Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Tenši araši 01 - usvit andělů

20. srpna 2009 v 9:33 | Iwka-chan |  Tenši araši
Jeskyni zaplavila rudá záře a z lávové jámy vyšlehli plameny zla. Aki se zlověstně usmála a začala odříkávat starou formuly. V jejích hlubokých očích se skvěla nenávist a touha po pomstě.
Starověké verše dozněli a Aki ovál ledový severní vítr což v horké jeskyni uvnitř sopky nebylo obvyklé. Následoval dunivý otřes země a z jámy vylétla podivná dívka s temně rudými křídly. Aki leknutím uskočila dozadu a zalapala po dechu. Něco takového nečekala.
Hnědovlasá dívka s křídli se snesla na zem a jako by omdlela.

"Ďáblův posel !" zašeptala s ojedinělým strachem v hlase Aki a odhodlala se přiblížit. Neznámá se ani nepohnula. Chvíli na ni jen mlčky koukala ale potom sebrala všechnu odvahu kterou v sobě ještě měla a přiblížila s k ní. Když spatřila že má na celém těle tetování různých znaků a namátkou poznala jen pár rozhodla se že ji odnese k sobě do malé chatrče několik kilometrů odsud a zeptá s jí co to má znamená. Doufala že aspoň ona bude vědět co se stalo.
***
V tu stejnou noc se z nebe snesla neznámá dívka. Dopadla na okraj města, takže ji jedna mladá žena, jež bydlela sama a nebála se pověr a jiných blábolů, odnesla do svého domu a uložila ji do postele. Trvalo mnoho hodin než se probrala takže žena co ji zachránila mezitím usnula.
Dívka s andělskými křídli se pomalu posadila na posteli a rozhlédla se po místnosti. Nebyla příliš velká přesně na to, aby se tam vlezli dvě postele a skříň. Se zvědavostí v očích vstala a začala si prohlížet různé obyčejné věci jako by byla pětileté dítě které teprve objevuje svět.
Tímto svým šramocením vzbudila i ženu jež ji zachránila. Pomalu vstala aby svého podivného hosta nevylekala. Dívka s křídli však jakmile ji uviděla ucouvla a s chovala se jakoby do rohu místnosti.
"Nebojte se !" konejšila ji bělovlasá zachránkyně a natáhla k ní ruku "Nic vám neudělám .. Jak se jmenujete ?"
"Kioshi …" řekla potichu a žena na chvíli byla jako ve snu. Její hlas byl jako tisíce zvonečků.
"Já se jmenuji Eleria Karai ! .. našla jsem tě za městem ! Byla jsi v bezvědomí !" vysvětlila ji a udělala několik kroků ke Kioshi.
"kde to jsem ?"
"U mě doma .. ve městě Raiko"
"Jakože nejsem v Edenu ?"
"Edenu ?! tím myslíš ráj ?" podivila se Eleria
"Tím myslím domov !" řekla potichu a rozhlédla se znovu po místnosti. Eleria chvíli čekala co řekne ale dívka s křídli je koukala do prázdna.
"TY jsi anděl ?" zeptala se po chvíli Eleria a přehodila si své dlouhé bílé vlasy přes ramena tak aby ji nezavazeli.
"Ne já jsem… ja … ja nevím kdo jsem !" zavzlykala Kioshi.
Už se rozednívalo když si v tom obě dívky uslyšeli hrozný hluk a křik. Eleria koukla z okna a samým údivem s posadila na postel. Proti jejímu domu šli skoro všichni lidé z města.
"Co se děje ?!" lekla se Kioshi. Eleria ji však neodpověděla. Hodila ji podivné staré kimono a mezitím vběhla do vedlejší místnosti a zabarikádovala dveře.
"Honem se obleč !" křikla na ni protože Kioshi byla do teď nahá. "chtějí tě zabít ! A mě také .. ale já jim tě nedám.. ani tebe a mě !"
"Zabít ?! .. Smrt .. zabít !" začala opakovat kioshi jako by byla v hypnóze a do teď hnědé oči ji zbělali tak že nebyla vidět ani panenka. "Zabít .. Smrt !" opakovala stále dokola a pomalím krokem vyšla ven.
"Neee ! Stůj zabíjí tě ! Myslí si že jsi démon !" křičela na ni Eleria ale nestihla ji chytit. Ven už se neodvážila proto jen koukala oknem ven.
Kioshi zvedla ruce a kolem ní začalo zářit světlo potom následovala ohromná vlna zářící energie a lidé nejblíže Kioshi spadli mrtví. Ti co byli dál jen omdleli. Všem se však na čele objevila značka kříže.

Kisohi když útočí. ZN: zbělají ji vlasy !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eleria Karai Eleria Karai | Web | 20. srpna 2009 v 10:51 | Reagovat

supeeer bomba pokračuj!těším se na další dílek xDD

2 jasmin ♥Sb co tě moooc lawuje! ♥ jasmin ♥Sb co tě moooc lawuje! ♥ | Web | 20. srpna 2009 v 12:42 | Reagovat

úúúúža!! to jsem zvědavá na sebe co udělám xD

3 Aki Hatake Aki Hatake | Web | 20. srpna 2009 v 21:16 | Reagovat

Pane jooo! Naprosrto skvělý, úžasný, prostě nádheraaa!!! Jen tak dál! =)

4 Nele.senpai Nele.senpai | Web | 22. srpna 2009 v 20:04 | Reagovat

jaaaj :D ja starnu :D uzasny kapca, chci 2.dil!xD ...ne... ja te v.lastne nebudu vydirat xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama