Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Deat note recenze

1. února 2009 v 20:53 | Iwka-chan
Death Note
-Tsugumi Ohba,Takeshi Obata

-Představte si že někdo vraždí zločince po desítkách.Představte si že víte kdo je Kira a kdo L. Znáte jenom jejich tváře,ale nevíte který je který.Chcete najít Kiru.Kdo to bude? Ten slušně vyhlížející milý kluk který je nejlepší student v Japonsku?Nebo označíte za Kiru shrbeného kluka s tmavými kruhy pod očima? Odpověď je samozřejmě jasná že?
Ten,kdo nezná Death note by jistě řekl že L je vrah ale není to tak.Vrah se skrývá za skořápkou nenápadně vyhlížejícího studenta Yagami Raita.Jeho cílem je očistit svět od zločinců a sát se bohem nového světa.K tomu používá tzv. Death note (zápisník smrti).Nato,aby mohl Kira někoho zabít stačí jen znát tvář a jméno dotyčného člověka. Ten pak zemře na to,co Kira napíše do zápisníku.Když nenapíše nic,zemře obět do 40 sekund na infarkt.Veškeré podrobnosti mohou být doplněny do 6 minut a 40 sekund.Vyšetřování se ujímá policie ale jsou bezradní tak volají na pomoc geniálního detektiva L. Tady to začíná být zajímavé. Ten,koho totožnost bude odhalena jako první,zemře.
Poté se objevuje druhý Kira,Je jím Amane Misa, které Kira pomstil smrt rodičů.Amane uzavřela s Rem (další bůh smrti) smlouvu očí. Za polovinu zbytku života dostala moc vidět jméno toho,na komu se podívá do tváře.A protože smlouvu uzavřela už dvakrát,zbývá jí jen čtvrtina života.
-dál jsem to bohužel neviděla ani nečetla, ale z recenzí jsem se dozvěděla že L se jmenuje Ryuuzaki a že ve 25. díla zemře. (což já na 100% obrečím T_T a celý příští týden budu mít totálně zkaženej Y_Y) Potom prý zemře i Kira.
Death note je : Anime: Death note
Manga: Death note
a 2 filmy:Death note , Death note: the last name
-manga moc hezká a dost ukecaná. Ale to je dobře J. V anime je moc hezkej Opening i Ending ale mě osobně se nejvíc více líbí Opening. Celé anime provází hudba,která je velmi blízká hudbě od Ery,akorát trošku ráznější.Tato hudba se objevuje i v hororech typu Přichází satan atd. Z filmů jsem viděla jen ukázky ale L v podání Kenichiho Matsuyamy (aspoň myslím že se to tak píše) je naprosto úžasněj. (taky sem si vytiskla hned 2 stránky jeho fotek :-D)
-toto anime je nejlepší co jsem zatím viděla. Podle mě je to psychologická hororová detektivka nebo jenom hororová detektivka. Na death note se můžete dívat každý čtvrtek na Animaxu od 21:15 a dávají 2 díly za sebou,opakují je každou sobotu od 23:20.Mangu si můžete přečíst na www.mangacesky.wz.cz . Film je na Youtube nebo si ho můžete stáhnout přes torrent.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KLIK /nande natabajo/

klik 100% (1003)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama