Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Střežené tajemství konohy 03 - zemři

16. srpna 2009 v 14:16 | Iwka-chan
Při cestě zpátky do Konohy Itemi narazila na párek podivných ninjů. Také mířili do její rodné vesnice a proto se je rozhodla nenápadně pozorovat. Šla pomalím krokem, aby je nepředehnala. Tohle tempo jí docela vyhovovalo, proto že stále ještě byla vysílená z trénování té podivné techniky.

Když se blížili k vesnici obě postavy začali zrychlovat. Itemi je bedlivě sledovala, ale šla stále stejným tempem jako před tím. Těsně před bránou zahnuli vpravo takže Itemi zmizeli z dohledu. Přidala, aby se jí úplně neztratili a mohla je ještě vystopovat.
Napodobila neznámé ninji a zahnula do hustého houští. Snažila se být potichu, ale zákeřné větvičky a lístky keřů a menších stromů se jí každou chvíli zaplétali do vlasů.
"Musíme ji zabít dnes v noci. Určitě už dala příkaz, aby nás našli a zatkli. Nemáme na výběr !" uslyšela tiché šeptání takže se zastavila. To co doteď zaslechla se jí ani trochu nelíbilo.
"Ale Tsunade je dost silná možná by jsme měli zapomenout na ni a raději se věnovat ANBU !" ozval se další jemnější hlas. Jak Itemi usoudila patřil nějaké dívce.
"Ne, chci ji zabít.. už dlouho po tom toužím s nenechám si ukradnout takovou šanci jen kvůli Orochimarovi-sama !"
"Jak myslíš takže dnes po setmění, až vyjde měsíc. Sejdeme se před hlavní budovou. Dnes by měla mít dost práce takže tam, zůstane dlouho o to se postarám."
"Ano a já zatím zabavím její stráže. Všechno to bude jako nešťastná náhoda .. nikdo nás nebude podezřívat."
Itemi zalapala po dechu. Právě slyšela něco co by raději okamžitě zapomněla. Jakmile se ale pohnula oba neznámí zrádcové zpozorovali, že je někdo sleduje. Itemi na nic nečekala, vstala a rychlím během se snažila dostat z houští. Slyšela za sebou kroky jak ji někdo sleduje proto ještě přidala.
Za chvíli se objevila u brány. Plna strachu vběhla do Konohy a skryla se za nejbližší roh. Trvalo několik minut než se z houští vynořila postava jež ji pronásledovala. Sundala si kapuci, aby ji stráže u brány pustili a Itemi se zachvěla. Byla to Shizune. Stála tam a se zamračenou tváří sledovala pár lidí okolo. Snažila se najít toho malého špeha co jí utekl.
Dívka se přitiskla ke zdi co nejpevněji jen aby ji neviděla.
"Kohopak to tu máme !" ozval se Gaiův hlas.
Itemi se s vyděšeným výrazem otočili. "A to jste vy Gai-sensei !" oddechla si a mile se na něj usmála.
"Ano čekala jsi snad někoho jiného ?"
"Ne já jen .. potřebuji vám něco říct !"
"Tak povídej !"
"Před chvílí jsem slyšela plán na zabití Hokage-sama. Dnes v noci až vyjde měsíc ji chce Shizune a ještě někdo zabít !"
"To je vážné obvinění jsi si tím jistá"
"Hi .. úplně jistá "
"Nedělej si s tím už starosti .."řek po chvíli " oznámím to sám Tsunade-sama a postarám se aby se jí nic nestalo !" uklidnil ji Gai vřelým poplácáním po zádech a s vím úžasným gestem. Itemi se nervózně usmála a řekla "Ano to bych vám byla vděčná sensei .. arigato"
Po těch slovech se vydala do svého malého bytu kde bydlela i se svou rodinou. Bylo toho na ni trochu moc.
Hned jak vstoupila do dveří svého bytu ji přivítala matka s několika domácíma úkoláka, které musela okamžitě splnit. Což ji zabralo asi hodinu.
"Je tu tolik práce a ty se stále jen flákáš s těma svýma kamarádíčkama ninjama !" začala ji po chvíli vyčítat. Itemina máma nebyla ninja a vlastně ninji neměla moc ráda. Jediné tři ninji které snesla a byl Itemin starší bratr , její manžel a ona.
Večer se kvapem blížil a Itemi byla čím dál nervóznější. Na nebi se objevili červánky a slunce už skoro zapadlo když se dívka konečně odhodlala vydat se před hlavní budovu. Ačkoli Galovi věřila chtěla se o tom že se Hokage nic nestane, přesvědčit sama. Schovala se poblíž hlavnímu vchodu do koruny stromů. Nemusela čekat dlouho. Slunce zmizelo a na nebyl začali svítat první hvězdy.
"Jdeme na to ! Tsunade se jistě nic nedozvěděla" zasmál se Muž když se setkal se Shizune. "Tu malou jsem úplně dostal .. myslela si že ji budu varovat sám !" zasmál se těsně před tím než vešel do hlavní budovy.Itemi sebou cukla. Tsunade se vůbec nedozvěděla o tom co jí měl Gai-sensei vysvětli a co bylo horší. Gai je ten co ji chce zabít. Itemi vyskočila ze svého úkrytu a vylezla po zdi až na balkón Tsunadiné kanceláře. Hokage seděla u stolu za haldou papírů a něco si broukala. Kunoichi bez meškání zaklepala na skleněné dveře a otevřela je aniž by jí hokage dala svolení.
"Co se děje Itemi že jsi tak neomalená a vkrádáš se do mé kanceláře oknem !" zeptala se rozhořčeně. V tom však do kanceláře vběhli dva zrádci, Shizune a Gai oba s katanama v rukou což Itemi překvapilo.
"Co se to tu děje ?" vykřikla naštvaně Tsunade a vstala ze své židle.
Gai chtěl něco říct ale Itemi ho předběhla "Tihle dva hokage-sama vás přišli zabít !"
Tsunade se nevěřícně koukla na malou kunoichi vedle ní .
"Doufám že si děláš legraci !" zeptala se nevěřícně a usmála se.
Gai však využil chvíli její nepozornosti a zaútočil na ni. Itemi však Tsunade odhodila a nastavila se ráně. Katana ji projela ramenem Itemi zúpěla bolestí .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KLIK /nande natabajo/

klik 100% (1003)

Komentáře

1 Kioshi.senpai Kioshi.senpai | Web | 16. srpna 2009 v 16:48 | Reagovat

ou..sugoi dilek :)...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama