Ty v anime

Ty v anime neznamená úplně ty v anime,ale spíš ty podle mě ;)
Kreslím tabletem od firmy genius ...pokud si řeknete dělám i desingy na objednávku.


Reklamy ignoruju, ale klidně je sem piště pokud máte potřebu


Postava pro Tenten (Naomi Takegono)

18. listopadu 2008 v 19:38 | Iwa-chan |  my vytvory
Autor : Iveta Žerávková = neboli = Iwka-chan = neboli = já XD
pokud si chcete nechat udělat taky postavu do Naruta tak pisněte do komentíků sem

.............."Podívej" ukázala Iwka chan na dva kluky. " Kage bushi ......" ozval se výkřik a jeden z chlapců se rozdvojil. "Zabiju tě Sasuke" ozývali se zlostné výkřiky.
.............."Musíme je zastavit jinak se přinejmenším zraní " vykřikla Naomi a v běhla do víru boje. Kopla blonďáka do kolena a tomu druhému vrazila pěstí přímo do nosu.......
.............." Au au au au ..... Co to sakra děláš ozval se zlostný hlas Blonďáka který se válel na zemi. "Myslím že kdyby jsi se do toho nepletla tak to vyjde nastejno " usmála se Iwka. Naomi se ušklíbla a otočila se k blonďákovi který se zrovna sbíral ze země. "Co to tady děláte chtěl jsi ho zabít tak jsem vám v tom zabránila " křikla Naomi na kluka a hodila na něj vražebný pohled.
.............." No no notak jo ja jsem to nemyslel špatně " omluvil se kluk a pokusil se o usměv. "Jen jsme trénovali" ozval se druhý hlas a před Naomi se objevil ten druhej kluk co mu vrazila přímo do nosu. "Je na tebe jsem uplně zapoměla ....... co jen trénovali .... moc mi to tak nepřipadalo" ušklíbla se Naomi a otočila se k Iwce " jdeme !!". "Co že to potomhle jen tak odejdete "podivil se blonďák a rozběhl se k oboum dívkám.
.............." A co by jsme tu měli jako dělat ???" otočila se Naomi a zadívala se mu do očí. " Tak no třeba ..... "zablekotal Blonďák " Já jsem naruto a no vy ???" .. " Já jsem Naomi Takegono a tohle je "ukázala na Iwku " Iwka Kazaki a ty " ukázala na černovlasého mladíka co bez zájmu seděl na kameni a zkoušel zastavit tok krve co mu proudila z nosu. " Hm .... já ?" zvednul hlavu a nasadil tázaví pohled " já jsem Uchicha Sasuke " zamumlal a znovu si všímal proudíci krve.
.............." Grrrrrrrrrrrrr !!! " ozval se divný zvuk a Naruto si chytl břicho " z toho souboje mi vyhládlo nepůjde semnou někdo na Ramen ??? ".. " Já, zbožňuju Ramen " ozvala se Iwka a šťouchla do Naomi " půjdeš taky ?? ". Ne díky Ramen moc nemusím a nemám hlad .... " A co ty Sasuke " zeptal se Naruto Sasukeho." Já taky ne " zvednul hlavu Sasuke. " Za chvíli se vrátíme jen si dáme pár misek Ramenu " křikla Iwka a rozběhla se za Narutem který už měl dost velký náskok.
.............." Ach jo a co teď ?? " zabrumlala Naomi a koukla na Sasukemu kterému se konečně podařilo zastavit proud krve ..... " Ty máš ale ránu !!! Skoro větší jak Naruto " otočil se Sasuke k Naomi . " To myslíš vážně ?? Ehm ... děkuji ni a taky PROMIŇ ale ja no ...eehm ... jaksi jsem se do toho moc vžila bolí to moc ??? " zeptala se starostlivě Naomi a jemně zčervenala. " Ani ne. Jo a srandu si nedělám " zvednul se Sasuke a otočil se k odchodu . " Počkej to mě tady necháš čekat na Iwku a na Naruta samotnou ???? Co tady budu dělat ? " Řekla tichým škemravim hlasem. " Jak znám Naruta tak to tak brzo nebude a dovi jestli se ještě dneska vrátí " ušklíbl se Sasuke a otočil se k Naomi " Leda že by ho tvoje kámoška onutila přijít ". "Ta kámoška se jmenuje Iwka, a pokud se nudíš můžeme trénovat " usmála se Naomi a popošla blíž k Sasukemu.
" Nemám čas tě učit nějaké nové technyky " řekl arogantně a znovu se otočil k Naomi zády. " Myslím že nepotřebuji nic učit no a co kdyby jsme trénovali jako ty a Naruto ?? " navrhla Naomi .
" S holkama se nebiju a stejně s tebou by to bylo na pár minut " pousmál se arogantně Sasuke a znovu se usadil na kámen.. "" To teda ne žádnej kluk si o mě nebude mysled že mě dokáže porazit za pár minut "" pomyslela si Naomi a přeměnila se technikou ...... na Naruta kopla Sasukeho snovu do nosu " Tak a co teď " pousmála se . Sasuke se pomele zvednul a .....

Pokračování příště →→→

PS: prosím pište své názory ny tento příběh a jestli mám psát dál budu moc ráda :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gamepage  sb Gamepage sb | Web | 18. listopadu 2008 v 20:55 | Reagovat

Tak je to super a co meleš Děkuji ti i když si to nepřečteš!!! Já musím číst kvůli tomu a bych měl něco do slohu x D

Je to super

Hodnotím  9,9 z 10 proč jsou tam malé chybičky =D

2 Kámoššššška.... Kámoššššška.... | 18. listopadu 2008 v 21:20 | Reagovat

Iwko,fakt dobrý pokračuuuujjjjj

3 TenTen Your♥SB TenTen Your♥SB | Web | 19. listopadu 2008 v 16:33 | Reagovat

Dobrý...  určo pokračuj !!! =o)

4 RáchelKa RáchelKa | 19. listopadu 2008 v 18:38 | Reagovat

Zadééééééééééééééééééék

víš co ale je to trošíčku nepřehledný, dávej to víc na odstavce (to je rada kámošky, znáš mě)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama