Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Tenši araši 05 - kanibalové !

2. září 2009 v 8:42 | Iwka-chan |  Tenši araši
"Zabiju vás !" křikla a prstem ukázala na Satsuki "a tebe první !" okamžitě jak dozněla slova jež nesla smrt vlčí kostry se začali pohybovat a pomalím krokem se přibližovali k satsuki.
Eleria mezitím vstala a na Satsukin povel se schovala za ni a hlídala Kiaoshi. Vlci se přiblížili na vzdálenost jednoho metru a zaútočili. Satsuki je okamřitě odrazila. Prvního kopem do čumáku nebo spíše do míst kde býval čumák a druhého zablokovala katanou. Okamžitě usekla jednomu vlkovy kostěnou lebku ale ta se za pár sekund vrátila zas na své místi a ještě s větší verbou začal vlk který měl už být po smrti více utočit ! Jakmile si satsuki uvědomila, že nejdou zabít změnila taktiku boje. Odkopla obě kostry na stranu a přiskočila k neznámé. Svalila ji na zem a přitiskla jí katan opět ke krku.
"řekni mi aspoň jméno abych věděla koho jsem zabila !" zašeptala zlomyslně !"
"Yoko Ayme to jsem já ta která tě zabije !" usmála se spiklenecky a zmizela v dýmu který se objevil místo ní. I vlčí kostry se tak vypařili.


Ráno se brzo ráno všichni vydali na cestu. Arikeshi je samozřejmě vedla i když tento kraj znala nejméně. Přesně věděla kam jít kvůli navigování které dostávala průběžně od Yuuki.
"Cesta bude trvat nejméně 2 dny !" křikla na ni aki zezadu protože uzavírala výpravu.
"Ne pokud to vezmeme zkratkou !" opravila ji Yuuki a ukázala na hluboký temný les.
"Ale tam nemůžeme ! žijí tam kanibalové !" konec věty rozehnal ledoví vítr který se hnal lesem a nel sebou jakési hučení.
"Pokud jdu s vámi tak se nám vyhnou ! Mám s nimi nevyřízené účty !" usmála se šibalsky Yuuki a přebrala místo vedoucího malé výpravy a zamířila do lesa.
"A nebo na nás budou spíše útočit !" řekla potichu naštvaným hlasem Aki ale dále nic nenamítala.
Bohužel její poznámka byla namístě. Od té doby co vstoupili do lesa už na ně zaútočili dvakrát v málo početných skupinkách takže je Aki a Yuuki vždy bez problémů zvládli", ale co když jich bude více než do teď a ony to nezvládnout ?!"strachovala se aki ale svoje obavi na sobě nedala znát.
Znovu uslyšela ten hrozný jekot co tahle banda budižkničemu vydávala a ze všech stran se na ně sesypali kanibalové.
Aki vytáhla dvě katany a ladnými pohyby pronikala kůží a svalovinou hlouběji do těla, oddělovala hlavy od těl a zabíjela útočníky jednoho po druhém. Když skončili země do teď pokrytá jehličím byla zalita krví a okolo byli rozeseté mrtvoly.
"tahle skupina byla o dost větší než ta předešlá !" křikla ironicky Aki na Yuuki "a prej se nám vyhnou !"
Yuuki ji neodpověděla protože v houští se cosi nebo kdo si pohnul. Ztratila se v lese a za pár sekund za sebou dotáhla divochy který se zmítal ve snaze utéct.
"A teď chlapečku hezky doneseš zprávu vašemu šamanovi ! Pokud na nás ještě zaútočíte tak osobně vejdu do vaší kmenové vesnice a ročně každého uškrtím !" mužík u stromu jen horlivě přikývl a jakmile ho Yuuki pustila rozběhl se do lesa a křičel "ďábel se vrátil !!!"

"To byla hrozná noc !" povzdechla si Eleria. Celou noc nezamhouřila oči na díl jak 5 minut.
"Vím o čem mluvíš !" zaskuhrala ospale Satsuki. Jediný kdo si nestěžoval byla Kioshi.
"No ale ještě že jsi to zvládla !! Jsi vážně dobrá !" pochválila ji Kioshi a položila oboum dívkam ruku na ramena "Jsem ráda že jsem potkala právě vás !"
Obě dívky nic neřekli jen mlčeli a usmívali se. Cítili se jako by našli novou rodinu a to pro ně byla velmi důležitá chvíle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

SasuNaru nebo NaruSasu?

SasuNaru
NaruSasu

Komentáře

1 Nele.senpai Nele.senpai | Web | 2. září 2009 v 14:51 | Reagovat

juj xD vazne super kapca, po navratu te donutim(xD) napsat 6.kapcu :D

2 Alik Alik | Web | 2. září 2009 v 22:03 | Reagovat

ahoj chtěl sem se zeptat jestli nechceš spřátelit na mim blogu je povídka tak se koukni jestli se ti bude chtít .............naruto 4ever xDDD

3 Aki Hatake Aki Hatake | Web | 3. září 2009 v 19:23 | Reagovat

naprosto úžasný!!!!

4 jasmin ♥Sb co tě moooc lawuje! ♥ jasmin ♥Sb co tě moooc lawuje! ♥ | Web | 3. září 2009 v 22:05 | Reagovat

sugooooi!!!

5 zízí tve SBenko zízí tve SBenko | E-mail | Web | 4. září 2009 v 21:34 | Reagovat

ahojik na mem blogu je oznamko prosim precti si ho

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama