Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Vampire Knight recenze

1. února 2009 v 9:38 | Iwka-chan |  Vampire Knight
http://www.krinein.com/img_oc/7216.jpgvšechno začína pokusem o vysátí krve do poslední kapičky jedné malé holčičky jménem, na které si nevzpomíná. Před jinak jistou smrtí ji zachrání mladý vampír Kuran Kaname. Odvede malou pětiletou holčičku ke svému "příteli" Kaienovi Cross, který adoptuje a dá jí jmeno Yuuki Croos.


Další etapa nás zavede o 10 let později na střední škole "Cross akademy", kde mají dvě třídy denní a noční. Denní třída je pro ty "normální" studenty, noční třída , které šéfuju již zmíněný Kaname , je pro upíry z vyšších vrstev.

Yuuki a Zero (další člověk, který přežíl útok upíra a byl adoptován Crossem)

jsou prefekti, kteří mají za úkol chránit denni třídu před noční. Tím myslím, že noční třída není moc nebezpečná ale, kdo by si nekousl kyž se jim tepna přímo nabízí (= slečny i jeden chlapec každou volnou chvilku tráví před branami intru denní třídy).

Yuuki je jedinná hlavní ženská postava v manze, takže proto o ní zapasí skoro každá mužská postava, hlavně Kaname a Zero. Kaname má navrch, protože ji zachránil před vysátím a také dává yuuki jasně najevo své city k ní. Za to Zero si své city jaksi nedokáže ujasnit, nejem k lasce k yuuki, ale i ke své změně na upíra, také zjistí že jeden člen jehovyvražděné rodiny-lovců upírů, přežil a to jeho bratr-dvojče Ichiru, krerý slouží ženě-upírce, která vyvraždila jeho rodinu a jeho a bratra přeměnila na upíry.

zápletka je ze začátku docela jasná. Kaname a Zero budpou soupeřit o přízeň yuuki (stejně má vždy navrch Kaname), Zero bude trpět morálním komplexem jetli má pít krev nebo ne.

SPOILER

V jedné kapitole řekne Kaname Yuuki, že ji miluje víc než cokoliv na světě pak se ji zeptá jestli se stane kvuly něho upírkou a Yuuki řekne ano.

Chvíly se nic neděje, ale jedné noci za jistých okolností ji unese z pokoje a vysaje z ní krev a tak ji přemění na upírku, ale v tom příjde Zero a chystá se zastřelit Kanameho ale Yuuki se před něj postaví a zaječí na něj, že KANAME JE JEJÍ BRATR.
Tak tohle jsem zrovna u tehle mangy nečekala, že tady bude incest!

Ze začátku to vypadalo jako čistá shoujo manga lehčího rázu, ale postupně je to temnější a zajímavější.

Manga ještě není ukončená a momentálně je vydáno 47 kapitol na
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KLIK /nande natabajo/

klik 100% (1003)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama