Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Povídka pro Nele

12. května 2009 v 16:42 | Iwka-chan |  hotové objednávka
Ichigo-san !"ozvalo se jakési volání a Ichigo okamžitě zvedl hlavu ze stolu.
Usnul jsem u oběda ? zapřemýšlel protože se docela lekl když kolem sebe uviděl několik stolů a lidi jak se hihňají a ukazují na něj.
Zkoumavě se rozhlédl aby zjistil odkud se hlas bere. Konečne spatřil zdroj toho hlučného pokřikování. Okamžitě se zvedl protože to byla Iwka.
"Co se děje hoří ?" řekl na oko otráveně ale v hloubi duše byl rád že se konečně po dlouhé době něco děje.
"Něco mnohem horšího" řekla stále tím naléhavým tónem a polkla. "Nele unesl Aizen ! ten bídák !"


"Cože kdy ? Jak ?" zhrozil se Ichigo.
"Tady ne budou tě považovat za blázna !" ušklíbla se Iwka a koukla po lidech kteří k Ichigovi stočili pohled. "Jsem tu jako Shinigami nevidí mě !"
"Ou úplně jsem zapomněl !" řekl už trochu potišeji a vydal se ke dveřím kavárny. Potom o pár ulic dál vešel do svého malého bytu kde bydlel. Vlezl do pokoje a lehl si na postel a potom jako shinigami vylezl z těla (jiný slovo než vylezl mě nenapadlo XD).
"Takže ?" otočil se znovu na Iwku jež stála opodál.
"Dnes ráno měla jít na misi ale místo toho aby ji dveře přenesli do lidského světa něco se pokazilo a já jsem stála za ní a ona zmizela a jediné co si pamatuji než jsem ztratila vědomí je Aizenův slizký obličej !" potom ještě několikrát zaklela "Je to moje vina kdybych šla první já ! Snad …"
"Není to tvoje vina ale teď se neobviňuj musíme ji zachránit !" přikázal Iwce Ichigo a otočil se k oknu "Aizene já tě zabiju !"

***

"Um kde to jsem ?" zamrčela Nele a otevřela rozbolavělé oči. Několikrát zamrkala aby zaostřila. Najednou si vše vybavila. Cestu, hroznou bolest a Aizenův smích který pozná mezi tisíci ! Pokusila se posadit ale pevné ocelové pouta ji přidrželi při zemi.
"Aizene !" zakřičela a rozhlédla se po jeskyni. Byla temná a jen uprostřed plápolal malí oheň a u něj seděli dvě osoby. Nele je okamžitě poznala. Zrůdy. Jeden z mužů byl Aizen a druhý Ichimaru.
"Ale kdopak se nám to probral ?!" ozval se jeho hořký hlas a objevil se bleskovým krokem vedle ní !
"pust mě ty bastardek !!!" zařvala na něj a znovu pokusila zvednout. Opět bezúspěšně . "Ani se nesnaž je přetrhnout jsou z vytvrzené oceli !" usmál se Ichimaru.
"Vy zmetci pokud se odsud nedostanu sama tak mě odsud určitě někdo dostane !"
"to jako myslíš svého mylovaného Ichiga ?.. ale no tak nedívej se na mě tak každý ví že jsi do něj zabouchlá !" zasmál se Aizen a posadil se vedle ní.
"Ty hnusném parchante! Kdybys nebyl tak zbabělí a pustil mě tak ti rozmlátím hubu !" zařvala na něj a plivla mu do obličeje. Aizen se jen usmál a otřel se.
"Bude s tebe dobrý objekt na mé pokusy!" po těch slovech se zvedl a odešel k ohni. Ichimaru se na ni usmál svým falešným usměvem.

***

"Je to past !" přitakala Iwka když se podívala na duševní stopy v průchodu "Určitě chtěli abychom je našli !"
"To je blbost , prostě jen udělali chybu !" zašklebil se Ichigo a vstoupil do průchodu.
"To je ale vůl !" utrousila Iwka a vydala se za ním. Průchod je vyplivl kdesi na okraji jeskyně v horách.
"Aizene !" uslyšeli oba Nelin hlas . Ichigo okamžitě vletěl do jeskyně ale potom co viděl Nele připoutanou k prašné zemi a nad ní dva své nejhorší nepřátele schoval se za kamenný masiv. Usoudil že bude lepší využít moment překvapení. Zachvílu se tam přilížila i Iwka. Oba počkali až se Aizen vzdálí. Konečně měli šanci. Vyskočili zpoza kamene a neslyšně napadli Ichimara. Jednou Ranou do zátilku ho zneškodnili. Nele byla spokojená zatímco Iwka zautočila na Aizena Ichigo plný starostí osvobodil Nele.
"Jsi v pořádku ?" ozval se Ichigův hlas. Strašně se o ni bál. Nele mlčky přikývla a zavrčela. Iwka proti němu neměla šanci. Byla jen řadoví shinigami, ale aspoň svým kamarádům nahrála čas.
Aizen odhodil Iwku bokem a s úsměvem na rtech se postavil proti Nele a Ichiga.
"Věděl jsem že dojdeš Kurosaki !" ušklíbl se a Ichigo hned pochopil že Iwka měla pravdu. Je to past!
Ichigo a Nele neztráceli čas hloupím kecáním a pustili se do útoku. Několik společných ran Aizen v pohodě vykryl, ale pomalu začal dělat postupně větší a větší chyby. Za pár minut už byl na několika místech ošklivě zraněn. Proti souhře těch dvou neměl sebemenší šanci.
Poslední šance na vítěztví spočívalo přeměnit se na hollou. Uskočil Nelinému výpadu a schoval se za kámen.
"Schováváš se jako vystrašený zajíc" odfrkl si výsměšně Ichigo a skočil na kámen. V tom ale dostal hroznou ránu do kotníku až se mu kost roztříštila přinesla sebou hroznou bolest. Svalil se opodál na zem. Nele se k němu okamžitě rozběhla ale do cesty se jí postavilo Aizenovo znetvořené tělo.
Nele udělala pár kroků zpět. Před ní stanul polo shinigami a polo hollou. Neztratila však na odvaze a vrhla se na něj. Její útoky byli však jen polovičně učiné jak když byli sehrané s Ichigovími. Několik minut systematicky uhýbala a utočila, ale bylo to k ničemu byl mnohem silnější jak před tím. Náhle však klesl na kolena s hrozným křikem. Nele neváhala. Sice se jí příčilo zabít bezbranného nepřítele teď když se zmítal v křečích ale také věděla že jindy nebude mít šanci.

***

"Ale aspoň jsme si vysloužili volno" snažila se své přátele povzbudit Iwka ale oba byli skleslí.
"Hm .. to možná ale je tu nuda .. Zkus si být dva týdny zavřená v nemocnici ! to by jsi potom tohle neříkala !" poznamenal znuděně Ichigo. Kvůli roztříštěnému kotníku musel zalhat svému pozemnímu doktorovi že spadnul ze schodu takže ho zavřeli v nemocnici. Nele potichu bez jediného slova šla vedle nich. Skoro je nevnímala. Stále si ještě nemohla odpustit že Aizena zabila právě takhle.
"Ale no tak Nele snad se pořád netrápíš kvůli tomu bídákovy ? " otočila se na ni Iwka. Nele jen vzdechla
"No ale doktoři, kteří ho pitvali stejně říkali, že ta přeměna by ho za chvíli bolestivě zabila … Takže ti může být i vděčný !" dodal Ichigo.
"Ale jo máte pravdu konečně je ten šmejd tam kde patří !" usmála se a všichni tři zamířili do brány do shinigamského světa.
Z povzdálí je však pozorovala temná postava. V očích se jí zablesklo a tlumeným hlasem dodala.
"Jsem tam kde mám být ! jednou vás zabiju !" po těch slovech zmizel stín Aizena v hlubokém lese.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nele.senpai ^_^ Nele.senpai ^_^ | Web | 12. května 2009 v 19:12 | Reagovat

hey dobry =D ...vazne skvely xD tss...ja a vycitat si vrazdu aizena?xD niiikdy xD

2 Gamepage SB Gamepage SB | Web | 13. května 2009 v 16:10 | Reagovat

Super a Ahoj SB

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama