Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Povídka pro Kiki

26. května 2009 v 20:53 | Iwka-chan |  hotové objednávka

"Znovu jako kamarádi !"

Promiň ale milostný povídky mi vážně nejdou
Dlouho jsem se přinucovala pustit se do této povídky ale vždy jsem napsala první větu a hned jsem to vymazala ..
tak doufám že se ti aspoň trošilinečku bude libit .. !

PS: Omlouvám se i ostatním
že jsem na tak dlouho zablokovala psaní povídek na objednávku
a budu se snažit zo teď urychlit !

"Už to mezi námi není jako dřív a proto si myslím že by jsme náš vztah neměli prodlužovat ! "řekl Ichigo a v jeho hlase se objevil zármutrk. Bylo mu líto že to s Orichime nevyšlo. Už několik měsíců oba pociťovali že to není ona.
V Orimeich očích se objevili slzy které ji téměř oslepily. Chtěla něco říci ale Ichigo ještě stroze dodal, protože nechtěl, aby brečela.

"Můžeme zůstat dobrými přáteli. Vím že nikdy bych nenašel lepšího!"
Stále ho její pláč dost bolel u srdce. Cítil se jako podvodník.
"Ty si myslíš že jen tak dojdeš a řekneš mi že je konec a já se usměju a popřeju ti hodně štěstí do dalšího milostného románku ?!" Orichime se třásl hlas, ale tentokrát spíše zlobou než smutkem. "Jak můžeš říct že budeme kamarádi ?! Myslíš že nevím o tom mezi tebou a Rukiou? Asi teď poběžíš radostně za ní se slovy … Konečně jsem se zbavil té fúrie !! …"
Po těch slovech se Ichigo také docela naštval, ale zachovával si normální trochu soucitný tón hlasu. "Ty víš že tohle bych neudělal. Náš rozchod mě bolí jako tebe, ale proč v něm pokračovat když …."
"Když máš jinou !" dokončila jeho větu Orichime a posadila se do velkého křesla jako by už neměla sílu dále pokračovat v téhle hádce.
"Ne to jsem nemyslel. Když už to mezi námi neklape!" Dokončil větu naštvaně.
Po chvíli ticha zazvonil u domovních dveří zvonek který konečně přerušil mlčení. Orichime vstala a vydala se posmušile do předsíně. Co však Ichigo potom uslyšel se mu v tu chvíli vůbec nelíbili. Byla to Rukia jež zvonila.
"Ahoj promiň že obtěžuji ale Ichigo by se měl hlásit u velitele 11 jednotky !"
"No jistě jak jinak to s nemohli vybrat lepší chvíli ! A kam půjdete ??"
"Cože ??" nechápala Rukia její podrážděnou otázku.
"No ptám se kam s Ichigem půjdete abych vás náhodou nechytila spolu !!? Neboj já o všem vím a zrovna mi kvůli tobě dal kopačky !!" zvýšila Orichime hlas.
"O čem to Orichime k čertu mluvíš ?!" nechápala a nebo spíše nechtěla chápat Rukia které došlo že by asi nebylo moc moudré ji dále dráždit.
Ichigo po těch slovech přiskočil k Orichime a chytil ji za ruku. "To už snad přeháníš ne ?!"
"Cože já přeháním ?!! Jen jsem se slušně ptala kam půjdete.. To si vážně myslíš že jsem tak blbá abych nevěděla že jsou to jen hloupý kecy aby tě mohla vytáhnout ven daleko oděně aby jste se někde mohli …."
"Přestaň Orichime to už jsi vážně přehnala !" přerušil ji Ichgo a krev se v něm vařila hněvem. "Víš tak přesně kvůli tomuhle tě chci opustit !"

"Ne Ichigo počkej !" Chytila ho za ruku v půlce odchodu.
"Orichime !" řekl tentokrát milým hlasem a otočil se k ní čelem. Zahleděl se jí do krásných černých očí které ho na ní uchvátili už od prvního dne kdy ji poznal. "Jsi skvělá dívka a věřím že semnou by jsi byla jen nešťastná.. Neprodlužuj náš vztah jen tak ! Časem by se určitě něco pokazilo a ani ty by jsi semnou nechtěla být !"
Orichime povolila svůj stisk a bez jediného slova ho políbila "Naposledy jako milenci !" po té vztáhla ruku k jeho vlasům a projela mu tenkýmí prsty jo Oranžovýmy prameny "A znovu jako kamarádi."
Její hlas se trochu chvěl ale po těch slovech se odhodlaně otočila a zavřela za sebou dveře takže nechala Ichiga a Rukiu za dveřmi.

"Myslíš že bude v pořádku ?" Odvážila se zeptat po asi 2 minutách cesty Rukia a koukla starostlivě na Ichiga. Ten se na ni však usmál
"Jistě a brzy !! Uvidíš že za pár týdnů už bude mít dalšího kluka ! Ale hlavní je že teď konečně můžu být jen s tebou !"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama