiemistorepubliky.blog.cz - zeptal se Vás, jak se Vám zamlouvá/nezamlouvá myšlenka přeměny republiky v monarchii.Pokud se Vám tento "prazvláštní" blog zalíbí, dejte prosím vědět o jeho existenci dalším lidem.Děkuji za Váš zájem i čas - a omlouvám se pokud vnímáte tento vzkaz jako spam.S přáním všeho dobrého, Roman.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama