Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Povídka pro Lumieree

9. května 2009 v 19:03 | Iwka-chan |  hotové objednávka

Pomsta !

Aby jste věděli kde se to odehrává.
Je to asi v roce 2065
svět se vrhá do nového období oběvování nových vynálezů
a říká se tomu pokročilé technické vynalézání !

PS: Asi tam budou překlepy a chyby ale musíte mi prominout
moc nestíhám takže je to povídka psaná narychlo !!
Promiň Lumieree

"Musíme najít nějaký úkryt jinak přes noc nevydržíme !" upozornila skupinu Ignis když postřehla že míní pokračovat.
Stáli uprostřed zamrzlého jezera. Všude okolo nebyl ani náznak jakéhokoliv života. Jediný rušiví zvuk úplného ticha bylo pravidelné kapání roztávajícího ledovce. I když bylo na sklonku léta v téhle krajině teprve pomalu roztával led. Teplé dny tu budou jen krádce a potom opět zima uspí vše co tu za tak krátké dny blahého sluníčka vyrostlo.
Sio přikývla a s vážnou tváři stiskla v ruce malou kuličku a nad ní se objevila lejzrová mapa okolí.

"Snad by to šlo tady !" usoudila po chvíli zkoumání a prstem se dotkla zmenšené hory v níž byla malá jeskyně. Ostatní se k ní přiblížili aby mohli schválit její volbu.
Za několik hodin už seděli v jeskyni jež Sio vybrala u velkého plápolajícího ohně. Všichni byli i přes velký žár ohně zabaleni v dekách. Venku panovala bouře a každou chvíli profukovala malí vchod do jeskyně meluzína a vydávala strašidelné zvuky. Jeskyně byla vážně malá většinu místa zabrali velké batohy v nichž měla celá výprava zásoby a oblečení. Na zbytek místečka se čtyři lidé stěsnali jen těžko ale aspoň jim bylo teplo. Všichni mlčeli po dlouhém namáhavé pochodu po zledovatělých jezerech a nebo po kolena zasněžených pláních je dost zmohlo.
"Rin a Riku nebudou daleko cítím tu hroznou zlobu!" řekl Ryo a jeho hlas se rozhlehl po holích stěnách. Na jeho oznámení nikdo neodpověděl všichni dále mlčeli. Věděli že jejich cíl je někde blízko ale nemohli s tím nic dělat. Venku panovala bouře a stou si není radno zahrávat.
Malým otvorem vnikl mezi už skoro spící cestovatele další závan chladného vzduchu. I přes několik jehličnatých větví které našli v dřív než se utábořili a jež právě sloužili jako zábrana chladu příliš nepomáhala.
"Snad už ta hrozná cesta zítra skončí!" zašeptal Ryo Sio do ucha a chytil ji za studenou ruku. Sio přikývla ale nic neřekla. Poslední dny pro ni byli velice těžké. Její nejlepší přátelé zemřeli a vše co znala a na co spoléhala zmizelo. Jediný kdo jí bránil aby se uplně zbláznila byl člověk kterého bezmezně milovala a důvěřovala. Její láska Ryo.
Položila mu hlavu na rameno a přitulila se k němu. Konečně na ni také přišel spánek a za několik minut se spokojeným úsměvem na tváři usnula.
Další den časně ráno se všichni lovci vydali na cestu. Rozdělili se do dvou skupin aby jejich pátrání bylo efektivnější. Oboum dívkám se to příliš nezamlouvalo ale museli přiznat že je to na místě.Znovu přešli jezero na kterém minulí večer ukončili hledání a rozloučili se.
"takže pokud je najdete o nic se sami nepokoušejte dorazíme jak nejdříve to bude možné. !" poučoval je Shigeru. Ostatní souhlasně přikývli a rozešli se na opačné strany. Sio šla jak jinak s Ryem a Ignis s Shigerem.
Po asi třech hodinách vyčerpávajícího pochodu všude v okolí dhou kilometrů zaslechla Sio něčí hlasy. Moc jim nerozuměla protože ji ohlušoval silný větr ale po chvíli tichého naslouchání usoudila že to jsou určitě Rin a Riku. Když Ryo potvrdil její domněnku vytáhla ze svého batohu malí přístroj a lehkým poklepaním na displej vyslala kódovaný paprsek se zprávou pro druhou část skupiny.
"Musíme zjistit kde se nachází !" řekla potichu a chytila Ryo za ruku. Tentokrát našlapovali mnohem obezřetněji a potišeji aby nikoho neupozornili na jejich přítomnost. Nebyli si jisti kolik jich tam může být.
Přitiskli se k zasněžené zemi. Kus od nich se objevila skupinka neznámých lidí. Jediní koho dokázali identifikovat byla Rin a samozřejmě Riku.
Sio se musela hodně přemáhat aby tam nenapochodovala a nezabila je jednou ranou shinjutsu.
"Našli jste je ?" ozval se tichounký hlásek a za nimi se objevila Ignes a Shiger. Sio pokývla směrem ke skupince.
"super tak že má někdo nějaký plán ?" koukla šibalsky po ostatních Sio. Všichni zavrtěli hlavou. "Nojo to jsem si myslela. Takže ty Ignes a Ryo půjdete z prava a zabavíte je a já a Shiger je překvapíme z obou stran a natlačíme je do pasti !"
"Dobrý plán ale co když to nevíde ? Je jich tam v celku hodně !" namítla Ignes ale její námitky Sio okamžitě zamítla se slovy že to zvládnou a konec !

Za pár minut už jen čekali na znamení aby mohli začít útok. Shiger zamával na své kamarády a všichni vyrazili. Prvně vyskočili z křoví Ignes a Ryo a hodili na ně pár vrhacích nožů takže skupinka nepřátel začala pobíhat jak stádo splašených koní. Až teď jim to došlo. Všichni ti lidé kolem Rin a Riku nebili vrahové jak si mysleli ale kupci.
Rin se okamžitě vyhnula letícímu ostří a oplatila jim to dávkou ze samopalu jež měla připnutý pod kabátem u pasu takže si ho nikdo nevšimnul. Ryo a Ignes se stačili ukrýt za velkým masivem žuly a tak se ukryli před sprškou kulek. Následovala ještě jedna střelba ale nakonec se po okolí rozhostilo ticho. Sio a Shiger využili překvapení a vrhli se na neozbrojeného Riku a svalili ho na zem. Jedivý háček v tomhle úkolu byl ten že je nesměli zabít. Jedním mocným úderem Sio poslala Říká do světa snů a rychle se znovu vyškrábala na nohy.
"A ještě ta mrcha" zašklebila se na Rin a přikrčila se protože na ni letělo několik nožů. Hlavou se jí začalo honit neuvěřitelně moc myšlenek. Vzpomínky na své přátele a rodinu a to ji tolik vyburcovalo až znenadání vyskočila a vrhla se na Rin.S hrozivým řevem ji svalila na zem a cítila jak ostrá čepel jejího kapesního nožíku proniká slabou tkání a zastavuje se o kost.
Náhle se jí však zatmělo před očima a omdlela. Poslední co slyšela byl dutý tón jak něčí lebka dopadla na kámen a rozbila se.

"Sio ?!... Probouzí se" oslyšela jako první slova když začínala nabývat vědomí.
"Kde to jsem ? Co se stalo ?" zmohla se po pár minutách němého zírání na obličeje svých kamarádu.
"Všechno je dobré Sio" ozval se laskaví Ryuv hlas "Dost ošklivě jsi zranila Rin a zrovna teď ji i s Rikem převážejí do věznice na severním pólu 300 metrů pod ledem."
"Zvládla jsi to" přidala ještě Ignes a Shiger jen přikývl.
"Ne !" řekla klidným spokojeným hlasem Sio a vzala Ryovu ruku do svích horkých dlaní. "Zvládli jsme to !"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

jaká holka z naruta je nej???

Temari
Tenten
Tsunade

Komentáře

1 Nele.senpai ^_^ Nele.senpai ^_^ | Web | 9. května 2009 v 19:18 | Reagovat

hey dobry :) ...Ae mohla by ses uracit jit na icq pac nekdo se tam nudi xD

2 darek sb darek sb | Web | 10. května 2009 v 9:51 | Reagovat

supr xD

3 Janya Janya | Web | 10. května 2009 v 10:18 | Reagovat

Ahojky.. napsala jsem další část Sasuke a já s číslme 45. ... omlouvám se že minulý týden ne, jelikož jsem byla na čarodějnicích u kamarádky  ;-)

4 Lumieree Lumieree | Web | 10. května 2009 v 11:56 | Reagovat

Je to uplně boží něco takového by jsem vyhrabala až po několika dnech psaní. ale ty chybyčki tam asi moc znát nebyly.... jinak seš šikovná  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama