Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Tenši araši 06 - Jsme rodina !

6. září 2009 v 9:38 | Iwka-chan |  Tenši araši
Na večer se utábořili zhruba uprostřed cesty skrze les. Yuuki věděla že její vyhrožování nebudou divoši ignorovat proto se pustila do broušení katany aby zahnala dlouhou chvíli. Na tváři se jí poprvé za celou dobu objevil usměv. Byla spokojená, boj jí přinášel potěšení a smrt byla jen formalita.

Tiše usedla na ztrouchnivělou kládu prožranou od červotočů a jiného lesního hmyzu a živočichů. Kdysi se snad kmen, který teď sloužil jako topivo nebo místo na sezení, pyšnil hlubokými kořeny a korunou plnou snů ale vše se zhroutilo v minutě kdy do něj uhodil hrom. Ještě teď byli patrné ohořelé kusy dřeva. V něčem se tento osud obyčejného stromu podobal tomu Yuukinému. Těžko uvěřit ale ta která se teď chlubila mnoha přezdívek typu "zabiják, démon, vrah …" byla kdysi nevinné malé dítě plné snů a tužeb a ani v tom nejhorším snu ji nenapadlo, že by se to snad mohlo změnit.
"Víš v té knize .." začala nejistým tónem Aki "bylo napsáno, že ten koho vyvolám … vyřeší moje problémy!"
Arikeshi ji do teď nevěnovala přílišnou pozornost a jen zamyšleně zírala do ohně "vyřeší tvoje problémy ?!" zeptala se jakýmsi zvláštním nevěřícným tónem a zvedla oči od rudého plamene "A jaké máš TY problémy ?!!!"
Na slovo TY dala Arikeshi takový důraz jako by Aki podle jejího mínění byla ta nejšťastnější dívka pod sluncem a jen pomyšlení na to že má nějaký problém se jí zdál absurdní.
"NO… já .." zakoktala s mírným strachem v hlase Aki. Měla strach že svojí malichernou prosbou ji urazí a nebo snad jí přijde k smíchu.
Teš už jí věnovala pozornost i Yuuki.
"Nuže ?" vybídla ji Arikeshi a podivným způsobem nervozity si poposedla.
"No před pěti lety my vyvraždili celou rodinu tedy vlastně vojáci království zabili každého v mé vesnici ! A já doufala že …!"
"A jakože jsi přežila ty ??" přerušila ji se zájmem Yuuki a přestala hadrem přejíždět po čepeli.
Aki se zahleděla do ohně a začala své vyprávění.
"Od mích desíti let jsem chodila každý druhý den do vedlejšího města. Můj otec byl hrnčíř a proto když se nepovedli jeho výrobky prodat u nás ve vesnici musela jsem je prodat v Tnutu. Ten den když jsem s vracela domů už zdálky jsem viděla kouř. Nepřikládala jsem tomu důležitost a proto jsem nijak nespěchala. Možná snad kdybych trochu zrychlila nebo se rozběhla zabili by mě vojáci království také ale došla jsem až když všechny domy hořeli a země byla posázená mrtvými. Byla jsem jen malé dětsko které žilo ve svém ideálním světě ale ten den se svět zbořil."Aki se otočila na Yuuki a přemáhala se aby nezačala brečet. " Přežila jsem jen kvůli náhodě !" Její vyprávění skončilo a slova se ztratila v pískotu silného větru který prosvištěl kolem nich.

"Myslíte že nás ta podivná holka zase napadne ?" zeptala se po chvíli Eleria. Kioshi je pustila a otočila se zpátky k posteli na které do teď ,vzhledem k situaci docela klidně spala a vytáhla z pod peřiny malí svitek.
Obě dívky ji bedlivě sledovali "co to je ?" zeptala se jako pevní Satsuki a předběhla tím eleriu která se chtěla zeptat na to samé.
Kioshi bezeslova roztáhla svitek a obrátila ho tak aby to co je v něm napsané viděli obě její kamarádky.
Ve svitku bylo zapsáno pět jmen - Indigo, Bert, Samarath, Aven, Eledir.
Satsuki nahlas přečetla všechny jména a vrhla na Kioshi nechápaví pohled.
"Jsem Tenši araši- jinak řečeno anděl bouře a mím úkolem je zbavit lidi vnitřního zla ! A tihle jsou první !" vysvětlila jim stroze "Satsuki ty jsi řekla že mi pomůžeš a budeš mě doprovázet ale po tobě Elerio to nemůžu chtít !" otočila se na svoji sestru "Možná by bylo pro tebe nejlepší kdybys zůstala tady a našla si nový dom… !"
"Půjdu s tebou též !" přerušila ji rázně Eleria a chytila ji za ruky "Jsi přece moje sestra a ty by měli držet při sobě !"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roni Roni | Web | 6. září 2009 v 12:22 | Reagovat

Mno a další díl????xD

2 Nele.senpai Nele.senpai | Web | 6. září 2009 v 13:38 | Reagovat

ju to bylo uza xD rychle dalsi pokracko :D

3 Aki Hatake Aki Hatake | 9. září 2009 v 20:39 | Reagovat

naprosto skvělý!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama