Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


PPV- monogatary -Watashi wa sou kagu kataomoi - 8 díl

26. února 2009 v 11:27 | Iwka-chan |  monogatari
Takže další díl je tu ... je to boj selin s ženou která nikdy nepoznala opětovanou lásku. (nikdo ji nikdy nemiloval ...)
doufám že se bude líbi ;o)
PS: kdo si bude chtít přeložit název .. je to špatně poskládaný ale znad pochopíte..


Watashi wa sou kagu kataomoi

Jakmile se Nele pustila do boje ostatní nezůstali pozadu. Selin si vzala nestarosti nejstarší a podle ní asi nejzkušenější osobu z celého týmu. Byla to žena asi o 5 roků starší jak ona ale to jí neubíralo na síle. Několik úderů do hlavy, kterým se nevyhnula ji v tom utvrdili. Tyhle rány ji ovšem hned oplatila. Nemínila se nechat mlátit od nějaké ženské. Neměla ani šanci se jí zeptat na jméno.

"No ale co nepřítel jako nepřítel" usmála se sama pro sebe Selin a pustila se do boje který netrval moc dlouho. Použila dračí oči takže okamžitě viděla mnohem zřetelněji rychleji reagovala na útoky. Žena se však jen tak lehce nedala zkusila ještě pár protiútoků ale když zjistila že to na ni nezabírá použila techniku kterou Selin ještě nikdy neviděla. Vyvolala z bílé chakry obrovského ptáka.
"Toriginkou" řekla silným hlasem bezejmenná a ukázala na Selin. Pták dvakrát větší jak tělo dospělého muže, se na ni vrhnul a chtěl ji probodnout zobákem který vypadal dosti nebezpečně. Selin mu namáhavě uhýbala a zkoušela protiútoky ale žádný nezabíral. Shurikeny jím prolítli jako by to byl vzduch nejedno kopnutí které mu uštědřila nemělo žádný zřetelný účinek, až na to že pták byl čím dál agresivnější. Náhle jí to došlo. Pár pohledy které mohla věnovat své soupeřce která stála opodál a jen navigovala ptáka, zjistila že ji obklopuje stejná chakra z které je utvořen ten pták. Krajinou se ozval tichý šum a pták zmizel. Ale jen na pár sekund. Jak si Selin všimla žena se musela vyhnout Adrijanovu šípu a tak ztratila na malou chvíli soustředění. Selin uskočila dozadu a rozhlédla se. Připravovala plán. Kolem sebe neměla moc věcí které by jí nějak zásadně pomohli, ale i přes to dokázala naplánovat poslední a zásadní tah k jejímu vítězství.
"Mám to" pomyslela si Selin a zastavila se. "Ještě se tě chci zeptat jak že se jmenuješ". Žena se zamračila bez jediného slova na ni poslala pár shurikenů.
"Takže mi to nechceš říci ?! Tvůj hrob bude beze jména" zasmála se tajemným hlasem Selin a skočila na strom kousek od ní. Odrazila se od nejnižší větve a hodila proti ženě dna kunae s výbušnými lístky. Ozvala se ohlušující rána. Té si však Selin nevšímala. Mířila přímo na svoji nepřítelkyni které se musela ukrýt za velkým kamenem. Než se stačila rozkoukat letěli proti ní další dva kunae. Tentokrát však bez lístků. Toho si žela ale ve spěchu nevšimla a vyskočila ze svého úkrytu. Toho využila Selin a skopla ji na zem. Hodila jí do obou rukou shurikeny. Takže žena se nemohla pořádně bránit. Selin ji chytla pod krkem a klidným tichým hlasem se zeptala.
"Jméno co bude na tvém náhrobku je?"
"Jsem Kiyoko Tadashi a zde nebude můj hrob" křikla a chytla ji nohama. Silným stiskem se jí pokusila zlomit vaz ale Selin se z jejího sevření rychle dostala a bodla ji přímo do srdce.
"Watashi wa sou kagu kataomoi" zašeptala a zemřela.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roni Roni | Web | 26. února 2009 v 11:40 | Reagovat

Týýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý brďo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To bylo celkem dost hustý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!XDXDXDXDXD

2 Adrian Adrian | 26. února 2009 v 19:59 | Reagovat

Já tam všem koukám pomáhám?Po každym střílím,atak,ale nenecháš mě umřít,že ne?Jo a Roni se ještě ptá,kdy bude další pokráčko.Dneska se na pc už nedostane,tak to píšu za ní.Je strašně nadšená,ani sama neví proč,ale myslím,že je to z toho,že píšeš taký povídky.;)

3 selin.free selin.free | Web | 11. března 2009 v 14:32 | Reagovat

jůůůů skvělý.. thle byl zatím asi nejlešpí dílek.. moc se ti povedl .. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama