Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Akavampir - špatný den

22. října 2009 v 20:42 | Iwka-chan
Mam strašně máločasu takže jediné co řeknu ...
tato povídka se vyvíjí dobře .. jen tak dál

Bohužel nevim jak se tento dil jmenuje !!
den napiš a ja to přejmenuju !

a Deny moc krásná povídka .. hlavně se mi libila věta .. s tim jak se málem křižovala .. to by mě važně nenapadlo ...

další -
Katou -sama

Aiko se probudí ten den celá rozlámaná. Už několik dní jí provází noční můry, kdy je v hlavních rolích ona, Tarašhi a Shin. Protáhne se jako kočka a zamíří do koupelny. Opláchla si obličej a zadívala se na sebe do zrcadla. Byla bledší než dříve a měla kruhy pod očima. Slabě si povzdechla. Přešla opět do pokoje a nasoukala se do oblečení, které si připravila den před tím. V kuchyni si namazala rohlík, který se jí podařilo nějakým zázrakem najít, u dveří si vzala tašku do školy a zamířila ven. Cestu pomalu ani nevnímala, ještě napůl spala. Pořádně ji probral až černý prapor na jejich škole

'Tarašhi-kun…' proběhlo jí hlavou. Sklopila hlavu a pomalu vešla do budovy. Všude bylo neobvykle ticho. Trhla sebou když se ozval školní zvonek, který ostře prořízl okolní ticho. S povzdechem se rozběhla ke třídě. Naštěstí to stihla rychleji než jejich učitel, takže se posadila na své místo a rozhlédla se po třídě. Byli tu všichni, až na Shina. Jediné jeho místo bylo prázdné. Zachmuřila se. Jak je možné že tu ještě není? Vždyť už i ona přišla na poslední chvíli. Do třídy vešel učitel ,,Dobré ráno…" začal a všichni se s typickým zvukem odsouvaných židlí postavili. Učitel je s kývnutím hlavy vyzval, aby si opět sedli. Hodina probíhala dnes…zvláštně. Nikdo ve třídě nedělal srandičky, nikdo se nebavil, celkově tu byla dost ponurá atmosféra. Jak se ukázalo, všichni měli bývalého ředitele opravdu rádi. Aiko si opět tiše povzdechla a zadívala se z okna…

Zhruba uprostřed třetí hodiny se otevřeli dveře a dovnitř vstoupil zástupce ředitele s nějakým mužem. Byl vysoký, hnědé, trošku prošedivělé vlasy a na nose brýle. Pod košilí se mu rýsovalo ne zrovna nejmenší břicho. Oblečen byl v bílé košili a černých kalhotách ,,Dobrý den." Pousmál se ,,Jsem váš nový ředitel. Moje jméno je Yakoshi Masato." Představil se a ve třídě to jenom zašumělo. Docela rychle si našli náhradu... Blesklo všem hlavou ,,Pan Masato byl vybrán včera na konkurzu. Bude tu od nynějška místo našeho bývalého pana ředitele." Dodal ještě zástupce. Na tváří většiny třídy se usadil nepatrný stín. Tohle že má být náhrada? Ptali se sami sebe. Aiko se zase zadívala z okna. Přemýšlela co se děje asi se Shinem, že tu není. Nakonec se rozhodla, že se po vyučování za ním zastaví. Poté už jen znuděně poslouchala výklad učitelky a občas si něco málo zapsala.

Batoh odhodila do rohu pokoje a přešla ke stolu. Měla by tu mít lísteček se Shinovou adresou. Zamyslela se…ani si nevzpomíná jak se k ní ten lísteček dostal. Odsunula kalendář a jak tušila, našla tu ten hledaný kus papíru. Pousmála se a vyběhla z domu. Prostudovala adresu a začala s hledáním příslušné ulice.


Jak se ale ukázalo, nebylo to zas tak jednoduché. Proplétala se čím dál menšími uličkami, aby pak opět přišla tam, kde už byla 'Páni, tady aby člověk nosil kompas, když se chce někam dostat.' zanadávala v duchu. Přeběhla silnici a dál vytrvale hledala adresu na obrázku. Mezitím co pobíhala po části města, kde měla ona ulice ležet, začalo pršet. Tentokrát už Aiko zaklela nahlas. Přestávalo jí to bavit. Proto na prvního člověka na kterého narazila vybafla ,,Zdravím. Prosím vás, nevíte jak se dostanu na tuhle adresu?" strčila mu pod nos lístek ,,Jasně děvče, ale trošku jsi si zašla. Je to odtud asi tři bloky." Aiko zaúpěla ,,A kudy mám jít?" ,,Obejdete dva bloky a pak doleva. Tam už to najdete." Usmál se na ní a ona se rozběhla zmíněným směrem. Ten déšť jí lezl na nervy, jednou dokonce uklouzla, ale naštěstí to nakonec ustála. Promoklá, s vražedným výrazem nakonec stála konečně v ulici, kterou hledala. Na rozmočeném lístku rozluštila ještě číslo a rozhlédla se kolem. Ke své úlevě spatřila správný dům hned. Došla až k němu a okamžitě zazvonila 'Jestli nebude doma, tak někomu něco udělám.' pomyslela si už značně naštvaná z předchozího bloudění. Dost dlouho se nic nedělo. Proto zkusila zabušit. Pořád nic. Z okna vedlejšího domu vykoukla hlava nějaké stařenky ,,Kohopak hledáte slečinko?" zeptala se ne zrovna příjemným hlasem ,,Já hledám Sh…" ,,Jo tak toho tu teď nenajdete." Skočila jí do řeči stařenka ,,Prosím?" Vydechla Aiko ,,Říkám že ho tu nenajdete!" zvýšila hlas, aby to Aiko nepřeslechla ,,Jakto?" křikla na ni zpátky ,,Vy to nevíte? No, ale já vám to říct nemůžu, to je jejich soukromá věc." Zauvažovala nahlas paní. Aiko naštvaně sevřela ruce v pěst. Kdo si sakra ta baba myslí že je? Ale dál se snažila tvářit se mile ,,Ale já bych to opravdu potřebovala nutně vědět." ,,Jo, děvenko, když vám to neřekl, tak asi nechce abyste to věděla." Vyžívala se ona důchodkyně v otravování Aiko ,,Tak si to nech pro sebe babo jedna…." Vybuchla Aiko a otočila se na patě ,,Krystepane! S kým se to ten Shin kamarádí? Děvenka a taková hrubá slova!" zděsila se babča a div že se nekřižovala. Aiko se ušklíbla. Přesně tenhle typ důchodců nesnášela. Došourala se domů. Shodila ze sebe mokré oblečení a na chvilku si zalezla do vany, aby se maličko zahřála. Přemýšlela o událostech posledních dní…Bylo toho dost…A Shin si teď jen tak zmizí. Kde může být?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Deny Deny | Web | 23. října 2009 v 17:21 | Reagovat

Díky, jsem ráda že se ti líbí ;)...no jo, na název jsem zapomněla :(...pardon :D...ale tenhle sedí, je dcl přesnej ;)

2 Aki Hatake Aki Hatake | Web | 27. října 2009 v 20:02 | Reagovat

juu!! další díl se mi mooc líbí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama