Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Povídka pro Roni / Arikeshi

5. května 2009 v 18:42 | Iwka-chan |  hotové objednávka

Miluji tě Itachi !

Byla hluboká noc. Vítr si pohrával s poletujícími kvítky odkvétající jabloně a jemné pramínky hnědých vlasů pozvolna, jako nový nešikovný kadeřník, splétal do sebe.
Arikeshi čekala u studánky kousek od Konohy, jako každý večer. Její pronikavé oči zářili ve tmě a kde kdo by si je mohl splést s divokou šelmou.
Přešla tichými kroky k osobě, která právě neslyšně seskočila z blízkého stromu. Podívala se do jeho rudě planoucích očí a usmála se.
"Ani nevíš jak rád tě vidím !" řekl muž zahalený až v moc proslulém plášti. Ovinul ji ruku kolem ramen a dlouze ji políbil.
"Neměli by jsme tu být kdokoliv nás může zpozorovat " ušklíbla se d nejistotou v hlase dívka a skočila na větev kousek od nich. "Jsem také moc ráda že jsi přišel !" dodala ještě a vydala se na místo o němž se domnívala že je dostatečně bezpečné.
Muž ji následoval, věděla to aniž by se otočila. Konečně dorazili po zdlouhavé pětiminutové cestě.
"Itachi je to moc nebezpečné snad by jsme se neměli už setkávat !" řekla dívka po chvíli ticha. Věděla že její milovaný všechna nebezpečí popře,ale musela mu říci co se děje, co jí už tak dlouho sužuje. "Jsem kapitánka vrchní stráže a setkávám se potajmu nepřítelem. Cítím se jako zrádce !" dodala ještě dřív než stačil Itachi cokoliv namítnout. Znovu se v krajině rozhostilo ticho.
"Nechci aby jsi se kvůli mně cítila nesvá! Ale věř mi nejsi zrádce"
"Já vím ale …."
"Už jsem ti to jednou vyprávěl ! Miluješ mě Arikeshi Zakki !?!" konec otázky dost zdůraznil. Arikeshi sklopila zrak, ale nic neřekla. Itachi si povzdechla a přešel k ní až na dosah ruky.
"Miluješ ?" zopakoval svoji otázku a jemně ji ukazováčkem zvedl bradu tak aby se mu dívala do očí.
"Ano a to je právě to …. !" Itachi ji umlčel dalším sladkým polibkem.
"Naše láska je plna překážek ! To jsme věděli od začátku, ale pokud tahle překážka je pro tebe až moc velká pochopím když už se neuvidíme a nebo už jen při souboji !"
"Ne stále tě miluji !" odpověděla rychle ale najednou umlkla.
V houští o kus dál uslyšela zašustění listí. Rychle se vymanila z jeho obětí a rozhlédla se.
"Cože vy ?" zhrozil se Itachi a otočil směrem kde před chvílí uslyšeli šustění listí. Arikeshi se tím směrem také ohlédla a div nespadla překvapením.
"D..Danzou-sama ?" dostala ze sebe Arikeshi celá rozrušená.
Viděl nás a co se teď stane ? Arikeshi skoro zapomněla mluvit, ale Danzou si jí vůbec nevšímal. Pohlédl na Itachiho a jeho pohled naznačoval nesmírnou nenávist.
"Neměl jsi se sem vracet !" řekl klidným hlasem a zavřel oči jako by se na něj už v životě nechtěl podívat.
"Ale ne kvůli vám co chcete ?"
"Jsi hledaný zločinec moje povinost je tě porazit a zavřít do cely !" v jeho hlase se objevila ironie a posměšný tón. Každým pohybem úst vyjadřoval hlubokou nenávist.
"Sám dobře víš že mě neporazíš mrzáku !" nenechal se vyvést z míry Itachi a aktivoval sharingan.
"Já sám možná ne ale jme na tebe dva!" jeho smích se rozezněl po temném lese a o kus dál vyplašeně vyletěla koroptev. "Viď arikeshi !?!"
Itachi se na ni podíval jako by ho zrovna probodl miliony noži. "Arikeshi ?!" řekl nejistě. Ona se na něj také podívala a usmála se. Její usměv doprovázelo malé přivření pravého oka jež Denzou nezpozoroval.
"Jistě Denzou-sama" uklonila se svému nadřízenému a stoupla si vedle něj.
Itachi zalapal po dechu. Potom se ale uklidnil a v jeho očích se vzňala nenávist-mangesharingan.
"Zabij ho pokud budeš mít příležitost s jeho hříchy si ani nic jiného nezaslouží !" otočil se ještě Danzou k Arikeshi a zaútočil.
Sice mu chyběla jedna ruka ale rychlost jíž vytvářel pečetě skoro dostihla převahu Itachiho mangesharinganu. Arikeshi se drželaspíše v zadu a vlastně skoro neutočila jen příležitostně hodila kunai nebo shuriken tak nešikovně že málem trefila Danzoua.
"Arikeshi přestaň se flákat a útoč" nařídil ji Danzou, potom skočil na Itachiho a s jakousi technikou jež Arikeshi nikdy vživotě neviděla a ani o ní neslyšela připoutal Itachoho k zemi. Hrdě si stoupl nad něj s kunaiem v ruce a blížil se ranou k jeho krku.
"Danzou-sama !" vyrušila ho Arikeshi a stoupla si vedle hlavy Itachiho tak že se danzouovi mohla podívat rovnou do očí.
"Nevyrušuj mě !" zařval přísně ale Arikeshi se jen mírně usmála.
"Zločinci by měli zemřít! Tak jste to aspoň každého učil viďte ?!" při těch slovech na něj vrhla Kunaie a shodila ho na zem vedle Itachiho. "proto by jste měl zemřít !"
Při pádu se Arikeshi povedlo bodnout ho přímo od srdce. Když dopadl bolestně zachroptěl a vykašlal krev.
"Za tohle zaplatíš !" vykřikl ještě bezvládně
"Spěte sladce" zasmála se Arikeshi a otočila se k Itachimu. Byl dost podrápaný a ruku mu ošklivě zranil ale volný. Technika pominula s posledním Denzouovím výdechem. Itachi nechápavě a ještě trochu naštvaně vstal a chytil kunai pro všechny případy.
"Miluji tě Itachi !" zašeptala Arikeshi a objala ho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama