Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Střežené tajemství konohy 02 - cizí myšlenky !

10. srpna 2009 v 20:04 | Iwka-chan
Celé dopoledne se tým 11 zaobíral nudnou teorii předávání myšlenek pomocí tenkých chamrových vln a několika pečetí.
"Jedná se o techniku třídy A proto si musíme teorii vysvětlit dokonale, mohlo by se totiž stát že se vám vymaže polovina paměti nebo, že ji předáte někomu jinému !" vysvětlovala s vážnou tváří Yumi, sensei týmu 11. Všichni tři žáci ji bedlivě poslouchali. Ani jeden z nich o svoje vzpomínky nechtěl přijít.

"Tak a teď je čas na praksy" všichni se na povel posadili asi deset metrů od ostatních do velkého čtverce a zavřeli oči. Jak jim sensei vysvětlila prvních pár pokusů se musí naučit předávat myšlenky v klidu, až později se naučí složitějším situacím.
"Takže připraveni ?!" zeptala se nahlas Yumi a pohledem přejela po svých žácích.
"Postupně budu každému dávat jednoduché rozkazy. Pokuste se jim porozumět a odpovědět mi tím že je splníte !"
"Hi" řekli všichni tři sborově a soustředěně čekali až dostanou příkaz.
Jako první se pohnul Satoshi. Zvedl pravou ruku v níž držel kunai a zatočil s ním na prstě. Po té směřoval myšlenkoví příkaz k Shigerovi.
K mladému ninjovi ve stejném věku jako byla Itemi a satoshi. Dost se podobal kakashimu. Měl dlouhé šedostříbrné vlasy vyčesané nahoru které mu dodávali výraz vysokého a silného. Pravda však byla jiná. Byl nejslabší z týmu. Ačkoli vlastnil Byakugan jeho práce s chakrou byla na dost nízké úrovni. Za to však vynikal v taijutsu.
Ani jemu pochopení a provedení primitivního úkolu nedělal žádný problém. Nakonec se Yumi zaměřila na Iteminu mysl.
Vyslala příkaz, aby se Itemi postavila, ale její myšlenky byli odraženy jakousi podivnou obranou ! Pokusila se vyslat příkaz ještě dvakrát, ale vždy se její myšlenky vrátili zpátky bez jakékoliv odezvy.
"Yumi-sensei děje se něco ?" zeptala se Itemi očekávaje nějaký příkaz.
Yumi nervózně poposedla. Vůbec nechápala proč se nemůže dostat do Itemin mysli. Slyšela už o ojedinělých případech kdy poslání myšlenky bylo těžší, ale vždy se to povedlo.
"Musíš se uvolnit a otevřít svoji mysl !" řekla po chvíli přemýšlení "nemůžu ti poslat žádný myšlenkový příkaz když mi to nedovolíš !"
Itemi trochu zmateně přikývla a snažila se uvolnit a porozumět Yuminému rozkazu. Tentokrát ucítila podivný nátlak na mysl a pokusila se ho polapit a porozumět mu, ale místo toho se náhle ocitla v úplně jiných myšlenkách a vzpomínkách než byli ty její. Před očima se jí míhali obrazy jejího týmu. Jak všichni bojují proti ninjům z neznámé vesnice a jak je pomalu jednoho po druhém svazují. Viděla i sama sebe. Jediný kdo tam chyběl byla Yumi-sensei. Hlavou jí probleskovali pocity které jí byli cizí. Bála se a zároveň byla hrdá na svůj tým.
Náhle se však myšlenky přerušili a ona znovu ucítila přítomnost svého těla a svých vlastních pocitů a myšlenek. Chvíli jí trvalo než si uvědomila že sedí na trávě za severní bránou Konohy a že ji Shigero drží za ramena a třese s ní.
"Itemi !!Slyšíš mě ?!" křičel stále dokola a v jeho očích se skvěla panika.
"Uklidni se !" vydala ze sebe trochu zmateně a jedním mávnutím ruky mu shodila ruce z ramen aby zabránila dalšímu třepaní s celím jejím tělem.
"Sláva už mě vnímáš !" zaradoval se a otočil se na Satoshiho který se právě bavil s Yumi. Také seděli na zemi a jejich sensei vypadala dost zmateně a překvapeně.
"Co se stalo ?" zeptala se Itemi toužící po tom,aby jí to co se stalo někdo vysvětlil.
"Po té co jste se začali soustředit jme čekali že uděláš nějakých úkol a bude to v pořádku, ale vy jste stále seděl. Obě jste měli nepřítomný pohled a po chvíli jste se zhroutili na zem !" začal vysvětlovat Shigero a divoce při tom rozhazoval rukama.
Itemi se pokusila vstát, ale celá se klepala. Nohy ji vůbec neposlouchali.
Shigero ji podepřel a pomohl jí přejít až k Satoshimu a Yumi.
"Sensei co se stalo ?" vydala ze sebe a s námahou se posadila.
"To přesně nevím ! Jediné co vím je že tahle technika je pro tebe moc složitá ! Už ji nebudeme dále zkoušet !" Yumi se tvářila dost přísně "Satoshi, Shigero my budeme pokračovat !"
"Sensei co jsem provedla ?!"
"Málem jsi zemřela ! Jak už jsem řekla tahle technika je nad tvoje síly !"
"Ale .."
"Prozatím máš volno vrať se do konohy a odpočiň si !"
Yuminy slova byli pro Itemi jako rány pod pás *tahle technika je nad tvoje síly, málem jsi zemřela, je pro tebe moc složitá* pořád si opakovala co jí teď její sensei řekla.
"Jistě sensei .." pokývla hlavou a namáhavě vstala. Shigero ji chtěl podepřít ale ona jeho pomoc odmítla mávnutím ruky a pomalu se kolíbavým krokem vydala směrem ke Konoze.
Cítila že něco provedla, ale nevěděla co. Proč jí sensei řekla hned po prvním pokusu, že na to nemá a koho myšlenky a pocity se jí to proháněli hlavou. Co se stalo ?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama