Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Aion - rasy

4. října 2009 v 21:31 | Iwka-chan |  Aion
V Aionu jsou dvě hratelné rasy Elyos a Asmodians. Obě dvě mají stejného předka, Daevas. Pro bližší představu může posloužit příklad ze hry Lineage 2, kde se setkáváme s Elfy a Temnými Elfy. Ve hře ovšem nejsou jednoznačně prezentovány jako síly dobra a zla i když na první pohled by se to mohlo zdát.

Elyos


Rasa obývající spodní polovinu zničené Atreie, dnes známe jako Elysium. Po "Strašlivé Pohromě"("Epic Cataclysm") se ocitli v teplých paprscích slunce přes 750 let a díky tomuto přejícímu podnebí a podmínkám, kterých se jim dostalo se postupem času změnili na krásnou, energií zářící rasu. Nicméně, jejich velkolepost přivedlo Elyos k tomu, že se stali arogantními a sebestřednými oproti ostatním. Jsou slepě přesvědčeni, že sám Aion jim žehná a rasu Asmodianů, zavrhl do temnoty právě "Strašlivou Pohromou". Asmodiani se stali v očích Elyosů prokletými zrůdami, nikoliv již bratry.
Jako lid, jsou Elyos velice pohodlní s velice příjemným a přátelským jednáním. Před svými nepráteli ovšem svou laskavot nenabízí, před svými nepřáteli jsou to bojovníci. Vzhled jejich polobožské formy - Daeva je ohromující. Jsou obdařeni andělskými křídly, ale i přes jejich nevinnost a ohromující vzhled najdou v sobě nesmírně velkou sílu, kterou by do nich nikdo neřekl.
Nyní Elyos slouží pětici Andělských Lordů (Seraphim Lords), kteří jim pomohli vybudovat město, které nese vznešené jméno - Sanctum. Po "Strašlivé Pohromě", kdy Elyos nedoufali v záchranu, je právě Andělští Lordi vedli do bezpečí a pomohli jim dostat se z jejich zoufalé situace. U samých kořenu Věže Věčnosti, vycházejících z Elysei stráží Věž Světla, která slouží jako nekonečná vzpomínka jejich lidu, jaké strašlivé chyby se dopustil Asmodianský lid a jejich prokletí Ronící Lordi (Shedim Lords).
elyos.jpg

Asmodians

Asmodiané jsou statečná a odolná rasa, odtržená od Elyos počátkem "Strašlivé Pohromy", která byla vržena do světa temnoty a beznaděje. Přežít takové zoufalství a beznaděj je jedna věc, ale dokázat se adaptovat a začít prosperovat, byl docela jiný úkol, který tuto rasu čekal.
Jizvy, které se v Asmodianské historii nachází jsou odhaleny všemu, co se do ní troufá nahlédnout… Jak se Asmodiané ocitli po krk v jejich ledovém a temném světě, jejich těla se pomalu začala přizpůsobovat obrazu země, kde nyní žijí. V temnotě se jejich kůže zbarvila do bledých odstínů a stejně tak se musely přizpůsobit i oči. Začala se kolem nich tvořit tajuplná záře, která se pro tuto rasu stala charakteristická.
Chtějí-li, dokážou být Asmodiané nekonečně štědří a až slepě loajální. Raději by položili svůj život v bitvě, než aby opustili své přátelé a dovolili někomu ohrozit je. Nicméně, cizinci dejte si pozor… Asmodiané jsou národ, který je stále více a více nepřátelský, nebudou se rozhodovat dvakrát, než se vmísí se svou ohromnou silou do věci. Podobně jako jejich protější rasa - Elyos, Asmodianské Daevy jsou požehnáný silou a schopností létat, i když … jejich křídla jsou zatemněna mnoha těžkými roky v Asmodae, stejně jako jejich oči a kůže, stejně jako jejich končetiny i křidla prošly evolucí…
Nyní, Asmodiané následují jejich Ronící Lordy(Shedim Lords), pětici Nebeských Lordů, vedených Sielem a Israphelem, kteří brání horní polovinu Aionovy věže, Věž Temnoty. Asmodiané s jejich pomocí vybudovali město, srdce Asmodae zvané Pandaemonium.
asmos.jpg


Seznam ras za které nelze hrát - NPC rasy:

Balaur

Balaur, toto jméno, tento pojem naplňuje vše živé strachem a obavami z věcí, které tato rasa ve světě Atreie dopustila - strach a obavy ze všech jejich činů.
Mocná, vysoce inteligentní rasa, stvořená samotným Aionem, který jí udělil vládu nad celým světem Atreie včetně rasy lidí. Balaur se sžili s jejich silou velmi rychle a z panovníků se z nich stali mocní otrokáři.
Jejich posedlost mocí, kterou měli, začali ohrožovat i Věž Věčnosti a po porušení veškerých Aionových omezení a výhrad, které spolu s jejich silou dostali, donutili Aiona, aby stvořil sílu schopnou jim čelit. Aion tedy stvořil tedy Nebeské Lordy na ochranu obyvatel celé Atreie.
Po dlouhé, brutální válce, kterou Balauři vedli proti Nebeským Lordům, se při mírovém jednání, které po veškerém krveprolití přišlo, podíleli na zničení Věže Věčnosti. V odvetě za tento čin, Nebeští Lordi uvěznili Balaury uvnitř Abyss - nestálou trhlinu mezi zničenými polovinami světa Atreie.
Bohužel, nyní se Balaurům nějak podařilo uniknout z jejich věčného uvěznění a začali opět ohrožovat tento oslabený svět silou, posílenou jejich zběsilou touhou po odplatě…
balaur_small.jpg

Shugo
Rasa, která se chová stejně jak k Elyosům tak Asmodianům. Jedná se hlavně o obchodní rasu, která se bude zdržovat v Atreii. Tato rasa bude chránit trh před zloději.Krall

Jedna z barbarských ras. Svým vzhledem připomínají obry a to je předurčuje k tomu mít neskutečnou sílu. Využívají Kobolds pro dolování Aetheru.
krall.jpg

Mau

Je to rasa humanoidních zvířat, které nalezneme v krajině Asmodians. Pro Asmodians představují značnou hrozbu. K boji používají světlou magii a meče. Jejich zvláštní schopnosti je to, že si mohou ochočit jakékoliv zvíře. Jdou do bitvy jako jedna rodina, vidí-li, že jejich blízký je v nesnázích, nebudou se bát zaútočit.
mau.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama