Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Prosinec 2008

CO mám na blog přidat ????

31. prosince 2008 v 12:45 | Iwka-chan

Ahojky lidičky co mám na blogu změnit nebo přidat ????????


prosím poraďte !!!!!


Naruto a nemilosrdná pravda - 6 dil

30. prosince 2008 v 22:52 | Iwka-chan |  mé povídky

Uporný souboj

upozorňuji vás že jsem se snažila popsat boj ale nic moc tak buďte ohleduplní XD

"Katon, housenko no jutsu"ozval se výkřik a krajinu zasáhl další nával spalujícího ohně. Naruta to nezasáhlo.
"Rasengan"……… Naruto a jeden jeho klon se řítili na Sasuke . Ten jim na poslední chvíli uskočil a odrazil se od stromu. Chystal se mu to vrátit.
"Chidory" zařval Sasuke a natáhl před sebe jiskřící ruku. Naruto dostal plný zásah do levé ruky.

Shikamaru se znaveně posadil.
"Člověka ani nenechají v klidu vyspat " řekl otráveně a rozhlédl se aby zjistil odkud se nese ten zvuk. Najednou si protřel oči a vyvalil je. Vypadal jak …
"Co se děje Shikamaru ??" stoupl si Choji a zadíval se na stejné místo na které zíral Shikamaru. Bez jakéhokoliv slova se oba rozběhli… Z vyhřáté louky na kopci který se tyčil nad celou vesnicí.Viděli část hrozného boje.

Naruto se zhroutil na zem . Jeho ruka byla silně popálená. Rána byla dost hluboká. Určitě ji měl aspoň dvakrát zlomenou .Zázrak bylo že o ni úplně nepřišel. Tsunade obratem vstala aby zastavila tonhle hrozný boj.
"Tsunade-sama" řekla tichým, chraptivým hlasem Naruto a snažil se postavit.
"Prosím celé dlouhé roky jsem snil že jednoho dne porazím svého největšího rivala…. Nenechám vás do toho zasahovat i kdybych vám měl ublížit." Tsunade se s údivem zastavila . Poprvé ji vykal a o něco žádal. Věděla že pokud ho nechá dál bojovat určitě zemře ,ale ….. Neochotně se znovu posadila na stranu a dále sledovala co se bude dít.
Naruto se nemotorně zvednul.
"Konečně to začne být zajímavé že Sasuke?" řekl arogantně Naruto a udělal jednou rukou pečeť. "Kage bushi no Jutsu" Kolem Naruta se objevilo okolo 30-40 klonů.
"Ano" řekl slizky Sasuke . Znovu použil Chidory. Ruka mu zlověstně zářila.
"Rasengan" všichni klonové udělali ve dvojici Rasengan. Sasuke ustoupil o krok dál.
"Jak to že máš ještě dostatek chakry na to abys tolikrát udělal Rasengan" pomyslel si naštvaně Sasuke (orochimaru)….
Stáli a čekali kdo začne první.

"V nitru Sasukeho a Orochimarova vědomí"
"Orochimaru pust mě nemůžeš mě ovládat je to mé tělo" řval Sasuke . Odpověď mu ale stále nepřicházela. Stál uprostřed děsivé temnoty. Cítil jak padá do neznáma.
"Musím to zastavit " říkal si sám pro sebe Sasuke a snažil se sílou vůle probrat. Po chvíli úporného snažení něco ucítil.

Jako odstartovaní jim posloužil lístek z javoru. Javor se tyčil uprostřed bojiště. Byl jako Král celé okolní krajiny. Lístek se pozvolna snášel k zemi. Několik očí se upíralo na tu bezcennou ale přece důležitou věc. Špička Listu se nepatrně dotkla země. Nepatrně ale přece. Všichni se rozběhli (myslím Orochimara"Sasukeho " a Naruta a jeho klony..)
Sasuke "Zabil"(jiné slovo mě bohužel nenapadlo) několik Narutových klonů a dostal se doprostřed kruhu. Oháněl se kolem sebe a zabíjel klony Naruta jako na běžícím páse. Za pár chvil si už tam zbylo posledních pár klonů . Sasuke udýchaně stál uprostřed Kruhu a těžce oddychoval. Měl na sobě několik nových škrábanců a docela dost hlubokou ránu na pravé noze. Poslední uder který rozhodl. Naruto se rozběhl s Rasenganem v ruce a zasáhl Sasukeho přímo doprostřed hrudi. Sasuke odletěl o několik metrů dále.

Po chvíli úporného snažení něco ucítil. Znovu otevřel oči. Ležel na zemi a cítil že konečně ovládá svoje tělo.
"Au" chytnul se za hrudník. Nemohl pořádně dýchat. Rychle se posadil. Celé jeho tělo bylo jako v ohni. Byla to takřka nesnesitelné bolest. Pohlédnul na Naruta klečel naproti němu. Měl ošklivě zraněnou ruku a vypadal velmi zmoženě.
"CO se to stalo ??" pomyslel si Sasuke a matně si vzpomínal na záblesky souboje co se mu míhali před očima když byl potlačený Orochimarem.
"Naruto ??" řekl udiveně Sasuke a pokusil se vstát. Moc mu to nešlo pochroumaná noha mu to velmi znesnadňovala..Konečně chytnul rovnováhu.
"Naruto !!" ozval se výkřik a z lesa se vynořila ………..


Minato

30. prosince 2008 v 13:47 | Iwka-chan |  kage
To je roztomilej obrázek ↑↑

lidička minato je prostě fešák škoda že umřel aaa už se těšim na další díl Naruta kdo se těší semnou ???? ať napíše !!!!!

Návštěvnost za - 22.12. 2008 - 28.12. 2008

30. prosince 2008 v 11:32 | Iwka-chan |  moje kecy
Návštěvnost
Tak jsem si řekla že bych tu mohla uveřejňovat návštěvnost...
Nemám sice 100 lidí za den ale někdy se k tomu blížím a a mě to stačí protože tihle návštěvníci mého blogu co jsem tu zatím měla jsou skvělí ......

Pondeli: 85- lidičky jste zlato mého života XD (blogového života)
Utery: 49
Streda: 30-
nebyl dobrej den ale když vezmu v uvahu že na starej blog mi chodilo ani ne 10 lidí za den tak je to uspěch ne ???
Ctvrtek: 40
Patek: 37
Sobota: 67
Nedele: 49


Celkem: 357 - tyyyy jooooo

ARIGATO .....

(děkuji ...... XD)

Desing se bude dokončovat....

30. prosince 2008 v 11:27 | Iwka-chan
tohle ještě neni konečný výsledek má to být desing na silvestra ale jaksi jsem zapoměla udělat to tak aby to šlo poznat že je to zrovna na tuhle příležitost -........

PS: NO ja vim že jsem hrozná a že si to asi nikdo číst nebude ale asi tu začnu psát svoje dijmi atak pač ja toho vždycky zažiju a nikdo o tom neví XD..... a většinou mě z toho napadnou povídky XD.............


Předchozí desing XD

kyubi vs. papír

30. prosince 2008 v 9:14 | Iwka-chan |  obrázky naruta
Kyubi kdo by ho neznal hned z uvodu prvního dílu naruta a teš schválně ↓
poznáváte ho tady ?????
↓↓↓


Naruto a nemisrdné pravda - 5 dil

29. prosince 2008 v 13:00 | Iwka-chan |  mé povídky
Oba se otočili . Za nimi se objevila vysoká rozčepýřená osoba. Sasuke málem neuhnul Kunai který se kolem něj prohnal. Jejich pohledy se střetli . Před nimi stanul Naruto v ruce svírající čelenku . Nebyla jeho byl na ni znak listové přeškrknutý jako už viděli mnohokrát u akatsuki. Kolem Naruta se začala shromažďovat červené chakra . Byl čím dál naštvanější . Jen tam tak stáli zírali na sebe.

Jakože jsem si nevšimnul jeho přítomnosti určitě nás sledoval celou cestu a tsunade-sama si ho také nevšimla - brumlal si Saske sám pro sebe. Tsunade si toho všimla a odpověděla mu.
"Ty jsi se zlepšil, Naruto se zlepšil je to nejlepší ninja v překvapování lidí " Sasuke pokývl i když si myslel něco jiného, ale tahle odpověď mu stačila. Věděl co se Naruto chystá udělat chtěl ho porazit jako už mnohokrát. Vždy z toho vyšli oba se škaredými zraněními. Pomalu si stoupl a vytáhl svůj katan. Tsunade jim v tom nebránila . Věděla že to nemá cenu.

Naruto se z nenadání usmál a hodil Sasukemu k nohám jeho starou čelenku. Saske mu opětoval usměv.
"Tak to rozjedeme " zařval Naruto když si Sasuke uvázal čelenku na hlavu. Vytáhl kunai a rozběhl se proti němu . Tězně před ním použil Kage bushi no Jutsu a roztrojil se. Všichni tři Narutové zaútočili naráz . Sasuke se jim ale najednou ztratil. Naruto už jen slyšel jak jeho klonové ztrácí formu.
"Jdeme na to Synu čtvrtého." Zašeptal Sasuke a stoupl si znovu proti němu. Naruto jeho poznámku neslyšel .
Boj byl ze začátku klidný. Každý se chtěl dozvědět co se ten druhý naučil. Několik kopů a škrábanců od kunae ale za chvilku přestali bavit obě strany. Sasuke chytl Naruta za ruku a hodil s ním o zem z 5 metrové výšky. Naruto se rozplácnul na zemi ale ukázalo se že je to jen klon. Sasuke dopadl na zem a rozhlídl se
"Koho hledáš ??" ozval se výsměšný hlas . Naruto stal přímo za ním. Najednou Sasuke ucítil silnou bodavou bolest. Narutův kunai mu zajel do břicha (zezadu jako do zad ale zasáhl břicho doufám že to chápete.)
"Cože" procedil bolestivě Sasuke mezi zuby a přemístil se rychle do koruny stromů. Z rány se mu valila horká krev a nešla zastavit. Kuni byl totiž posílen větrnou chkrou.. To Sasukeho dopálilo. Najednou se mu znovu Zatmělo před očima a on jen cítil jak se hýbá a že mluví ale on to neovládá .-
Ach ne Orochimaru tu haj***.- zařval sasuke ale už jen v podvědomí..
"Tak pojď" vylezl Saske z ukrytu. Byl stále ošklivě zraněný ale vypadalo to že mu to nevadí . Proud krve se zastavil a v očích se mu lesknula touha … Touha zabíjet. Pevně stiskl svůj katan a rozběhl se proti Narutovi začal další šílený boj. Naruto uhýbal jeho ránám a blokoval je kunaem. Ani na chvilku se nezastavili.

"Podívej támhle" ukázala Hinata na místo nad hlavami Hokagů. Vířil se tam prach a ozívali se hrozné zvuky. Kiba přikývl .
"Musíme se podívat co se tam děje !!" rozhodl .
"Nemusíme " řekla tiše Hinata a aktivovala byukan. Chvíli se soustředila ale najednou vykřikla.
"Co se stalo ??" vylekal se Kiba .
"Je tam hrozný boj Naruto a .." chvíli se odmlčela "Naruto a Sasuke." Oba se bez dalšího zkoumání rozběhli na místo boje. Akamaru je pochviličce předbíhání a čekání naložil na záda . Prý aby tam byli rychleji..

"Katon, housenko no jutsu"ozval se výkřik a krajinu zasáhl další nával spalujícího ohně. Naruta to ani nezasáhlo.
"Rasengan" ………………


moje pakresba

29. prosince 2008 v 11:40 | Iwka-chan |  my vytvory
moje pakresba nelekněte se


6. častých omylů

29. prosince 2008 v 10:16 | Iwka-chan |  zajímavosti
autor : iwka-chan

Omyl číslo 1

Naruto má hodně chakry ale kvuli kyubimu ale sám o sobě myslím že to mají dědičné v uzumaki klanu -například Naruto sám o sebě bez kyubiho má asi 4x víc chakry než Kakashi - proto má takovou výdrž.... a s kyubim asi 100x větší chakru jak Kakashi...

Omyl číslo 2

Yuuhi Kurenai nemá sharingan... Jeji červené oči by někoho mohli zmást ale je to tak.. Když si pečlivěji prohlídnete její oči zjistíte že nemá ty černé tečky což dokazuje že nemá sharingan...

Omyl číslo 3

Kakashi také nepatří mazi Uchicha klan ... Jeho Sharingan kdysi patřil jemu nejlepšímu příteli Obitovi.Který když umíral dal mu ho jako důkaz přátelství...... Kakashi pochází z klanu Hatake...

Omyl číslo 4

Neji a Hinata spolu nemůžou chodit protože jsou rodina jeji otcové byli dvojčata ... Na par blogách jsem viděla že je davali dohromady a tak .... ale to neni možné ... To jako by jste chodili s bratránkem nebo sestřenicí...

Omylčíslo 5

Byukan a Sharingan nejsou podobní .... nemají nis společného slyšela jsem už několik lidí říkat že z byukanu se vyvinul sharingan ale podle mích spolehlivějších zdrojů to nei pravda... jsou to dvě odlišné kekkei genkai ...... s timto tvrzením si nejsem uplně jistá tak bych byla ráda kdyby jste mi řekli jestli to mám dobře nebo ne.

omyl číslo 6

pozor spoiler !!!!!!!!!!!!!!
Naruto uzumaki všichni ho známe náš hlavní hrdina ale málo kdo ví že by se měl jmenovat Namikaze Naruto podle svého otce.........

pokud by jste ještě někdo věděli o nějakém častém omilu tak napiště pod článek......


Naruto a nemilosrdná pravda - 4 díl

28. prosince 2008 v 21:09 | Iwka-chan |  mé povídky

Odhalení


"TY?!!!!!!" zvolala Tsunade a postavila se. Tázavě pohledla na Sakuru.
"Tsunade - sama" uklonil se zdvořile Sasuke.
"Sasuke co tu proboha děláš ??" řekla Tsunade znovu se posadila.
"Chtěl jsem vás požádat o svolení vrátit se do Konohy " začal Sasuke.
"Cože ty se chceš vrátit po tom co jsi třikrát málem zabil Naruta a několik mích nejlepších shinobi přivedl k hrozným zraněním ??" začala křičet Tsunade . Nejednou uhodila do stolu.Po chvíli uklidnila a potichu řekla .
"Víš že bych tě musela zavřít nebo při nejmenším dát pod stálí dohled ??" Sasuke přikývl. Jeho tvář byla kamenná úplně bez náznaku citu nad tím co mu teď Tsunade řekla.
"Sakuro??" podívala se na ni Tsunade .
"Ano Tsunade-sama ??"
"Chtěla bych aby jsi……" Tsunade se zastavila. Sasuke se najednou začal chovat divně. Vytáhl Katan (doufám že se mu tak říká) …
"Tsunade tak pojď ty stará škatule !!" Začal řvát Sasuke to Tsunade strašně dopálilo a stoupla si.
"CO to tady sakra zkoušíš Sasuke ??" zeptala se naštvaně Tsunade a chystaje se mu dát pěstí. Sasuke se usmál a zabodnul svůj katan do Tsunadiného kancelářského stolku. Tsunade odkočila.
"Přestaň Sasuke" začala křičet Sakura a vrhla se Sasukemu okolo krku. Sasuke ji bez mrknutí oka odhodil a pokračoval v útoku na Tsunade.
"Katon, Goukakyuu no Jutsu" řekl tiše Sasuke a z plic mu vyšel vražedný plame. Tsunade mu s lehkostí uhnula ,ale všechny seskládané papíry co byli na tsunadině stole byly na prach.
"Aspoň jsem se zbavila papírování" řekla výsměšně a snažila se na Sasukeho zaútočit Ranshinshounem (porušení důležitých tělních bodů). Bohužel vždy minula.
Náhle se Sasuke skácel na zem a začal se zmítat v hrozných křečích jako předtím v noci. Tsunade si k němu hned klekla. Po pár minutách když se Sasuke konečně uklidnil Tsunade poslala Sakuru ven a tvářila se smrtelně vážně když ji oznamovala že sem nemá chodit kdyby slyšela cokoliv.
"Sasuke??" spustila Tsunade hned jak se zaklapli dveře za Sakurou.
"Tsunade -sama " zachraptěl Sasuke . "Já"
"Takže Orochimaru se převtělil ???" řekla tiše a úplně vážně Tsunade. Chvíli bylo ticho Sasuke se zahleděl do Tsunadiných očí a souhlasně přikývl.
"Jsem překvapená že ho dokážeš potlačit !!!" přiznala uznale Tsunade a pomohla mu vstát.
"Budeš mi muset vše vysvětlit " řekla přisně Tsunade .
"Sakuro!!!" zavolala a hned na to se rozrazili dveře. Sasuke se na Tsunade vyděšeně podíval.
"Sakuro prosím nikomu neříkej o Sasukeho přítomnosti a zbytek dne mě nevyrušuj budu mít mnoho práce" oznámila jí Tsunade jako by se nic nestalo.
"Pojď Sasuke !!" řekl Tsunade a vyšla z kanceláře. Sakura na ně jen nechápavě hleděla.

*za 20 minut na okraji skály*
"Tak sem jsem tě chtěla vzít . Jsem ráda že nás nikdo nezpozoroval "
"Tsunade -sama …" Sasuke se na chvíli odmlčel "omlouvám se" Tsunade chápavě přikývla.
"Takže Orochimaru s tebou bojuje o tvé tělo ??"
"Ano i tak by se to dalo říci ale někdy to nezvládnu a on mě na chvíli ovládne"
"Jako před chvílí v kanceláři ?" ujistila se Tsunade
"Ano nevěděl jsem kam mám jít už takhle žiji půl roku a pře pár týdny jsem si uvědomil že to sám nezvládnu bolesti se začali stupňovat a Orochimaru mě začal ovládat čím dál častěji….. a"
"A tak tě napadlo jediné místo viď ??? ….. Konoha"
"To ne spíše ten nejlepší medik na světě ….. vy"
"Cože já ??" začervenala se Tsunade..
"Doufal jsem že by jste mi mohla nějak pomoci…."
"To nebude tak snadné" řekla Tsunade a zamyslela se… Najednou se ozval hlas který by nikdo v téhle chvíli nečekal.
"Sasuke!!!!!!!!"

Další díl - Setkání

Všem co se umí smát

28. prosince 2008 v 19:52 | Iwka-chan |  my vytvory

Muj obrázek ↑↑
pro dobrou naladu všem co se umí smát !!!!!

ostatní postavy

28. prosince 2008 v 19:39 | Iwka-chan |  ostatní postavy
Kage


1 hokage

28. prosince 2008 v 10:16 | Iwka-chan
Moc o něm nevim ale jestli založil Konohu tak je to určitě fajn chlapik a borec prvni třidy. Škoda že je mrtví. A nejsem si jistá ale asi bojoval s kakuzem a asi s ním zemřel jako při boji XD. už melu . Jeho vnučka je Tsunade která se po dědečkovi stala Hakage XD.
vice dole ↓

2 hokage

28. prosince 2008 v 10:13 | Iwka-chan

Podle mě je to fešák a borec přes vodní techniky takže ještě plus . Protože muj oblíbený element je voda. A asi je to bracha prvního hokage ... to je tak asi vše
vice dole ↓

3 Hokage

28. prosince 2008 v 10:03 | Iwka-chan
Je to takový děda. Podle mě je strašně hodný a ma skvělej uklidňující hlas. Konohamru je po něm takovej zvrhlík XD. Ne, je to prostě skvělej hokage každýho měl rád i Orochimara takovího haj**** i když ho zradil.
vice dole ↓

4 hokage

28. prosince 2008 v 9:51 | Iwka-chan
Tak tento fešák je moje nejoblíbenější postava.
Dříve než přemohl a zepečetil kyubiho do našeho hrdiny Naruta byl v pořadí čtvrtým hokagem. Měl manželku (Uzumaki Kushina) která zemřela při porodu jejichho syna (Naruta).


popis z konoha.cz
Čtvrtý Hokage (Yondaime Hokage) vlastním jménem Namikaze Minato, také známý jako "Žlutý blesk z Listové" (Konoha no Kiiroi Senkou), byl odvážný ninja, který zapečetil Kyuubi (Devítiocasou lišku) uvnitř Uzumaki Naruta. Říká se, že je to největší ninja, který se kdy v Listové narodil. Ačkoli nebylo mnoho lidí, kteří viděli jeho schopnosti v boji, tak byl považovaný za tak nebezpečného, že během Třetí války ninjů měli nepřátelští ninjové rozkaz před ním utéct hned, jak ho zahlédnou. Před tím, než pomocí techniky Shiki Fuujin (Pečeť démona smrti) zapečetil Kyuubi, prohlásil, že nechce, aby lidé viděli Naruta jako schránku, ve které je monstrum, ale chtěl, aby Naruta považovali za hrdinu, který zabránil zničení jejich vesnice. Tato žádost však nebyla vyslyšena, protože vesničani cítili vůči Kyuubi hlubokou nenávist.

Naruto shippunden 90 dil

27. prosince 2008 v 20:18 | Iwka-chan

Naruto fakt dospěl :)


Temari, shikamaru - rodinka

27. prosince 2008 v 19:45 | Iwa-chan |  tym 10
Tohle je nadherny Gaara konečně našel někoho kdo ho má rád :)
↓↓ kolik ninjů je potřeba na výměnu plenky ???
opověď v → klik na celý článek

Sasukeho postup života

27. prosince 2008 v 19:41 | Iwa-chan |  tym 7
ten druhej od začatku byl ještě borec XD