Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


PPV- monogatari - Mrtví nepřítel ! - 13 díl

12. března 2009 v 21:08 | Iwka-chan |  monogatari

Mrtví nepřítel !


"Bude to trvat delší dobu .. vypadá to zle .. možná umře." Řekl starostlivě Adrian.
"Říkala jsem že sem děti nepatří" řekla na oko naštvaně Arikeshi..
Stoupla si před dvojici a začala je všemi silami chráňovat. V dálce šli slyšet hlasité výbuchy a jakési pokřikování, které provádělo boj Selin, Merrona a Deidari.

Adrian se snažil co nejrychleji vyléčit ale i přes jeho skvělou praxi bylo to na něj dost složité. Jak po chvíli léčení zjistil rána byla hluší jak se zprvu zdálo. Asi za deset minut pečlivého uzdravování tkáně mohl konečně odělat ruce a vydechnout. Iwka se zavrtěla ale stále se ještě neprobrala. Adrian ještě chvilku seděl v klidu. Tohle ošetření ho dosti zmohlo. Nemohl však dlouho odpočívat. Zpozoroval že Arikeshi už má namále. Akatsuki je dost tvrdý oříšek pro jednoho. Postavil se vedle Arikeshi a začal ji pomáhat s obranou Iwky a pomalu si začali troufat i útočit. V tom se však zezadu vyřítila jakási loutka a uvěznila Adrijana v dřevěné kleci. Arikeshi zůstala znovu sama. Chvíli ji obrana vycházela ale postupně začala ztrácet sílu a obezřetnost a Sasovi ji pomalu začínal dostávat. Když už se zdálo že ji Sasovi dostane stala se věc která by je nenapadla snad ani ve snu (tak ano ve snu jo … hehe … a ani takoví překvápko to nebylo ale potřebuju to zdramatizovat) Arikeshi odrazila útok jedné loutky ale zezadu na ni neslyšně letěli další dvě. Všimla si jich až na poslední chvíli a nestihla je odrazit. O to se však postaral někdo jiný.
Před jejíma očima je zneškodnila jedním kopem Iwka. Stála trochu nemotorně a vypadalo že neni ještě moc pořádku, ale v očích měla plamen který říkal "zabiji všechny kdo budou chtít ublížit mím kamarádům.".
"Iwko okamžitě si sedni … tvoje zdranění je.." zařval Adrian protože věděl že když se bude hýbat může se zabít.
"je v pořádku" dokončila za něj Iwka a usmála se jako by se nic nestalo. Kdyby Byl Adrian volný tak ji zabrání v pohybu i vlastní silou ale takhle se musel jen dívat a čekat co bude dál. Arikeshi byla prvně docela mimo. Když slyšela Adriana když ji léčil .. Jeho slova ji znovu zazněla vhlavně a zamračila se.
"Na co si to tady hraješ … Málem tady umřeš a teď děláš hrdinku okamžitě uhni a nech boj profíkům!" řekla důrazně ale to Iwka byla už dávno v tahu. Bojovala s loutkami a odrážela jejích útoky. Pomalu se prodírala k Sasorimu. Arikeshi naštvaně přiskočila kekleci kde byl uvězněn Adrian a osvobodila ho. Adrian vypadal dost naštvaně. Oba se probojovali záplavou loutek od těch nejmenších přes ty největší, až k Iwce. Navzájem ochránili Arikeshi a ta jedním přesným hodem zasáhla Sasoriho de jeho jediné živé části. Sasovi se zhroutil k zemi.
"Ty jsi to zvládla "obrátila se k ní s úsměvem Iwka a zapotácela se. Arijan si toho však včas všiml a zachytil ji.
"Děkuji " řekla nervozně a trochu ostýchavě Iwka. Adrian se však mračil
"Malem umřeš já tě tady léčím .. spotřebuji skoro všechnu chakru a ty se tu pustíš do boje jako by jsi byla zdravá jsi normální.?!"začal řvát Adrian. Najednou však přestal. Zahlídl Iwkyn pohled. Vypadal dosti malátně.
"Mrzí mě to…. Nechtěla jsem tě naštvat" řekla potichu a omdlela.
"No skvělí teď ji budem muset celou cestu nýst" ušklíbla se Arikeshi ale v duchu nebyla vůbec naštvaná. Vlastně byla uchvácená její odhodlaností.
……………………………………………………………………………………………
"Tak co deidaro pořád ten hloupí účes. A tvoje skvělé postavičky ještě nedostali barvu ??? Ano jsi to ty .. a pořád stejně otravný !! " zasmála se Selin nabyla odvahy.
"TY jedna …..!!!" zařval naštvaně Deidara a poslal na ni jakési létající stvoření z jílu. Selin okamžitě uhla a Merron se Satsuki ji následovali pár kroků za ní. Stvoření narazili na větev a vybouchli, ale to už se na ně valila další várka.
"Nemyslím si že to byl dobrý nápad ho hned tak provokovat" řekl nervozně Merron. Selin se jen usmála a nevšímala si dále jeho poznámky. Deidari to začalo po chvíli nudit a proto nasadil větší kalibr a začal posílat malí bubáky .. (takoví ty velký postavičky jak bouchaj jak C4)….. Náhle jako by na něj někdo zavolal Deidara přestal utočit a zmizel.
"Co se stalo" pomyslel si Satsuki a podívala se na Selin a Merrona. Ti z toho byli stejně mimo jako ona. Ze zadu na ně zavolal zbytek týmu.
"Co se tu děje .. kde je ten druhý ?"
"Utekl asi" pokrčila rameny Selin a ještě jednou se pro jistotu rozhlédla.
"Možná to je tím že jsme zabili Sasoriho" řekl Adrian nesoucí stále Iwku v náručí.
"Vy jste ho ??" nedokončila otázku Selin..
"Ano" usmála se Arikeshi.
"A co se stalo jí ?" zeptal se Merron a ukázal na Iwku.
"Zranění .. měli by jme ji co nejrychleji zavést do konohy." vysvětlil Adrian. Ostatní přikývl a vydali se nejkradší cestou zpátky domů………

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nele.senpai Nele.senpai | Web | 12. března 2009 v 21:12 | Reagovat

jeeeeej dobry :-) o5 se těším na pokračko =D

2 jasmin ♥Twoje SB♥ jasmin ♥Twoje SB♥ | Web | 12. března 2009 v 21:20 | Reagovat

hehe :D hustýý :D ale kam jsem se poděla? xD

3 Roni Roni | Web | 12. března 2009 v 21:24 | Reagovat

XD.Já ti říkala,že malý děcka na bojiště nepatřej!!!XDXDXD.Přiděláváš jenom starosti!!!!!XDXDXD.

4 jasmin ♥Twoje SB♥ jasmin ♥Twoje SB♥ | Web | 12. března 2009 v 21:33 | Reagovat

Já? xD

5 Michi Ucicha ♥Sb♥ Michi Ucicha ♥Sb♥ | E-mail | Web | 13. března 2009 v 7:10 | Reagovat

Ahoj,vsadila sem se s kámojdou že budu mít na blogu dnes 100 lidí,tak jen klikni na web pls♥dík sb

6 selin.free selin.free | Web | 13. března 2009 v 14:25 | Reagovat

moc pěkné, je škoda, že umřel Sasori :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama