Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


3 Hokage

28. prosince 2008 v 10:03 | Iwka-chan
Je to takový děda. Podle mě je strašně hodný a ma skvělej uklidňující hlas. Konohamru je po něm takovej zvrhlík XD. Ne, je to prostě skvělej hokage každýho měl rád i Orochimara takovího haj**** i když ho zradil.
vice dole ↓

Popis z Konohy
Sarutobi je Třetím Hokagem, a tedy vůdcem, v Listové vesnici, vlastním jménem se jmenuje Sarutobi Hiruzen. Ninja, který získá titul Hokage, je považován za nejsilnějšího ninju v celé vesnici. Sarutobi není většinou oslovován jménem, ale pouze titulem Sandaime Hokage - Třetí hokage. To z toho důvodu, že je třetím člověkem, který tento titul získal (celkem je zatím pět Hokagů). Jeho obličej je vyobrazen jako třeí v sousoší v Listové vesnici. Ze začátku příběhu byli Sarutobi a Umino Iruka jediní, kteří měli v oblibě Naruta. Říká se, že byl nejsilnější ze všech Hokagů, a proto ho také nazývali Profesor (Purofessaa) nebo také Bůh ninjů ( Shinobi no Kami).


Popis od prasátka

Sarutobi je Třetím Hokagem, a tedy vůdcem, v Listové vesnici. Ninja, který získá titul Hokage, je považován za nejsilnějšího ninju v celé vesnici. Sarutobi není většinou oslovován jménem, ale pouze titulem Sandaime Hokage - Třetí hokage. To z toho důvodu, že je třetím člověkem, který tento titul získal (celkem je zatím pět Hokagů). Jeho obličej je vyobrazen jako třeí v sousoší v Listové vesnici. Ze začátku příběhu byli Sarutobi a [[Umino Iruka]] jediní, kteří měli v oblibě [[Uzumaki Naruto|Naruta]]. Říká se, že byl nejsilnější ze všech Hokagů, a proto ho také nazývali Profesor (プロフェッサー - Purofessaa) nebo také Bůh ninjů (忍の神 - Shinobi no Kami).

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh!

Sarutobi ovládal neuvěřitelný počet technik (jutsu), které se naučil v průběhu mnoha let, kdy vládl Listové. Říká se, že znal úplně všechna jutsu z Listové. Jeho síla ale s věkem klesala, a tak v boji s jeho bývalým studentem [[Orochimaru]] prohrál a zemřel. Stalo se tak při invazi do Listové vedenou právě Orochimarem. Sarutobi měl také výčitky svědomí, že svého studenta nezastavil, když k tomu měl možnost. K porážce Sarutobiho také přispělo to, že [[Orochimaru]] přivolal na svou stranu Prvního a Druhého Hokageho, což Sarutobi těžce nesl. Sarutobimu zbyla jediná možnost, a to obětovat svůj život, a tak zaklít Orochimarovy ruce, aby nemohl používat jutsu.
Zajímavosti. Opice jsou v Japonsku považovány za symbol moudrosti. Slovo Hokage je složeno ze dvou slov. Ze slova "Ho" , které znamená oheň, a slova "Kage" 陰, které znamená stín. Mnoho Sarutobiho vlastností je čerpáno z klasiky čínské literatury, z díla "Cesta na západ". Kishimoto Masashi nejdříve chtěl udělat Třetího Hokageho jako psa, ale pak si uvědomil, že by to bylo příliš podivné. Sarutobiho oblíbené jídlo jsou sardinky a chaluhy. Nesnáší nakládanou zeleninu. Mezi jeho koníčky patří konverzace s mladými dívkami a jeho oblíbená hláška je "Absolutní pravda". Sarutobi má také podobnou úchylku jako [[Jiraiya]]. S oblibou šmíruje, ale je při tom mnohem diskrétnější než [[Jiraiya]]. Začátek hudby, když se objeví Sarutobi, připomíná písničku Bark at the Moon od Ozzy Osbourna.
Sarutobi se narodil 8. února a na začátku je mu 69 let. Má šedé oči a bílí vlasy (původně hnědé). Měří 163,1 cm a váží 50,6 kg. Vnukem Sarutobiho je [[Konohamaru]].
Překlad jména: Jméno Sarutobi 猿飛 znamená "skákat jako opice" (Sarutobi umí přivolat pomocí Kuchiyose no Jutsu opici). Jeho jméno se inspirováno slavným ninjou z japonské literatury Sarutobi Sasukem. Není známo, jestli je Sarutobi jméno nebo příjmení. Spekuluje se o tom, že Sarutobi je příbuzný se [[Sarutobi Asuma|Sarutobi Asumou]], protože mají stejné jméno. Jenže u Asumy je Sarutobi příjmení a u Třetího Hokageho to je nejspíš jméno.
Hlášky:
Zkombinoval techniku stínového klonu a sexy techniku, vymyslel další stupidní techniku... tomu zase nejspíš podlehnu.
To bylo dneska už dvacáté přepadení.
[[Jiraiya|Jiraiyo]], vezmi si příklad tady z [[Orochimaru]].
[[Uzumaki Naruto|Naruto]], to přefotíš!
Nejdůležitější věcí je duše, která se nikdy nevzdá.
Techniky:
Toumegane no Jutsu (technika teleskop)
Shiki Fuujin (pečeť démona smrti)
Kage Bunshin no Jutsu (stínový klon)
Kuchiyose no Jutsu (přivolávací technika - opice Enma)
Doton: Doryuuheki (země, půdní stěna)
Katon: Karyuu Endan (oheň: střela draka ohně)
Shuriken Kage Bunshin no Jutsu (stínový klon shurikenu)
Doton: Doryuu Taiga (země, řeka bláta)
Katon: Karyuudan (oheň, raketa draka ohně)
Doton: Doryuudan (země, střela draka země)
Kawara Shuriken (shuriken ze střešních tašek)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama